Akiniai nuo saulės tapo svarbiu aksesuaru tiek vyrų, tiek moterų drabužių spintoje, tačiau su jais reikia elgtis atsargiai, kitaip jie gali būti subraižyti ar net sugadinti. Taigi, siekiant išvengti tokios situacijos ir netvarkingo saulės akinių naudojimo, buvo išrasti sulankstomi saulės akiniai, kuriuose akinius nuo saulės galima maloniai sulankstyti iki mažo dydžio ir lengvai įdėti į mažą maišelį ar kišenes. Iš pradžių akiniai nuo saulės buvo skirti lengvosios atletikos ar sporto žmonėms, tačiau dabar daugelis prekės ženklų pradėjo kurti šaunius ir protingai atrodančius sulankstomus akinius visiems.

Stilingi ir madingi sulankstomo dizaino akiniai nuo saulės moterims:

Taigi pažvelkime į 10 geriausių vyrų ir moterų sulankstomų saulės akinių dizaino.

1. „Crystal Brown“ objektyvo sulankstomi saulės akiniai vyrams:

„Crystal Brown“ objektyvo sulankstomi akiniai nuo saulės vyrams

Šie vyriški akiniai nuo saulės puikiai ir elegantiškai atrodo. Krištoliniai rudi lęšiai kartu su rudais rėmeliais suteikia nuostabią išvaizdą vyrų asmenybei. Jie puikiai tinka bet kokiai veiklai lauke.

2. Metalo apdailos sulankstomi saulės akiniai vyrams:

Sulankstomi metaliniai akiniai nuo saulės vyrams

Mėlynos spalvos objektyvo atspalviai kartu su metaliniu apdailos rėmu yra idealus sulankstytas saulės akinys vyrų aksesuarų sąraše. Šio tipo apvalūs sulankstomi akiniai nuo saulės puikiai atrodo ant kvadrato formos veido įpjovų, nes dengia plačią kaktą ir skruostikaulius, o tokio tipo akiniai suteikia dėvėtojui minkštą išvaizdą.

3. Vintage poliarizuoti vyrų sulankstomi saulės akiniai:

Vintage poliarizuoti sulankstomi saulės akiniai vyrams

Šio tipo senoviniai poliarizuoti sulankstomi akiniai nuo saulės yra madingi ir suteikia mums nepaprastą ir įspūdingą išvaizdą. Juodas rėmelis su purpuriniu objektyvu yra idealus pasirinkimas bet kokiam lauko sportui ar bet kokiai kitai veiklai.

4. Kvadrato formos sulankstomi saulės akiniai vyrams:

Kvadrato formos sulankstomi saulės akiniai vyrams

Šie juodos kvadrato formos sulankstomi saulės akiniai vyrams niekada neišeis iš mados. Patrauklūs juodos spalvos akiniai nuo saulės suteikia drąsią išvaizdą ir gali būti dėvimi bet kokia proga ir bet kurioje gyvenimo srityje be jokių sunkumų.

5. „Ray Ban Aviator“ sulankstomi saulės akiniai vyrams:

„Ray Ban Aviator“ sulankstomi akiniai nuo saulės vyrams

Kitas stilingas ir protingai atrodantis aviatoriaus stiliaus sulankstomas saulės akinys yra sukurtas aukso metalo Ray Ban. Klasikiniai žali lęšiai suteikia stulbinančią išvaizdą ir gali būti derinami su beveik bet kokio tipo apranga, pavyzdžiui, džinsais, laisvalaikio drabužiais ar kostiumais.

6. Virš dydžio rėmo mažiau sulankstyti saulės akiniai moterims:

Virš dydžio rėmo mažiau sulankstyti saulės akiniai moterims

Moterys niekada negali suklysti su savo aksesuaru ir visada pasirenka tas, kurios daug kartų pagerina jų asmenybę ir stilių. Taigi tokio tipo rėmeliai su mažesniais akiniais nuo saulės yra madingi ir suteikia puikią seksualią ir pribloškiančią išvaizdą, todėl kiekviena moteris.

7. Klasikiniai raudoni „Wayfarer“ sulankstomi saulės akiniai moterims:

Klasikiniai raudoni „Wayfarer“ sulankstomi saulės akiniai moterims

Čia pateikiami gražūs ir tobuli sulankstomi „wayfarer“ akiniai vasarai klasikinių raudonų keliautojų pavidalu. Akiniai nuo saulės puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir gali būti papuošti tiek kasdieniais, tiek oficialiais, kad atrodytų gerai.

8. Mieli širdies formos sulankstomi akiniai nuo saulės mergaitėms:

Mieli širdies formos sulankstomi akiniai nuo saulės mergaitėms

Kita miela ir gražiai atrodanti rožinė širdies forma yra šie sulankstomi saulės akiniai. Jis turi plastikinį rėmą ir atrodo labai gražiai jaunoms merginoms. Šio tipo sulankstomi akiniai nuo saulės puikiai tinka vakarėliams ir puikiai atrodo paplūdimio „Hangout“.

9. Šaunūs dizainerių sulankstomi saulės akiniai moterims:

Šaunūs dizainerio sulankstomi saulės akiniai moterims

Šio tipo šaunūs dizainerio sulankstomi akiniai nuo saulės su dviem tome ir mielomis beždžionėmis, pakabinti kraštutiniame saulės akinių krašte, atrodo labai šauniai ir kiekvienai moteriai, nešiojančiai tokio tipo akinius, suteikia neįprastą ir stilingą išvaizdą.

10. Sportiški sulankstomi saulės akiniai moterims:

Sportiški sulankstomi saulės akiniai moterims

Tai yra labiausiai pageidaujami sulankstomi akiniai nuo saulės moterims, kurios yra sporto mėgėjos ir netgi aistringai žiūri į savo išvaizdą. Nuostabus spalvų derinys – mėlynas ir juodas rėmas kartu su tamsiai mėlynu objektyvu suteikia dėvėtojui nepaprastą išvaizdą.

Sulankstomi akiniai nuo saulės atrodo labai patraukliai ir yra gana patogūs nešiotis, taip pat laikomi mažuose maišeliuose. Juos netgi labai patogu nešiotis ir prižiūrėti. Tai būtina kiekvieno sportuojančio žmogaus drabužių spinta ir net jie gali pabrėžti stilingą išvaizdą. Sulankstomi akiniai nuo saulės yra plataus asortimento ir stilių, todėl dabar galite apgailėti savo išvaizdą ir gauti įvairių atspalvių akims.