Jūsų kūdikio saugumas yra svarbiausias veiksnys, apie kurį galvojate kasdien. Tai puikus būdas apsaugoti savo kūdikį nuo saulės spindulių, kai išeinate. Apsaugokite šias brangias akis nuo saulės naudodami šiuos puikius kūdikių akinius nuo saulės, kurie apsaugo nuo spindulių. Jie apsaugo jūsų kūdikį nuo UV spindulių poveikio. Šie akiniai yra patvarūs, nes yra skirti naujagimiams.

kūdikių akiniai nuo saulės

Įvairių tipų kūdikių akiniai nuo saulės kūdikiams:

Čia yra 10 geriausių akinių nuo saulės akinių kūdikiams Indijoje sąrašas.

1. „Explorer“ kūdikių akiniai nuo saulės:

„Explorer“ kūdikių akiniai nuo saulės apsaugo akis

Tai mieli akiniai nuo saulės kūdikiams, saugantys jūsų kūdikį nuo žvarbios saulės. Jie yra įvairių spalvų. Taigi pasirinkite tą, kuris geriausiai tinka jūsų kūdikiui. Taip pat yra berniukų akiniai nuo saulės. Jie turi nugaros dirželį, kurį lengviau valdyti, nes kūdikis negalės jo ištraukti iš veido.

2. Kūdikių akiniai nuo saulės su čiulptuku:

Kūdikių akiniai nuo saulės su čiulptuku

Šie akiniai nuo saulės buvo pagaminti pagal teisingą mintį. Kiekvienas akinis nuo saulės pritvirtintas prie čiulptuko, todėl jis geriausiai tinka kūdikiams. Jie yra labai tvirti. Geriausias yra akinių nuo saulės ir čiulptuko derinys, nes taip mama yra laiminga.

3. Kūdikių akinių nuo saulės aviatoriai:

Kūdikių akinių nuo saulės aviatoriai

Šie puikūs kūdikių saulės akiniai yra elegantiški ir elegantiški. Jie yra tokio paties dizaino kaip suaugę aviatoriai ir suteikia išskirtinę išvaizdą. Aviatoriai yra pagaminti iš skirtingų ryškių spalvų, kurios patiks vaikui. Jie yra tvirti ir be nugaros diržo.

4. Apvyniokite kūdikio akinius nuo saulės:

Apvyniokite kūdikio akinius nuo saulės

Tai unikalus produktas, tinkantis neramiam vaikui. Šie kūdikių saulės akiniai kūdikiams turi įvyniojimo stiliaus nugarėlę, kuri tinka bet kokio dydžio kūdikiams. Tai leidžia daug lengviau uždėti akinius nuo saulės kūdikiams. Tai saugiau ir labiau apgalvota.

5. Pavasario kūdikių akiniai nuo saulės:

Pavasario kūdikių akiniai nuo saulės

Akiniai kūdikiams yra pagaminti iš lanksčiausio plastiko, kuris yra patvarus. Tokiu būdu, net jei kūdikis juos sulenks ar susuks, jis nesulaužys akinių nuo saulės. Šie pavasario akiniai nuo saulės yra naudingi atšiauriai saulei, kuri patenka į jūsų kūdikio akis.

6. Dizainerių kūdikių mergaitės akiniai nuo saulės:

Dizainerių kūdikių akiniai nuo saulės

Pasirinkite savo kūdikiui geriausius dizainerio akinius nuo saulės ir pasirūpinkite, kad jūsų kūdikis atrodytų rampa. Šie vėsūs atspalviai tikrai sukels galvas. Jie būna įvairių formų ir ši žvaigždžių forma yra geidžiamiausia. Jie leidžia jūsų kūdikiui atrodyti stilingai ir tuo pačiu apsaugoti jį nuo kenksmingų UV spindulių.

7. Spausdinkite „Baby Girl“ akinius nuo saulės:

Spausdinkite „Baby Girl“ akinius nuo saulės

Be mados į priekį nukreiptų saulės akinių formų, yra ir atspausdintų saulės akinių, kurie daro tikrai puikų mados pareiškimą. Jie gaminami su leopardo atspaudais ir pan., Todėl jūsų kūdikis gali atrodyti švelnesnis. Pasirinkite iš daugybės spaudinių, tinkančių kiekvienai progai ar aprangai, kurią dėvi jūsų kūdikis.

8. Minkšti guminiai kūdikių akiniai nuo saulės:

Minkšti guminiai kūdikių akiniai nuo saulės

Be lankstaus plastiko, taip pat yra minkštų guminių akinių nuo saulės, kurie jūsų kūdikiui suteikia daug komforto. Jie yra minkšti ant odos, todėl kūdikis ilgai nejaučia diskomforto dėvėdamas šiuos akinius nuo saulės. Naujagimio akiniai nuo saulės paprastai gaminami iš šios minkštos gumos medžiagos.

9. Poliarizuoti kūdikių akiniai nuo saulės:

Poliarizuoti akiniai kūdikiams

Kūdikiams skirti poliarizuoti akiniai nuo saulės puikiai tinka sumažinti paviršių akinimą. Visi akiniai nuo saulės yra sukurti labai tiksliai. Naudokite juos, kad puikiai apsaugotumėte švelnias kūdikio akis. Jie būna įvairių spalvų ir formų.

10. Kramtomi kūdikių akiniai nuo saulės:

Kramtomi kūdikių akiniai nuo saulės

Jie gaminami atsižvelgiant į kūdikį. Kiekvienas kūdikis mėgsta kišti daiktus į burną. Šie akiniai nuo saulės yra pagaminti iš medžiagos, kurią galima lankstyti ir kramtyti. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, kuri yra saugi kūdikiui. Jie būna įvairių spalvų ir formų.

Kūdikių akiniai nuo saulės yra būtini norint apsaugoti kūdikį nuo kenksmingų UV spindulių. Išbandykite šiuos vėsius akinius nuo saulės, kad užtikrintumėte maksimalią apsaugą ir pridėtumėte stiliaus. Kiekvienas akinis nuo saulės yra sukurtas madingai, kad galėtumėte jį priderinti prie mėgstamos aprangos.