Jūs girdėjote, kad UV spinduliai, mėlyna ir matoma šviesa sukelia kataraktą, odos vėžį ir matomumo problemas. Kvadratiniai akiniai nuo saulės yra būtini norint apsisaugoti nuo išėjimo. Tai geriausias aksesuaras akims vasaros sezono metu.

Naujausi ir stilingi kvadratiniai saulės akiniai Indijoje:

Čia yra 10 populiariausių kvadratinių akinių nuo saulės:

1. „Retro Black Lens“ kvadratiniai saulės akiniai:

Retro juodų objektyvų kvadratiniai saulės akiniai

Šie Retro juodi lęšiai yra laikomi dideliais kvadratiniais saulės akiniais. Akiniai turi juodos ir baltos spalvos apdailą. Šie akiniai nuo saulės tvirtinami ant patvarių plastikinių rėmų. Įdomu tai, kad ant veido esantis rėmas, nosies tiltelis ir akiduobė yra pagaminti iš tamsios spalvos plastiko. Dalis už akių yra pakeista į auksinį metalą ir yra ant galinių vartotojo skruostų. Kai metalas pasiekia už ausų, yra patvaraus plastiko. Tai siekia už ausų paramos.

2. „Asos Flat Square“ akiniai nuo saulės:

„Asos Flat Square“ akiniai nuo saulės

„Asos“ plokščius kvadratinius akinius nuo saulės galima įsigyti juodos spalvos. Šie kvadratiniai akiniai nuo saulės yra madingi. Šie akiniai turi tamsiai mėlyną atspalvį. Jie atrodo įmantriai. Akiniai montuojami ant tvirto, kvadratinio, juodos spalvos, plastikinio rėmo.

3. „Armani Exchange“ unisex kvadratiniai saulės akiniai:

„Armani Exchange“ unisex kvadratiniai saulės akiniai

„Armani Exchange Unisex“ kvadratinius saulės akinius gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys. Tamsūs akiniai nuo saulės turi tamsiai juodą atspalvį. Akiniai montuojami ant tamsiai rudos spalvos patvaraus kvadratinio plastiko rėmo. Ant skruostų esantis rėmas yra storas ir palaiko.

4. Unisex kvadratiniai saulės akiniai:

Unisex kvadratiniai saulės akiniai

„Unisex“ kvadratinius juodus akinius nuo saulės gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys. Akiniai turi pilkšvą atspalvį. Šie akiniai yra sumontuoti ant patvaraus, juodo, kvadratinio plastiko rėmo. Rėmo viršus yra visiškai plokščias ir suderintas su antakiais.

5. Aleksandro McQueeno aikštės akiniai nuo saulės:

Aleksandro McQueeno kvadratiniai saulės akiniai

Aleksandras McQueenas yra kvadratinis, rudas saulės akinys. Kaip rodo pavadinimas, stiklo apdaila turi rudą atspalvį. Šie akiniai yra pritvirtinti prie tamsiai rudos šlovės. Aleksandro McQueeno kvadratiniai akiniai nuo saulės atrodo labai elegantiškai, ypač moterims.

6. Šerifas ir vyšnia Monte Karlo aikštės saulės akiniai:

Šerifas ir vyšnia Monte Karlo aikštės saulės akiniai

Akiniai nuo saulės yra tamsiai balti, todėl jie atrodo pilki. Šie akiniai yra sumontuoti ant auksinio metalinio rėmo su plastikiniu nosies kamšalu šalia nosies tilto. Be to, rėmas turi nosies tiltelį ir tiltelį, jungiantį dvi akių dalis. Rėmo spalva už akių dalių yra nespalvota, kad susimaišytų su akių dalimis.

7. Negabaritiniai moterų kampiniai kvadratiniai saulės akiniai:

Negabaritiniai moteriški kampiniai kvadratiniai saulės akiniai

Dideli negabaritiniai akiniai nuo saulės. Kvadratinis plokščias viršuje, kuris yra labai madingas šiuolaikinėje eroje. Stiklo apdaila yra geltonos ir rudos spalvos. Taigi, kad akiniai atitiktų tvirtą plastikinį kvadratinį rėmą. Rėmo spalva yra tamsiai ruda ir šviesiai ruda.

8. Vyrai/moterys madingi kvadratiniai saulės akiniai:

Vyriški ir moteriški kvadratiniai akiniai nuo saulės

Kvadratinius akinius nuo saulės gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys. Akiniai tvirtinami ant tamsaus plastiko rėmo. Už akių dalių yra baltos spalvos rėmelis, kuriame rėmelis šiek tiek užtrunka. Ant akies dalies, kurioje rėmelis paliečia skruostą, yra mažai baltos spalvos.

9. Kvadratiniai įrėminti vyrų saulės akiniai:

Kvadratiniai įrėminti vyrų akiniai nuo saulės

Akiniai turi tamsiai melsvą atspalvį. Jie sumontuoti ant kvadratinio patvaraus plastiko rėmo, kuris yra tamsiai juodos spalvos. Rėmas ir atrama per skruostus yra įprastas klasikinis stilius. Taigi, akiniai nuo saulės yra labai madingi ir skirti vyrams.

10. „Flat Top“ negabaritiniai kvadratiniai saulės akiniai:

Plokšti viršutiniai kvadratiniai akiniai nuo saulės

Akiniai nuo saulės yra naujausia madingų moterų ir moterų tendencija. Šių akinių nuo saulės ypatybės yra tai, kad viršus yra plokščias. Šių akinių dydis yra per didelis, todėl akiniai išsikiša iš abiejų plonų skruostų pusių. Viršus yra suderintas su antakiais, todėl kaktos nesikeičia. Akiniai montuojami ant tvirto kvadratinio plastiko.

Galite įsigyti naujausius madingus kvadratinius akinius nuo saulės ar klasikinį stilių. Yra keletas pasirinkimų, kuriuos galite pritaikyti savo pasirinkimui. Šio tipo kvadratiniai akiniai nuo saulės garsėja vikria išvaizda.