Gözleri güneşin zararlı ışınlarından korumak için güneş gözlüğü kullanılır. Bazı insanlar onları bir stil ifadesi olarak giyer ve bazıları tıbbi olarak reçete edilir. Ancak burada her iki şekilde de kullanılabilen çift etkili bir güneş gözlüğü geliyor. Flip up güneş gözlükleri modada yeni ve sıra dışı görünümleri nedeniyle popülerlik kazanıyor. Bunlar çerçeve çerçeve gözlüklerdir. Elektrikli normal gözlükleri veya üst çerçevesi çevrilebilen güneş gözlükleriyle sadece düz güneş gözlükleri var ve bir diğeri şık olabilir..

Trend’de Bay ve Bayanlar için Çevirmeli Lensli Şık Güneş Gözlüğü:

Şimdi en iyi 10 flip up gözlük tasarımına hızlıca bir göz atalım ve görünümünüze en uygun olanı seçelim..

1. Erkekler için Metal Gümüş Yuvarlak Flip up Güneş Gözlüğü:

Metal Gümüş Flip up Yuvarlak Erkekler İçin Güneş Gözlüğü

Tüm zamanların favorisi ve modası asla geçmeyen, siyah yuvarlak lensli metal gümüş metal çerçeve, her erkeğe ve her yüz kesimine şık ve olağanüstü bir görünüm kazandırıyor. Bu tür güneş gözlükleri, giyildiğinde takmak ve kullanıcının kişiliği hakkında konuşmak için herhangi bir fırsat gerektirmez..

2. Vintage Yansıtıcı Aynalı Flip up Güneş Gözlüğü:

Vintage Yansıtıcı Aynalı Flip up Güneş Gözlüğü

Bu tür vintage yansıtıcı aynalı güneş gözlükleri, erkekler için mükemmeldir ve on yıldan beri aksesuar listesinde bir hitdir. Objektifinde altın bir çizgi bulunan siyah açılır güneş gözlüğü harika görünür ve kullanıcının dikkat çekici ve modaya uygun görünmesini sağlar..

3. Sportif Flip up Güneş Gözlüğü:

Sportif Flip up Güneş Gözlüğü

Bir diğer şık ve benzersiz görünüm ise hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilen bu mavi ve gri renkli flip up güneş gözlüğü. Bu tür güneş gözlükleri, spor severler için mükemmel ve idealdir ve giyildiğinde çok parlak görünür.

4. Markalı Çift Lensli Yukarı Çevirmeli Güneş Gözlüğü:

Markalı Çift Lens Çevirmeli Güneş Gözlüğü

Hem erkekler hem de kadınlar için açılıp kapanan Steam iri parça markalı güneş gözlükleri geliyor. Bu tür güneş gözlükleri hem gündelik hem de resmi günlerde giyilebilir ve çarpıcı bir görünüm verir ve tüm bakışlar kullanıcıya döner..

5. Erkek Flip Up Polarize Güneş Gözlüğü:

Erkek Polarize Flip Up Güneş Gözlüğü

Bu tip polarize açılır güneş gözlüğü, gece sürüşü için mükemmeldir, çünkü yukarı ve aşağı kırpılabilir, bu da size sorunsuz bir sürüş sağlar. Bu tür güneş gözlükleri, gece araba kullanan erkekler için mükemmel ve güvenlidir ve onlar için bir zorunluluktur..

6. Düz Üst Çerçeve Kızlar için Yukarı Çevirmeli Güneş Gözlüğü:

Flat Top Frame Flip up Kız Güneş Gözlüğü

Bunlar, her kıza retro bir görünüm kazandıran şık ve şık, üstten açılır güneş gözlükleridir. Mavi çerçeveli çarpıcı siyah çerçeve, kontrast o kadar çarpıcı ki bu güneş gözlüğü her türlü açık hava etkinliği için mükemmel..

7. Kadın Kare Şekilli Flip Up Güneş Gözlüğü:

Kadın Kare Şekli Flip Up Güneş Gözlüğü

Muhteşem siyah ve kahverengi tonlarında geniş çerçeveli kare şeklinde açılır güneş gözlükleri ve güneş gözlüklerinin parlak kaplaması her kadını çıldırtabilir. Güneş gözlükleri hayatın her kesimi için mükemmeldir ve bir kadına inanılmaz ve muhteşem bir görünüm kazandırır..

8. Şeffaf Lens Çevirmeli Güneş Gözlüğü:

Şeffaf Lens Çevirmeli Güneş Gözlüğü

Bu tür şeffaf camlı güneş gözlüğü hem genç erkekler hem de kızlar için çok uygun olduğu için gençler tarafından çok talep görüyor. Siyah şeffaf lensli çarpıcı beyaz çerçeve, kullanıcının kişiliğine hoş ve havalı bir tanım verir ve görünümü birçok kat geliştirir..

9. Funky Star Eyes Gençler İçin Güneş Gözlüğünü Çeviriyor:

Funky Star Eyes Flip Up Güneş Gözlüğü Gençler İçin

Bu tür korkak ve sevimli görünümlü flip up güneş gözlüğü hem genç erkek hem de kızlara çok havalı ve sevimli bir görünüm kazandırır. Objektifteki küçük yıldız ve geniş gülümseme, her türlü havalı parti veya arkadaşlarla küçük buluşmalar için idealdir..

10. Kadınlar için Hot Cat Eye Flip Up Güneş Gözlüğü:

Hot Cat Eye Flip Up Kadınlar İçin Güneş Gözlüğü

Bu çift gölgeli kedi gözü çevirmeli güneş gözlüğü, her kadın için en yeni moda aksesuarıdır. Sıcak ve seksi bir görünüm verir ve sivri kenarlar kullanıcıya daha çekici ve şık bir görünüm katar ve bu zengin görünümleri kolayca elde edebilirsiniz..

Flip up güneş gözlükleri, ikili olarak kullanılabildiğinden ve hatta bu akıllı, ateşli ve seksi görünümleri elde edebildiği için popülerlik kazanıyor. Bu güneş gözlükleri iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabilir. Bu güneş gözlükleri birçok desen ve stilde mevcuttur. Birini seçebilir ve görünümünüzü birçok kat artırabilirsiniz..