Atspindintys saulės akiniai yra veidrodinių saulės akinių išorinė danga, padedanti juos atrodyti kaip maži veidrodžiai. Šio tipo atšvaitai nuo saulės gali būti naudojami bet kokiomis oro sąlygomis ir sumažina pro objektyvą sklindančios šviesos kiekį, todėl yra labai patogu karštomis vasaros dienomis. Atšvaitai nuo saulės yra labai populiarūs tarp visų amžiaus grupių ir juos pasiėmus galima naudoti ilgiau, nes išvaizda ir stilius niekada neišeina iš mados.

Naujausi ir geriausi atspindintys saulės akiniai vyrams & Moterys:

Greitai pažvelkime į 10 geriausių atšvaitų saulės akinių dizaino.

1. Šviesą atspindintys akiniai vasarai:

Šviesą atspindintys akiniai vasarai

Čia pateikiami šauniai atrodantys vasaros atspindintys saulės akiniai, kuriais gali pasigirti tiek vyrai, tiek moterys. Šių tipų akiniai nuo saulės yra įvairių modelių ir atspalvių, su skirtingais spalvingais lęšiais, suteikiančiais jums elegantišką ir karštą išvaizdą.

2. Sidabriniai atspindintys saulės akiniai vyrams:

Sidabriniai atspindintys saulės akiniai vyrams

Visų laikų mėgstamiausi ir elegantiškai atrodantys sidabro rėmo atšvaitai nuo saulės yra būtini kiekvieno vyro drabužių spinta. Nuostabus sidabro rėmo ir pilko objektyvo derinys sukioja kiekvieną galvą ir gali būti dėvimas bet kokia proga ir vakarėliuose.

3. Auksiniai atspindintys saulės akiniai vyrams:

Auksiniai atspindintys saulės akiniai vyrams

Šie auksiniai šviesą atspindintys saulės akiniai vyrams niekada neišeis iš mados. Akiniai nuo saulės turi matinį paviršių, o auksinis rėmelis suteikia gražią veido išraišką. Akinius nuo saulės galima dėvėti prie bet kokios aprangos, pavyzdžiui, džinsų, marškinėlių ar kostiumų.

4. Rožinio aukso atšvaito saulės akiniai mergaitėms:

Rožinio aukso atspindintys saulės akiniai mergaitėms

Šio tipo gražiai ir žaviai atrodantys rožinio aukso atspindintys akiniai atrodo labai patraukliai ir patraukliai žvilgčioja moters veidui. Rožinio aukso rėmas su tos pačios spalvos objektyvu yra unikalus ir nešiotojui tikrai suteiktų „oho“ išvaizdą.

5. Mėlyni atšvaitų aviatoriai vyrams:

Mėlynos spalvos šviesą atspindintys aviatoriai vyrams

„Aviator“ akiniai nuo saulės yra populiarūs nuo dešimtmečių ir vis dar labai populiarūs tarp vyrų liaudies dėl savo stilingos ir nostalgiškos išvaizdos. Šie tamsiai mėlynos spalvos šviesą atspindintys aviatoriaus saulės akiniai atrodo nuostabiai ir puikiai dera prie kvadrato formos veido kirpimų. Akinius nuo saulės galime dėvėti bet kokia proga ir vakarėliuose.

6. Senoviniai metalo rėmo atspindintys saulės akiniai moterims:

Metalo rėmo atspindintys saulės akiniai moterims

Tai puikus vintažinio tipo dviejų tonų metalinio rėmo atšvaitų saulės akiniai, kuriuos dievina moteris. Lęšiai yra per dideli nei įprasti, o šviesos ir tamsos derinys akimirksniu traukia kiekvieną akį. Tai puikūs akiniai nuo saulės aktyviai veiklai lauke.

7. „Sky Blue“ apvalūs šviesą atspindintys akiniai vyrams:

„Sky Blue“ apvalūs šviesą atspindintys saulės akiniai vyrams

Vyrai niekada negali suklysti su šiais dangaus mėlynais atspalviais ir ši spalva atrodo kieta ir protinga kiekvienam vyrui. Mėlynas atspalvis suteikia malonią ir protingą išvaizdą bei pagerina asmenybę. Šviesesnės mėlynos spalvos rankos akimirksniu pritraukia dėmesį.

8. Madingi atspindintys saulės akiniai moterims:

Madingi šviesą atspindintys saulės akiniai moterims

Tai stilingi ir madingi katės akių stiliaus atšvaitai nuo saulės kiekvienai moteriai. Gerai nukreiptas rėmas, platus šventyklose, puikiai tinka ir suteikia jai seksualumo ir karščio. Šio tipo akiniai nuo saulės yra naujausi mados aksesuaruose.

9. Rožiniai atspindintys saulės akiniai:

Rožiniai atspindintys saulės akiniai

Kitas klasikinis ir nepakartojamai atrodantis rožinis šviesą atspindintis saulės akinys jaunoms mergaitėms gali daug kartų pagerinti išvaizdą ir suteikti nuostabią bei patrauklią išvaizdą. Šio tipo akiniai nuo saulės puikiai tinka kiekvienam veidui ir puikiai tinka tiek lauke, tiek patalpose.

10. „Cool Reflective Wayfarers“ moterims:

Šaunūs atspindintys keliai moterims

Jei norite atrodyti kitaip ir dėvėti kitokius rėmus ir lęšius, tokio tipo tamsiai mėlynos spalvos šviesą atspindintys lęšiai su juodos ir rudos spalvos rėmeliu gali būti idealus ir unikalus pasirinkimas kiekvienai moteriai. Šio tipo šviesą atspindintys keliautojai yra labai populiarūs, net dėvimi daugelio įžymybių dėl nuostabios ir įspūdingos išvaizdos.

Šviesą atspindintys saulės akiniai yra įvairių modelių ir dizaino, o nusipirkus juos galima naudoti ilgiau. Šio tipo akiniai nuo saulės tampa vis populiaresni ir labai paklausūs tiek vyrų, tiek moterų ir yra labai patogūs nešioti. Taigi kitą kartą, jei medžiojate akinius nuo saulės, tikrai pasirinksite atšvaitinius saulės akinius, kad jie atrodytų nuostabiai ir madingai.