Vasaros akiniai nuo saulės yra būtini. Vasarą nešioti akinius nuo saulės tampa pagrindine būtinybe. Akiniai nuo saulės yra įvairių spalvų. Tačiau šiandien aptarsime mėlynus akinius nuo saulės. Mėlyna yra mėgstamiausia vyrų spalva. Mėlynuose saulės akiniuose rasite daugybę atspalvių, tokių kaip tamsiai mėlyni arba šviesiai mėlyni akiniai nuo saulės ir tamsiai mėlyni akiniai nuo saulės. Šiuos akinius nuo saulės gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys.

mėlyni akiniai nuo saulės

Įvairių stilių saulės akiniai mėlynos spalvos:

Mėlyna yra šalta spalva, kuri apsaugo akis. Čia pristatome populiariausius mėlynos spalvos akinių nuo saulės tipų tipus.

1. „Wayfarer“ stiliaus mėlynos veidrodinės lęšių akiniai nuo saulės:

„Wayfarer“ stiliaus mėlynos spalvos veidrodiniai lęšiai nuo saulės

Šie vyrų akiniai nuo saulės turi mėlyną veidrodinį lęšį su tamsiai mėlynos spalvos rėmeliu. Vyrai atrodo visiškai gražūs su akiniais nuo saulės su mėlynu lęšiu. Paplūdimyje vaikinas atrodys karštas su mėlynais akiniais nuo saulės. Tai praturtins jūsų dieną.

2. Apvalios formos mėlynos spalvos saulės akiniai:

Apvalios formos mėlynos spalvos saulės akiniai

Šie mėlyni akiniai nuo saulės skirti moterims. Stiklo forma yra apvali su sidabro spalvos rėmeliu. Tai atrodys kitaip nei įprasti kvadratiniai saulės akiniai. Stiklo atspalvis yra tamsiai mėlynas.

3. Vyrų pasirinkimo mėlyni akiniai nuo saulės:

Vyrų pasirinkimo mėlyni akiniai nuo saulės Wayfarer