Akiniai nuo saulės be rėmelių yra vienas iš unikalių akinių nuo saulės tipų, kurie neturi rėmelių ratlankių, o lęšis yra pritvirtintas tiesiai prie tilto arba prie stiklo šventyklų. Dėl šios priežasties šie akiniai nuo saulės atrodo puikiai prie bet kokios aprangos. Akiniai nuo saulės yra labai populiarūs tarp visų amžiaus grupių ir juos pasiėmus galima naudoti ilgiau, nes išvaizda ir stilius niekada neišeina iš mados.

Naujausi ir gražūs saulės akiniai be ratlankių, skirti vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 10 geriausių saulės akinių dizaino be ratlankių ir jūs galite pasirinkti tą, kuris tinka jūsų asmenybei.

1. Klasikiniai auksiniai be rėmelių dizainerių saulės akiniai moterims:

Klasikiniai auksiniai be dizainerių dizainerio saulės akiniai moterims

Šio tipo auksiniai bebriauniai akiniai nuo saulės atrodo labai stilingai ir suteikia elegantišką išvaizdą moters veidui. Šventyklose ir rankose juodas ir auksinis metalas susuktas ir pritvirtintas suteikia elegantišką ir ekstravagantišką išvaizdą. Akiniai nuo saulės puikiai tinka bet kokiai išvykai ir progai bei tinka prie bet kokios aprangos.

2. Sidabrinės spalvos rėmeliai nuo saulės moterims:

Sidabrinės spalvos rėmeliai nuo saulės moterims

Tokie sidabro spalvos rėmeliai nuo saulės niekada neišeina iš mados ir atrodo atvėsę kiekvienai moteriai, nepriklausomai nuo amžiaus. Dėl išmanaus kvadrato pjūvio prie rankų akiniai nuo saulės ir dėvėtojas atrodo patrauklesni ir šaunesni.

3. Moterų kačių akių be rėmelių saulės akiniai:

Moteriški kačių akių rėmeliai nuo saulės

Tai dar vienas stilingai atrodantis, be rėmelio katės akių akiniai nuo saulės jaunoms mergaitėms. Šio tipo akiniai nuo saulės puikiai tinka dėvėti kasdien lauke. Maži sidabriniai taškeliai šventyklose suteikia dėvėtojui nuostabią išvaizdą.

4. Moteriški akiniai nuo saulės be rėmelių:

Moteriški akiniai nuo saulės be apvado

Šio tipo akiniai nuo saulės atrodo labai madingi ir yra aukšto stiliaus. Skydo stiliaus vientisas objektyvas leidžia akiniams nuo saulės atrodyti labai drąsiai ir nepakartojamai. Šio tipo akiniai nuo saulės puikiai tinka kiekvienos moters stiliaus elementui.

5. Negabaritiniai dideli moterų akiniai nuo saulės be rėmelių:

Negabaritiniai akiniai nuo saulės moterims

Negabaritiniai akiniai nuo saulės kiekvienai moteriai suteikia retrospektyvios išvaizdos ir daro ją nepaprastą. Šio tipo akiniai nuo saulės idealiai atrodo ant ovalo formos veido, todėl dėvėtojas visais atžvilgiais atrodo universalus.

6. Juodi akiniai nuo saulės be rėmelių vyrams:

Juodi akiniai nuo saulės vyrams

Tai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų ir būtiniausių juodos spalvos akinių nuo saulės visiems vyrams. Kadangi akiniai nuo saulės yra labai lengvi ir labai patogūs dėvėti, tai yra idealus pasirinkimas kiekvienam vyrui.

7. „Aviator“ saulės akiniai be rėmelių:

Aviatoriaus stiliaus akiniai be rėmelių

Šio tipo nuostabiai atrodantys mėlyno lęšio aviatoriaus stiliaus be akinių saulės akiniai suteikia skirtingą ir protingą išvaizdą kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo lyties. Jis puikiai atrodo tiek vyrams, tiek moterims ir puikiai tinka pietų pasimatymams, taip pat atrodo atvėsęs prie kasdienio drabužio.

8. Naujausi vyriški akiniai nuo saulės:

Naujausi akiniai nuo saulės vyrams

Kitas protingas ir šauniai atrodantis yra šis naujausias vyrų akiniai nuo saulės. Akiniai nuo saulės yra visiškai tobulos formos ir jiems nereikia progos dėvėti. Šio tipo akiniai nuo saulės kalba apie asmenybę ir yra būtini vyrų drabužių spintoje.

9. Stačiakampiai madingi vyriški akiniai nuo saulės:

Madingi stačiakampiai akiniai nuo saulės vyrams

Šio tipo stulbinantys madingi stačiakampio formos akiniai be ratlankių suteikia vyrams naują išvaizdą. Juodos plačios rankos ir plonas juodas dizainas saulės akinių šventyklose suteikia naudotojui nuostabų vaizdą.

10. „Smart Titanium Rimless“ akiniai nuo saulės vyrams:

„Smart Titanium“ akiniai nuo saulės vyrams

Čia yra visų laikų mėgstamiausi ir lengvai valdomi akiniai nuo saulės. Akiniai nuo saulės yra pagaminti iš lengvo titano metalo ir puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui, taip pat išlyginant protingą oficialų dėvėjimą.

Akiniai nuo saulės yra labai lengvi, nes jie turi virtualius rėmus ir atrodo stulbinančiai kiekvieno veido kirpimo metu. Kadangi šie akiniai nuo saulės yra gana nesvarūs, juos labai lengva nešiotis ir labai patogu nešioti. Taigi kitą kartą, jei medžiojate akinius nuo saulės, būtinai rinkitės akinius nuo saulės, kurie atrodytų nuostabiai ir madingai.