Altın şalvar takımları her zaman insanların dikkatini çeker. Görünen o ki diğerlerinden farklı. Sadece altın rengi şalvar takım elbise olabilir ve diğer renklerle de kombinlenebilir. Altın şalvar takımları, uğurlu bir renk olduğu için festivallerde en iyi şekilde görünür. Gerçek altın takıları tamamlayacak. Altın şalvarın ışıltısı yüze de yansıyacak. Yüzün daha çok parlayacak. Altın şalvar takımının göze çarpan özelliği, diğer renk kombinasyonlarıyla iyi uyum sağlamasıdır..

Trenddeki Genç Bayanlar İçin Yeni ve Şaşırtıcı Altın Şalvar Takımları:

İşte kızlar için en iyi altın şalvar tasarımları.

1. Altın Churidar Salwar Takım Elbisesi:

Altın Churidar Şalvar Takım Elbise

Bu, uzun kurta ve churidar ile altın rengi salwar kameez gibi şanslı baskıdır. Churidar düzdür ve karat tam kollu çiçek baskısına sahiptir. Altın rengi iplik işçiliği ile süslenmiş dik yakalı küçük boy V yaka vardır. Şifon düz dupatta var.

2. Altın Trendy Şalvar Takım Elbisesi:

altın şalvar takımları

Kap kollu kurta ve palazzo salwar ile modaya uygun altın şalvar elbisesidir. Boyun, taban kırmızısı renginde çeşitli tasarımların ağır altın bordürleriyle süslenmiştir. Bütün kurta işle dolu ve palazzo sonunda kalın bir sınıra sahip. Dupatta, ince altın kenarlıklı kontrast kırmızı renktedir.

3. Altın Patiala Şalvar Takımı:

Altın Patiala Şalvar Takım

Siyah iplik tasarımına sahip altın Patiala şalvar ile siyah ve altın şalvar elbisesidir. Kurta, altın kenarlıklarla vurgulanan elma kesim stilidir. Kurta’nın boynu, farklı boyutlarda birkaç sıra altın bordüre sahiptir. Dupatta, küçük boyutlu daire tasarımına sahip saf ipek malzemeden yapılmıştır..

4. Kat Uzunluğu Altın Şalvar Takım Elbisesi:

Yere Kadar Altın Şalvar Takım Elbise

Zemin uzunluğu ağır altın rengi salwar kameez. Bütün kurta koyu altın rengiyle işlenmiştir ve kurta’nın önünde orta kesim vardır. Churidar, düz dupatta ile düz tutulur. Kurta’nın tüm boynu ve altı ağır işlerle kabartılmıştır..

5. Altın Düz Şalvar Takım Elbise:

Gold Düz Şalvar Takım

Bu, iki altın rengi tonu ile düz kesim altın salwar kameez. Kurta’nın üst kısmı açık gölgeye sahip ve alt kısmı koyu gölgeli. Arada iki zikzak çiçek baskı çizgisi var. Şalvar churidardır ve parlak altın rengindedir..

6. Altın Tasarımcı Şalvar Takım Elbisesi:

Altın Tasarım Şalvar Takım

Bu etekli güzel siyah ve altın şalvar kameez. Bu tasarımcı takım elbise, geniş altın ve ince siyah kenarlıklı altın rengi düz eteğe sahiptir. Kara kurta, büyük ve küçük şekillerde kusursuz altın işlere sahip. Tam kol, büyük altın bordürlü mango motifine sahiptir..

7. Altın Pamuklu Şalvar Takım Elbisesi:

Altın Pamuk Şalvar Takım

Basit kurta ve salwar ile karmaşık olmayan altın şalvar elbisesidir. Koyu altın kurta, açık altın çiçek ipliği işi yapıyor. Açık gölgeli şalvar, koyu gölgeli yuvarlak baskıya sahip. Dupatta, dairesel baskılı çift gölgeli altın rengidir.

8. Kora İpek Altın Şalvar Takım:

Kora İpek Altın Şalvar Takım

Bu altın rengi şalvar kameez, banarasi örgüsünden oluşan kora ipek kumaştandır. Kurta’nın her yerinde kare şeklinde tasarım var. Basit şalvar küçük baskıya sahip. Tüm şalvar elbisesi saf pamuk ve ipek kumaştandır ve sıkı durur. Bu takım normal kullanım için uygundur.

9. Retro Tarzı Altın Şalvar Takım Elbisesi:

Retro Tarzı Altın Şalvar Takım

Bu altın şalvar kameez retro tarzı bir desene sahiptir. Eskiden hanımlar bu kadar dar ve diz boyu şalvar giyerlerdi. Kurta, kol ve churidar’ın üst kısmı pembe renktedir. Kurta’nın geri kalanı tüm altın işleriyle süslenmiştir. Yaka ve göğüs kısmında yanları boncuklu altın bordür vardır.

Gördüğümüz gibi, süslü desenlere sahip altın şalvar çeşitleri var. Altın şalvar elbisesi çok güzel ve çekici görünüyor. Bu size büyüleyici bir görünüm verecektir. Bu enfes altın şalvar elbisesi, büyüleyici ve büyüleyici tasarımlara sahiptir. Tasarımlar o kadar harika ki büyüleneceksiniz..