Sidabras yra metalas, naudojamas šimtmečius. Žmonės iš šio metalo gamino indus, ginklus ir papuošalus. Kadangi šis metalas nėra brangus kaip auksas, žmonės šį metalą naudojo daugiau. Kadangi sidabras turi putojančią ir akinančią viziją, jis pritraukia daugiau.

sidabro papuošalai

Kadangi aukso kainos dabar sparčiai kyla, o papuošalai iš aukso, todėl papuošalai iš sidabro yra paklausūs. Yra daug įvairių sidabro papuošalų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo stilių ir dizainą, kuris jus traukia.

Gryno sidabro papuošalų dizainas:

Pažiūrėkime keletą geriausių sidabro papuošalų dizaino.

1. Akinantis sidabro karolių papuošalų rinkinys:

Akinantis sidabro karolių papuošalų rinkinys

Sidabrinis karoliai yra labai paklausūs dėl savo meistriškumo. Dizainas ir modelis gali jus sužavėti. Sidabrinį rinkinį galima dėvėti ypatingomis progomis, taip pat vestuvėse, atsižvelgiant į aprangą. Sidabrinis rinkinys puikiai atrodo dėl savo blizgesio ir negali atsispirti puikavimuisi šiais ornamentais.

2. Gryno sidabro grandinių papuošalai abiem vyrams & Moterys:

Gryno sidabro grandinių papuošalai vyrams ir amp; Moterys

Sidabrinės grandinėlės yra labai populiarios ir jas dėvi tiek vyrai, tiek moterys. Sidabrinės grandinės yra sidabro spalvos ir oksiduotos. Yra įvairių modelių ir modelių grandinės, kurias galite pasirinkti pagal progą ir aprangą. Sidabrines papuošalų grandines galima puikuotis ant kasdienių marškinėlių ir džinsų poros ir net su formaliais.

3. Juvelyriniai sidabro žiedai mergaitėms:

Juvelyriniai sidabro žiedai mergaitėms

Sidabriniai žiedai atrodo labai spalvingi ir jiems labai sunku atsispirti. Sidabriniai žiedai yra įvairių modelių ir dizaino. Sidabrinius papuošalų žiedus galima klijuoti brangakmeniais, tokiais kaip deimantai, perlai ar „Swarovski“. Žiedai atrodo labai elegantiškai ir priverčia pirštus atrodyti nuostabiai. Šio tipo sidabro žiedus gali nešioti bet kurios grupės moterys.

4. Juvelyriniai dirbiniai iš sidabrinių apyrankių vyrams:

Sidabrinės apyrankės papuošalai vyrams

Vyrai labai nerimauja dėl savo išvaizdos ir dėvimų aksesuarų. Sidabrinės papuošalų apyrankės paprastai yra būtinos jų papuošalų dėžutėje, nes jos atrodo stilingai ir šauniai. Sidabrinė apyrankė visiškai pakeičia jų asmenybę ir atrodo madingai.

5. Antikvariniai sidabro apyrankės:

Antikvariniai sidabro apyrankės

Antikvarinių apyrankių dizainas ir meistriškumas visada yra pasakiškas. Antikvarinių sidabrinių papuošalų apyrankių piešiniai vaizduoja erą ar ypatingą įvaizdį, turintį didžiulę prasmę. Šios apyrankės yra plataus dizaino ir visiškai dengia jūsų riešą, taip suteikdamos patrauklią jūsų išvaizdos viziją.

6. Žiedai vyrams iš sidabro metalo:

Žiedai vyrams iš sidabro metalo

Žiedai yra patys žaviausi papuošalai, pradedant nuo mažų vaikų iki jaunų žmonių, taip pat iki vidutinio amžiaus žmonių. Vyrai žiedus vertina pagal savo stilių ir aprangą. Jauniems berniukams labiau patinka funky žiedai, atitinkantys asmenybę. Žiedai taip pat yra oksiduotos formos ir gali būti dėvimi bet kuriuo atveju, kad taptumėte madingi ir stilingi.

7. Sidabrinių auskarų papuošalai su lašais:

Papuošalai su sidabriniais auskarais su lašais

Sidabriniai auskarai yra labai įspūdingi ir unikalūs. Kadangi ausys yra labiausiai matoma kūno dalis, turite pasirinkti sidabrinius auskarus, dėl kurių atrodysite kitaip. Sidabriniai auskarai iš juvelyrinių dirbinių yra įvairių dizainų, pavyzdžiui, smeigtukų arba pakabų, „jhumkas“, ir jūs galite juos pasirinkti pagal savo stilių. Šiuos auskarus galima dėvėti kasdien, nes nieko negali su jais sugadinti.

8. Sidabrinės kulkšnelės moterims:

Sidabrinės kulkšnelės moterims

Kulkšnelės yra madingiausi šių dienų aksesuarai. Merginos ir moterys nori dėvėti sidabrines kulkšnis, nes tai suteikia jų kulkšnims naują išvaizdą. Pagal Indijos tradiciją privaloma dėvėti kulkšnis palankiomis progomis ir vestuvėse. Jis yra įvairių stilių ir modelių, ir jūs galite pasirinkti pagal savo skonį ir patogumą.

9. Dizainerio sidabro apyrankė mergaitėms:

Dizainerio sidabro apyrankė mergaitėms

Laikui bėgant dizaineriai suteikė naują išvaizdą sidabrinėms apyrankėms. Sidabrinė apyrankė turi labai įmantrų dizainą, įmantrų, o tarp akmenų yra išgraviruotas, kad pagerintų apyrankės ir riešo vaizdą, todėl minioje atrodysite kitaip..

10. Sidabrinis arklio pakabukas:

Sidabrinis arklio pakabukas

Sidabriniai pakabukai turi ypatingą žavesį, todėl jie atrodo nepakartojami ir stilingi. Šis sidabrinis pakabukas yra sukurtas kaip arklio formos, ir jūs galite pakabinti su juo pasirinktą putojančią sidabro papuošalų grandinę. Tokio tipo pakabučius paprastai dėvi žmonės, kurie aistringai sportuoja ir visada svajoja ir mėgsta dėvėti sportinius drabužius.

11. Juvelyriniai dirbiniai sidabras Stilingas P.galutiniai:

Juvelyriniai sidabriniai stilingi pakabukai

Pakabukai yra labai paklausūs tiek vyrų, tiek moterų. Sidabriniai pakabukai yra įvairių dizainų ir modelių ir atrodo jums stilingai. Dešimties metų mergaitės ir berniukai juos dėvi, norėdami pažymėti stilių prieš savo draugus ir padaryti jiems įspūdį. Taigi paimkite sidabrinį pakabuką ir atrodykite šauniai.

12. „Snake Design“ sidabrinės rankinės moterims:

„Snake Design“ sidabrinės rankinės moterims

Sidabrinės apyrankės yra labai madingos ir puikiai dera prie bet kokios aprangos, kurią dėvite, pavyzdžiui, laisvalaikio ar tradicinės. Apyrankės suteikia jūsų rankoms ypatingą išvaizdą, todėl jūs esate traukos centras. Tai leidžia jums atrodyti nepakartojamai ir galite juos dėvėti vakarėliuose, taip pat vestuvėse. Sidabrinės papuošalų apyrankės yra įvairių dizainų ir galite pasirinkti pagal progą.

13. Gryno sidabro apyrankių papuošalai mergaitėms:

Gryno sidabro apyrankių papuošalai mergaitėms

Apyrankės yra elegantiškiausias ornamentas, kurį moterys nešioja ant rankų. Iš apyrankės sklindanti vibracija ir garsas visada yra teigiami ir raminantys. Merginos visada ypatingai žiūri į aprangą ir išvaizdą, todėl sidabrinės papuošalų apyrankės puikiai tinka, kad jos atrodytų gražiai ir gražiai.

14. Sidabriniai pirštų žiedai vestuvėms:

Sidabriniai pirštų žiedai vestuvėms

Indų kultūroje ištekėjusiai moteriai svarbu nešioti pirštų žiedus. Vestuvių metu tai yra jaunikio kultūra dėvėti sidabrinius pirštų žiedus. Dabar net jaunos netekėjusios merginos kaip madą ir stilių nešioja pirštų žiedus. Yra įvairių modelių pirštų žiedų, kurie pagerina jūsų išvaizdą.

15. Sidabrinė grandinėlė su pakabukais:

Sidabrinė grandinėlė su pakabukais

Sterlas reiškia gryną, ir mes visi mėgstame dėvėti gryno sidabro dirbinius. Šie brangakmeniai yra beveik 99 procentų gryno pobūdžio. Sterlingos grandinėlės ir pakabučiai visada pabrėžia jūsų išvaizdą, kai juos dėvite.

Sidabras yra metalas, kurį galima dėvėti kasdien, taip pat yra geras biuro drabužis. Papuošalai iš sidabro yra tvirto pobūdžio ir juos galite dėvėti nebijodami, kad jie sugadins ar sulaužys. Sidabriniai papuošalai yra prieinami tiek vyrams, tiek moterims ir net mažoms mergaitėms, todėl galite išsirinkti jūsų asmenybę ir madą atitinkančius aksesuarus ir atrodyti puošniai, stilingai ir kitaip nei kiti. Paimkite sidabrinius papuošalus ir pasigrožėkite jais.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.