Žuvies amatus yra nepaprastai patogu kurti ir jie labai patinka kaip vaikų stovyklos amatai, vasaros amatai ar vandenyno projektai. Šis žuvies amatas vaikams yra puikus užsiėmimas patalpose, jei reikia, kad jie išvengtų vasaros atostogų karščio.

Geriausios žuvies amatų idėjos vaikams ir mažiems vaikams:

Toliau pateikiamos 9 populiariausios žuvies amatų grupės, skirtos bet kokio amžiaus vaikams – nuo mažų vaikų iki ikimokyklinukų ir vyresnių vaikų..

1. Ikimokyklinio amžiaus vaivorykštės amatai:

Ikimokyklinio amžiaus vaivorykštinių žuvų amatai

Šie „Rainbowfish“ amatai ikimokyklinukams yra tokie ryškūs ir spalvingi, kad vaikai jais mėgaujasi kurdami. Galų gale, idėja yra sukurti ikimokyklinio amžiaus vaikus, išmokti vaivorykštės spalvas, taigi žuvų pelekai gaminami naudojant septynias vaivorykštės spalvas.

2. Amatai iš popieriaus plokščių:

Popierinės lėkštės žuvies amatai

Popierinės plokštės yra įprastas dalykas, kuris dažniausiai naudojamas visų rūšių vaikų amatuose. Čia, taip pat „Fish Crafts“, šios popierinės plokštelės yra naudojamos žuvies kūnui gaminti. Tada jis yra nuspalvintas skirtingomis spalvomis ir pritvirtinamas papildomais pelekais, kurie atskirai gaminami iš spalvotų diagramų. Kitos detalės, tokios kaip akys ir jos burna, yra pritvirtintos, kaip parodyta paveikslėlyje. Tai yra puikios žuvies amatų idėjos vaikams.

3. Puikūs vaikų amatai:

Skanūs žuvies amatai vaikams

Vyresni vaikai labiau užsiima tokių amatų gamyba. Tokie vaikai turi daugybę būdų, kaip patenkinti jų poreikius, ir čia yra vienas iš jų. Tai kompaktinis diskas, naudojamas žuvies kūnui gaminti. Kartu su juo daromos spalvingos popierinės diagramos, naudojamos detalėms pridėti. Tai vienas iš nepriekaištingų žuvies amatų vyresniems vaikams.

4. Unikalaus dizaino amatai:

Unikalaus dizaino žuvies amatai

Tai vienas iš unikalių mąstymų, pristatomų čia kaip popierinis žuvies amatas. Visai žuviai gaminti naudojamas vienas spalvotas popierius. Svarbiausias žingsnis yra tiksliai sulankstyti spalvotą popierių ir puikiai pridėti detales, kaip parodyta.

5. Išskirtiniai popieriniai puodeliai Amatai:

Išskirtiniai popieriniai puodeliai žuvies amatai

Tai yra kruopšti žuvies amato vaikams idėja, kuria gali mėgautis tiek maži vaikai, tiek vyresni vaikai. Čia naudojamos paprastos medžiagos, tokios kaip popieriniai puodeliai, lipdukai su burbuliukais, susmulkintas spalvotas popierius ir juodas eskizas, leidžiantis pridėti tikslią informaciją.

6. Išskirtinai parengti amatai:

Išskirtinai paruošti žuvies amatai

Ši išskirtinė amato idėja yra tokia ypatinga, nes joje naudojamas pagrindinis dalykas. Tai ne kas kita, kaip įrankis, būtent nosies grotuvas, pjaustytuvas ar net paprasčiausia žirklė. Kartu su juo yra pagamintas baltas popierius, kuris prilimpa prie įrankio, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje.

7. Autentiški želė amatai:

Autentiški želė žuvies amatai

Čia yra dar viena išskirtinė amatų rūšis, kuri yra želė žuvies kopija. Tai fantastiška žuvų amatų idėja mažiems vaikams, kurių popieriaus lėkštė naudojama jos kūnui statyti, o blizgios spalvingos juostelės – čiuptuvai. Be tipiškų žuvies amatų, tai tikrai būtų akcentas.

8. Elegantiškai suprojektuoti cilindriniai amatai:

Elegantiškai suprojektuoti cilindriniai žuvies amatai

Jei vaikai pažodžiui ieško šios temos, kaip padaryti, kad popierinis žuvies amatas būtų kuo įspūdingesnis, sprendimas yra čia. Turėdami tik spalvų schemą su panaudotu audinio cilindriniu ritinėliu ir žingsnis po žingsnio priklijuojant popieriaus plyšius, pagaliau galime atrasti tokį nuostabų amatą. Tai taip pat įspūdinga, kaip lengva.

9. Dekoratyviniai mediniai amatai:

Dekoratyviniai mediniai žuvies amatai

Naršykite šį nepaprastą žuvies amatą, visiškai sudarytą iš miškų. Šie pjūviai ir kreivės medienoje turėtų būti įtraukti tik padedant suaugusiam. Taigi jie laikomi žuvies amatais vyresniems vaikams.

Žuvies amatai yra vieni iš tų, kuriuose vaikai tampa entuziastingesni ir mėgsta juos gaminti. Turėtume priversti vaikus sėdėti ir galvoti, kad jie sugalvotų savo pažiūras ir idėjas, pasidarytų savo amatų. Tačiau vis tiek galime padėti jiems išsirinkti vieną iš aukščiau paminėtų idėjų, kaip padaryti geriausius žuvies amatus.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9.