Čia yra tikrai paprasta meno ir amatų veikla su užtrauktukais, skirta vaikams ir suaugusiems, kad jie būtų naudojami įvairiuose ypatinguose renginiuose ir progose.

Geriausi amatai su užtrauktukais įvairiais modeliais:

Toliau pateikiamos 9 populiariausios užtrauktukų amatų kolekcijos, kuriose naudojamas labai mažiau medžiagų, kad būtų sukurtas patrauklus dizainas.

1. Mados apyrankės užtrauktukų amatai:

Amatų mados apyrankės užtrauktukai

Šį madingą aksesuarą gali dėvėti tiek mergaitės, tiek berniukai. Jie yra gerai suprojektuoti taip, kad atitiktų bet kokius madingus drabužius. Vienintelis dalykas yra naudoti senus užtrauktukus, kad jie taptų visiškai naujomis unisex apyrankėmis.

2. Gėlių plaukų gabalėlių užtrauktukų amatai:

Gėlių plaukų gabalų užtrauktukų amatai

Čia yra tikras malonumas gaminti „Zipper Crafts“, kuriame yra pagamintas dekoratyvinis daiktas, vadinamas sagėmis. Jis dėvimas kaip papuošalas, pritvirtintas prie drabužių su pasukamu kaiščiu, kad padidintų aprangos grožį. Mes galime pasinaudoti kitais elementais, tokiais kaip perlai, karoliukai, kad padidintume jo išvaizdą.

3. Kaklo papuošalai ir auskarai su užtrauktuku:

Kaklo papuošalai ir auskarai su užtrauktuku

Tai yra tik rankų darbo, sukurta savo vaizduotės ir kūrybinės galios. Šis amatų užtrauktukas taip pat laikosi senų naudotų užtrauktukų perdirbimo koncepcijos. Būtų tikrai nuostabu, kad jis gali būti pagamintas iš tokio tipo užtrauktukų. Čia tos pačios spalvos užtrauktukai naudojami kartu. Jei esate tikrai aistringas, galite įdėti pastangų ir sukurti tokį unikalų ir autentišką meną.

4. Rankomis austi užtrauktuko maišeliai:

Rankomis austi užtrauktuko maišeliai

Tai tiesiog graži idėja sukurti gražią ir mielą piniginę, kuri yra austa rankomis iš šiukšlių užtrauktukų. Galite pasigaminti patys, naudodami įvairius atspalvius ir modelius. Arba taip pat galite pasirinkti spalvų derinį, kaip parodyta čia, kuris geriausiai tinka. Pagrindinis menas yra profesionalus mezgimo mezgimas.

5. Šaunūs „pasidaryk pats“ užtrauktuko apdailos medžio amatai:

Šaunūs „pasidaryk pats“ užtrauktukų apdailos medžio amatai

Žiūrėkite tokį meno ir amatų dizainą, kuriame pavaizduota šventinės Kalėdų eglutės kopija. Jis buvo pagamintas taip, kad tie patys žalios spalvos užtrauktukai būtų susukti ir susiūti tam tikruose taškuose, kad būtų sukurtas fantastiškas užtrauktukų amato modelis. Be to, jo grožį papildo raudoni lankai ir žvaigždės.

6. Valentino auskarai su užtrauktuku:

Valentino auskarai su užtrauktuku

Žvilgtelėkite į šį „Zippercraft“, kuris yra specialiai sukurtas ypatingai šventei Valentino dienos proga. Juos įdomiai gamina ir naudoja paaugliai, kurie nori būti vieninteliu asmeniu, naudojantį unikalų mados modelį tarp savo draugų. Be to, šiuos auskarus yra labai lengva sukurti ir dėvėti.

7. Gėlių užtrauktukų amatai:

Gėlių užtrauktukų amatai

Atraskite šią nuostabią ir dievišką rankdarbių modelių su užtrauktukais kolekciją, kurią galima lengvai naudoti kaip namų dekorą. Tai geriausiai tinka laikyti kaip stalviršio centrinę dalį. Visas menas užbaigiamas gretimomis spalvotomis gėlėmis pagal specialų modelį, naudojant spalvingus užtrauktukus.

8. Madingi „pasidaryk pats“ užtrauktukų amatai:

Madingi „pasidaryk pats“ užtrauktukų amatai

Kartu su nagų dailė, šis visiškai naujas dizainerių pirštų aksesuarų asortimentas taip pat yra aukščiausia šiuolaikinio mados pasaulio tendencija. Gėlės, pagamintos iš užtrauktukų, yra modeliuojamos taip, kad jas būtų galima nešioti kaip žiedą, kaip parodyta čia nuorodoje. Amato dizainas tikrai priklauso nuo mūsų pačių naujovių būdo.

9. Kalėdų eglutės užtrauktukų amatai:

Kalėdų eglutės užtrauktukų amatai

Čia pateikiamas tik kitas „Christper“ medžiagų modelis. Kartu su juo naudojami keli spalvingi, nenaudojami mygtukai, siekiant pagerinti jo malonumą ir gražumą.

Pasinaudokite tokiais meno ir amatų užtrauktukais papuošdami savo interjerą, taip pat dovanodami savo artimiesiems ir artimiesiems. Jie taip pat yra labai nesudėtingi ir nuostabūs menai, kuriuos gali lengvai sukurti ir vaikai, ir paaugliai.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.