Vanessa Anne Hudgens, Amerikalı aktör ve şarkıcı. Doğal yetenekleri ve muhteşem görünümü ile ün kazandı. Vanessa, kamuoyuna ilk kez makyajsız olarak çıktığında herkesi şaşırttı. Güzel bir teni ve herkesin ona hayran olmasını sağlayacak yontulmuş bir yüzü var. Vanessa, şaşırtıcı derecede kusursuz yüzüyle hayranlarını etkilemeyi asla başaramadı. Makyaj yaptığında bile yüzünü taze ve nemli tutmayı seviyor. Stil teknikleri birkaç genç kız tarafından benimsendi. Bu makale Vanessa Hudgens’in makyajsız selfie fotoğraflarının en iyilerini kapsar.

1. Yoga Kızı:

Vanessa Hudgens Makyajsız

Bir Yoga dersine katılırken hiç bu kadar şık görünen birini gördünüz mü? Vanessa pembe kapşonlu, kahverengi pantolon, kışlık botlar ve dağınık topuz giydiği bu sevimli fotoğrafta bir rüya gibi görünüyordu. Yüzünde makyaj yok ama bir çiy damlası kadar taze görünüyordu. Eşleşen yoga matını ve şişesini seviyoruz.

2. Hazır Olun:

Vanessa Hudgens Makyajsız 2

Vanessa oraya gitmeye ve bunu yapmaya hazır gibi görünüyor! Adrenalin ile pompalanmış gibi görünüyor. Yüzü makyajsız tutulmuş ve saçları topuz yapılmıştı. Siyah bir bralet ve ağır metal bir zincir seçti. Güzel teninin ardındaki sır bu fotoğrafta ortaya çıktı (Suyu çekiyoruz!).

3. ‘Cesur’ Kız:

Vanessa Hudgens Makyajsız 3

Vanessa fotoğraflarını çekmekten hiç rahatsız olmamış gibi görünüyordu. Şarkıcı bu sefer alışılmadık bir saç modeli yaptı. Kıvırcık, dalgalı saçları onu muhteşem gösteriyordu. Biraz kapatıcı ve biraz ruj içeren çok az makyajı vardı. Bize ‘Cesur’ filmindeki Disney prensesi ‘Merida’nın kahverengi saçlı bir versiyonunu hatırlattı..

4. Snapchat Filtre Özçekimi:

Vanessa Hudgens Makyajsız 4

Vanessa, snapchat hayvan filtrelerini denemenin cazibesine kapılmaktan bir istisna değil. Bu sevimli köpek yavrusu yüz filtresi, onu son derece sevimli gösterdi. Filtreden gelen animasyon dışında yüzünde makyaj yoktu. Özçekimlerini yayınlamaya gelince kesinlikle bir spor.

5. Farkı Bulun:

Makyajsız Vanessa Hudgens 5

Basit bir karşılaştırma ile başlayalım. Burada solda Vanessa’nın makyajsız bir fotoğrafını görüyoruz ve sağda bunun tam tersi. Şüphesiz, ilkinde harika görünüyor ama ilkinde de oldukça sevimli ve tamamen tanınabilir görünüyor. Bu Vanessa Hudgens’in makyajsız en iyi fotoğraflarından biri..

6. Müzik Çılgınlığı:

Vanessa Hudgens Makyajsız 6

Vanessa tarzını korumayı sever. Modaya uygun kıyafetlerden asla kaçmaz. Vanessa’nın bu güzel resminde, doğal güzelliğinin canlı bir görüntüsünü görebiliriz. Bu muhtemelen insanların onun doğal güzelliğini bu şekilde ortaya çıkardığını gördüğü en güzel anlardan biridir..

7. Sakinleşmek:

Vanessa Hudgens Makyajsız 7

Burada, Vanessa Hudgens’in arkadaşıyla birlikte poz verdiği için yüzünde minimal makyaj yaptığını görebiliriz. Harika bir şortla birlikte güzel bir beyaz tam kollu üst sergiliyordu. Kusursuz cildi sadece yüzünde değil vücudunda da görülebilir. Oldukça tonda ve fit görünüyordu.

8. Kapşonlu Kız:

Vanessa-Hudgens-Makyajsız 8

Vanessa çekim alanından ayrılırken yine makyajsız yüzünü spor yaparken görüldü. O kapüşonlu ceketle birlikte güzel bir üst ve dar altlarla harika görünüyordu. Muhtemelen Vanessa Hudgens makyaj fotoğraflarını aramışsınızdır. İnsanların bu sevimli güzelliğin makyajsız fotoğraflarını aramaya başlamasının zamanı geldi..

9. Tarzda Seyahat Etmek:

Vanessa Hudgens Makyajsız 9

Vanessa’nın bu resminde tıpkı bir çocuk gibi görünüyor. Bu, bu kızın çocuksu ve masum doğal güzelliğini gösteren, şimdiye kadarki en güzel fotoğraflardan biri. Doğal olarak çekici yüzü neredeyse tüm güzellik ürünlerinin uygulanması için uygun olduğu için çoğu zaman harika görünüyor..

10. Güneşte Isınma:

Makyajsız Vanessa Hudgens 10

Bu ilahi yüzü uyandırırsanız, gününüzün kötü geçmesine imkan yoktur. Bu muhtemelen gezegendeki en güzel gülümsemelerden biridir ve doğal olarak gelir. Bu, bu resimlerde Vanessa’nın doğal yüzünü bir kez daha gururla sergilediği anlamına geliyor..

11. Maraton Saati:

Vanessa-Hudgens-Makyajsız 11

Burada, Vanessa’nın LA sokaklarında hızlı bir koşu yaparken doğal olarak çekici yüzünü taktığı bir başka sevimli fotoğrafı var. Bu resimde kesinlikle ilahi görünüyor, doğal olarak çekici yüzünü ve herkesin dünyasını aydınlatacak parlak gülümsemesiyle spor yapıyor..

12. Sevgili Dovey:

Vanessa Hudgens Makyajsız 12

Vanessa erkek arkadaşıyla harika vakit geçirirken görüntülendi. Burada bir şeyi daha görebiliyoruz. Yani, Vanessa’nın güzel yüzünün canlı görüntüsüyle birlikte doğal olarak çekici gülümsemesi ve bu da herhangi bir makyaj ürününün yardımı olmadan..

13. Tamamen Gülümsemek:

Vanessa Hudgens Makyajsız 13

Genç güzelliğin bu sevimli özçekimi, tüm zamanların en iyi Vanessa Hudgens makyajsız fotoğraflarından biri. Bu özçekim, bir kadının güzellik ürünlerinden bile yardım almadan aslında ne kadar güzel olabileceğini gösteriyor. Biraz maskara dışında, aslında herhangi bir makyaj izi yoktu..

14. Alışveriş Zamanı:

Vanessa-Hudgens-Makyajsız 14

Vanessa, doğal olarak çekici yüzünü spor yaparken makyajsız olarak tekrar çekildi. Çorap topuz ve pilot gözlüğü tercih ettiği bu resimde salatalık kadar havalı görünüyordu. Ağır alışveriş sepeti onu biraz rahatsız ediyor gibi görünmüyor!

Yukarıda tartışılan, Vanessa’nın makyajsız en iyi resimlerinden bazılarıydı. Tüm resimlerde hiç tereddüt etmeden doğal güzelliğini sergiliyordu. Hepsinde çok güzel görünüyordu ve yetenekli güzelliğini sergilemeyi de seviyordu. Bu kadın, makyaj resimleri olmadan paparazzilerin ona tıklamasından rahatsız değil. Aksine mutludur, bu fotoğrafların dünyanın her yerindeki hayranları, sevenleri ve hayranları tarafından toplanıp paylaşılacağının ve kesinlikle onu daha iyi tanıyacaklarının bilincindedir. Umarız bu resimleri beğenmişsinizdir ve sevimli Vanessa Hudgens’in snapchat’te makyajsız selfie’sini unutmamışsınızdır..