Sveiki atvykę į 30 -uosius! Dabar oficialiai esate suaugęs žmogus, apkrautas pagrindinėmis savo gyvenimo pareigomis. Bet ką apie tuos kelis centimetrus aukščio, jūs visada norėjote augti? Na, paplitęs įsitikinimas, kad po brendimo žmogus negali užaugti aukštas. Tačiau ekspertai mano, kad nėra konkrečios augimo amžiaus grupės ir jūsų galimybės padidinti ūgį po 30 metų yra įmanomos. Šiame straipsnyje mes išmoksime, kaip padidinti aukštį po 30 metų, naudojant kai kuriuos saugius, visiškai natūralius metodus. Tai tikrai pakeis jūsų gyvenimą, kad ir kokį didelį ar mažą!

Populiariausi būdai padidinti ūgį po 30 metų:

Yra daug žmonių, kurie nori geresnio ūgio. Gana akivaizdu, kad jie egzistuoja su kliedesiu, kad po 1 brendimo neįmanoma padidinti ūgio. Tačiau stebėtina tai, kad yra nemažai tyrimų, kuriuose teigiama, kad po 30 metų tikrai galima padidinti aukštį. Taigi, šiame straipsnyje panagrinėsime, kaip galima padidinti ūgį po 30, naudojant kai kuriuos pratimus. Šie patarimai buvo sėkmingi kylant aukščiui, su sąlyga, kad juos lydi tinkama mityba.

1. Tinkamas maitinimasis:

Jei nesate tikri, kaip padidinti ūgį, nepaisant savo amžiaus, ir tuomet turite pradėti valgyti. Bet kokio tipo kursuose jūs norite, kad jūsų kūnas logiškai praeitų, pavyzdžiui, stiprinti raumenis, kitaip mokykite būti sumaniems, kad kažką gautumėte, turite valgyti. Laikykitės baltymų turinčios dietos, vitamino D ir kalcio. Turtinga baltymų mityba lavina raumenis, kalcis ir vitaminas D yra geresni kaulams. Jie pagerina kaulus, kurie savo ruožtu auga.

Viena iš priežasčių, kodėl vartojimas yra labai svarbus augant ūgiui, yra ta realybė, kad maistas padeda gaminti žmogaus augimo hormonus. Šių hormonų gamyba vis dar vyksta net ir sulaukus 30 metų, be to, jūs galite sukurti daugybę šių hormonų; jums reikia tiesioginio maisto kiekio.

2. Papildymas: padidinkite aukštį:

Rinkoje yra keletas priedų, skirtų ūgio augimui po 30 metų, kurie skatina žmogaus augimo hormonus didinti ūgį. Šis vaistas padeda pagumburio liaukoms skatinti žmogaus augimo hormono gamybą, kuris taip pat yra atsakingas už kūno padidėjimą. Tai taip pat veiksminga didinant lankstumą, tankį ir stuburo storį, reikalingus aukščiui padidinti.

„Step up“ miltelius reikia išgerti stikline butelio ar pieno ryte ir vakare. Vienas arbatinis šaukštelis suaugusiesiems ryte ir vakare yra neprivalomas.

3. Saulės šviesos poveikis:

Kaip natūraliai padidinti aukštį po 30 metų? Vartodami daug vitamino D! Saulės šviesa yra didžiausias vitamino D šaltinis, kuriame nėra kalcio, jo negalima įterpti į kalcį jungiančius baltymus, kurie yra tarpusavyje susiję su TRPV 6 plius ir sukelia intensyvų kalcio transportavimą organizme. Šis baltymas savo veikimu priklauso nuo vitamino D Saulės šviesos poveikis 7 dehidrosterolį stubure paverčia vitaminu D.

4. Chirurgija:

Asmuo taip pat gali bandyti atlikti galūnių pailginimo operaciją. Šios operacijos metu, kai padidėja aukštis po 30 metų, apatinių kojų kaulai yra sulenkti ir atskirti, todėl vėl prijungus audiniai pradeda didėti. Ši operacija sėkmingai padidina kojų ilgį, bet taip pat padidina bendrą aukštį. Tačiau tai yra labai pavojinga ir nerekomenduojama visais atvejais.

5. Pratimai:

  • Ištempimo troškimai turi būti atlikti iškart po maudynių. Kadangi kūno raumenys tuo metu išlieka šilti. 5 minutes vaikščiokite stovėdami galva ir tiesiai pečiais. Po to laisvai pakratykite abi rankas ir kojas, kad atsipalaiduotumėte ir paleistumėte kūno rūpesčius. Geriausius rezultatus galima pastebėti, jei jis kartojasi 3-4 kartus per savaitę.
  • Kačių tempimas turi būti atliekamas įprastai. Įkvėpkite stuburo įlinkius į vidų, taip pat padidinkite nugaros kreivę. Suimkite šią poziciją penkias sekundes. Iškvėpkite ir iškvėpkite į viršų tiek, kiek galite. Suimkite šį tempimą 5 sekundes.

6. Miegas ir poilsis:

Norint pakilti aukštį, būtina miegoti 8–10 valandų, nes sveikas miegas sukuria augimo hormoną, kuris padidina ūgį. Miegodami įsitikinkite, kad jūsų laikysena yra teisinga, nes prasta laikysena gali suspausti stuburą ir atrodyti trumpesnė nei įprastai.

Dabar, kai sužinojote šiuos patarimus, kaip padidinti ūgį po 30 metų, kodėl gi jų neįgyvendinus savo gyvenime? Visus šiuos įsilaužimus lengva praktikuoti kiekvieną dieną. Išskyrus operaciją ir vaistus, galite pabandyti laikytis geros dietos, miego režimo ir mankštos režimo, niekam nepasitarę. Norėdami ką nors priimti iš vidaus, turite klausti eksperto patarimo ir visiškai suprasti privalumus ir trūkumus. Jei laikėtės šių patarimų ir patyrėte kokių nors rezultatų, pasidalykite jais su mumis.

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kokia yra geriausia joga, norint padidinti ūgį po 30 metų?

Joga yra geriausias būdas padidinti ūgį po 30. Yra daug asanų, tokių kaip Kobros poza, Trikonasana, Šuns ir Katės poza, Medžio poza, Tadasana ir kt., Kurios gali tinkamai ištempti raumenis ir suaktyvinti hormonus. Jie taip pat stimuliuoja jūsų nervus ir gerina kraujotaką jūsų kūne. Kartu su sustiprintu stuburu pastebėsite ir pagerėjusią laikyseną, būtiną norint padidinti ūgį.

2. Kaip padidinti ūgį po 30 su vaistais?

Rinkoje yra daug augimo papildų, kurie teigia, kad stebuklingai padidina jūsų ūgį. Daugelis šių teiginių yra apgaulingi, nes nėra vaistų, kurie tiesiogiai prisidėtų prie augimo. Kai kuriuose Ajurvedos vaistuose yra žolelių, tokių kaip Ashwagandha ir Shilajit, kurios stiprina kūną ir suteikia reikiamą ištvermę mankštintis ir treniruotis.

3. Koks yra lengviausias būdas atrodyti aukštai po 30 metų?

Jei ieškote neatidėliotino sprendimo, kad atrodytumėte aukštesni, geriausiai tinka keltuvai ar aukštakulniai bateliai. Juose yra pakelta platforma, kuri padidina kelis colius iki jūsų ūgio. Tai taip pat yra patogus, saugus ir paprastas būdas atrodyti aukštai. Galite juos dėvėti bet kuriuo metu, pasirinkdami kokybiškus minkštus batus.