Amla yra labai turtingas vaisius, turintis daug gėrio. Tai labai paprastas naudoti ir naudingas vaisius. „Amla“ gali būti naudojamas įvairiais būdais, kad būtų galima gauti naudos. Tai natūralu ir yra gerai, nes jame yra vitamino C..

Tai gali būti naudojama daugybei pakuočių ir kaukių, kurios gali būti labai naudingos, kad plaukai būtų blizgūs ir žvilgantys. Tiems žmonėms, kurie nemėgsta naudoti rinkoje esančių dirbtinių dažiklių, kurie yra peroksido arba miltelių pavidalo, tai gali būti geras natūralus dalykas jiems.

amla plaukų pakuotė

Šio amla vaisiaus miltelių galima nusipirkti arba naudoti šviežius. Tačiau tai nėra prieinama visais metų laikais. Tai sezoninis vaisius, todėl jį reikia nusipirkti ir naudoti šviežią, kai jo galima įsigyti vietinėje rinkoje iš vietinių pardavėjų.

Kaip pasidaryti „Raw Amla“ plaukų paketą:

Yra keletas būdų, kuriais žmogus gali naudoti šviežią pastą ant sruogų, ir tai gali padidinti vitamino C kiekį, taip pat tai gali palengvinti sruogas. Todėl tai tinka tiems žmonėms, kurie nori išbalinti, ir tiems, kurie nori atsikratyti pleiskanų..

Asmuo gali paimti dubenį šviežių amalų ir kruopščiai nuplauti po vandeniu iš čiaupo. Tada juos galima iškirpti išilgai, kad iš jų būtų pašalinta kieta sėkla. Jų niekada negalima naudoti trintuve su sėklomis, nes tai gali sugadinti malūnėlio ašmenis. Sėklos yra labai kietos ir taip pat nebus gera pasta, jei jos nebus atskirtos.

Tada jie turi būti sumalti į pastą. Vandens papildyti nereikia. Žmogus gali naudoti šiltą alyvuogių aliejų maždaug ½ puodelio tiek, kiek reikia pagal dalių storį ar ilgį. Tada jie turi būti tinkamai sumaišyti, tada galvą galima padalinti į dalis ir tai galima pritaikyti. Tai galima laikyti apie 30 minučių, o plastikinį dangtelį galima nešioti apie 30 minučių. Tada tai galima nuplauti.

Amla padeda skatinti naujų plaukų augimą ir taip pat atsikratyti plaukų dribsnių. Tai galima padaryti kartą per savaitę iki kelių kartų per mėnesį. Tai labai naudinga daugumai žmonių, nes tai taip pat padeda atsikratyti grybelinių infekcijų.

Sausi „Amla“ miltelių plaukų paketai:

„Amla“ pudros plaukų paketai

  • Gali būti mišinių, kuriuos galima pagaminti iš geros kokybės amla miltelių. Tai tinka tiems laikams, kai jų nėra šviežių. Žmogus gali nusipirkti apie kilogramą miltelių ir nuolat juos naudoti. Tai gali būti gana pagrįsta kaina. Apie 4 arbatinius šaukštelius šio mišinio galima sumaišyti su šiltu vandeniu, kad susidarytų pasta, kurią galima tepti ant padalintos galvos maždaug 30 minučių.
  • Keli šaukšteliai rūgščios varškės gali būti sumaišyti, jei žmogus turi ypatingų dribsnių problemų. Tai taip pat turi antibakterinių savybių.
  • Medus yra dar vienas dalykas, kurį galima maišyti tiems, kurie dėl šių sąlygų turi sausumą.
  • Asmuo taip pat gali naudoti alyvuogių aliejaus mišinį su šiuo ir kokosų aliejumi, kad jis būtų geriau naudojamas.
  • Tokios pačios proporcijos „Shikakai“ milteliai ir „Retha“ gali būti naudojami šampūno gydymui. Jie su sausu mišiniu suteiks blizgesio, stiprumo ir taip pat atšoks sruogelius. Tai taip pat gali pašalinti arba sumažinti pilkumą ir suteikti juodos spalvos atspalvį tiems, kurie nori natūralios spalvos.