Laukti, kol jūsų plaukai išaugs, kad įgautų norimą išvaizdą, reikia laukti per ilgai, o ne tai, ką mes visi esame pasirengę padaryti šiame judriame pasaulyje. Tada yra bendrų problemų, sulėtėjęs plaukų augimas ir blogos plaukų dienos bei dienos, kai net bandelė negali sutvarkyti jūsų šiurkščių plaukų. Visiems tiems judriems rytams mes čia turime geriausią priemonę. Tai vadinama arklio uodegos priauginimu, kuris yra panašus į plaukų priauginimą, bet iš anksto paruoštos formos. Dabar galite išspręsti daugybę plaukų problemų, įskaitant plaukų slinkimą ir atšokimo trūkumą. Čia rasite įvairių ponių stilių, kurie jus gali sudominti.

Gražūs ir stilingi arklio uodegos pratęsimai:

1. Ekstravagantiškas:

arklio uodegos pratęsimas

Ilgi plaukai visada buvo jūsų trokštama šukuosena, o dabar galite jais pasinaudoti ir ryškiausiose vietose. Visi tie metai, kai bijoma atsisakyti spalvotų cheminių medžiagų, pagaliau atsipirks, nes dabar galite sujungti šviesiaplaukes šviesas su geriausiais rudais arklio uodegomis, o nedidelis sūkurys ponio gale – tai geriausias rezultatas.

2. Visada toks elegantiškas:

arklio uodegos pratęsimas 2

Visada stebėjotės, kaip kilimo ir tūpimo tako modeliai gali nešioti savo aptakų arklio uodegą taip aršiai ir vis tiek nesugadinti savo išvaizdos. Jūs amžinai bandėte užrakinti tą glotnumą, bet misija apgailėtinai nepavyko. Dabar galite suvienyti aptakų šukuoseną su šiuo pratęsimu ir tęsti savo dieną, nesijaudindami, kad išlaikysite nuoseklumą.

3. Apimties ponis:

Uodegos pratęsimas 3

Arklio uodegos jums atrodo siaubingai dėl to, kad jūsų plaukai nėra stori ir tankūs, ir tai daugiausia buvo priežastis, kodėl visus šiuos metus vengėte ponių. Dabar tai yra klasikinis arklio uodegos prailginimas, turintis norimą apimtį ir atšokimą, kurį galima pridėti prie elegantiško ponio, kad gautumėte norimą išvaizdą.

4. Ombre atspalviai:

Uodegos pratęsimas 4

Dabar galite gauti norimą savo plaukų išvaizdą, suporuotą su klasikine ombre išvaizda. Ombre reikštų lengvą plaukų spalvos perėjimą iš gilesnio atspalvio į šviesesnį. Paprastai įdėjus plaukus į bandelę, jūs gausite minkštą guzą, o papildomas ponis priauginimas gale – tiesiog puikiai.

5. Klasikiniai sūkuriai:

Uodegos pratęsimas 5

Rožinė spalva yra nauja plaukų spalva, ir dabar jūs galite sujungti karščiausias spalvas šioje klasikinėje sūkurinėje uodegoje. Arklio uodega atrodo nuostabiai su minkštomis garbanomis, kurios ne tik suteikia išvaizdai asmenybės, bet ir padidina išvaizdą. Galima susieti šią išvaizdą su kraštutinumais, kurie gali būti mylimojo iškirptė arba minkštas aukštas kaklas.

6. „Scrunchies“:

Uodegos pratęsimas 6

Permės atrodo geriausiai, kai jų nereikia daryti su originaliais plaukais, o tai gali pažeisti plaukus ir galiausiai išsilieti. Štai kodėl geriausia visada laikyti tik pratęsimus. Arklio uodega čia yra su raukšlėmis su masyviomis susivėlusiomis garbanomis, kurias galima suporuoti su vientisa spalva, kad būtų išvengta per daug plaukų.

7. Kad jis išliktų ilgai:

Uodegos pratęsimas 7

Ankstesniame paveikslėlyje parodyta originali arklio uodega, kuri lyginant yra šiek tiek trumpesnė nei vėlesnė. Tai turbūt viena iš priežasčių, kodėl kitoje nuotraukoje esantis arklio uodega rodo, kaip naudojant plėtinius galima apskaityti ilgesnį arklio uodegą.

8. Spalvų demonstravimas:

Uodegos pratęsimas 8

Štai dar vienas klasikinis ombre žvilgsnis į arklio uodegą su šokolado uodegos atspalviais su šviesia ombre uodegos pabaigoje. Šis progresyvus plaukų atspalvis šiais laikais yra gana dažnas reiškinys ir, jei norite susilaikyti nuo plaukų dažymo, galite pasirinkti šį ponį.