Plaukai tapo vienu iš svarbiausių priežiūros rūpesčių, nes didėja tarša ir kiti vidiniai bei išoriniai veiksniai. Yra daug priežasčių, kodėl žmonės dažnai susiduria su plaukų slinkimu. Svarbu kada nors išimti ir laikytis plaukų priežiūros vadovo. Tai prasideda naudojant specializuotus produktus, dabar prieinamus Indijos rinkoje. Vienas iš jų yra plaukų augimo šampūnai.

Šampūnas plaukų augimui

Greitesni plaukų augimo šampūnai:

Dauguma žmonių ieško „kuris šampūnas yra geriausias plaukų augimui“. Toliau pateiktame vadove pateikiami 15 geriausių gerai žinomų šampūnų ilgų plaukų augimo moterims, kuriuos neabejotinai galite pasirinkti.

1. Aroma Magic Triphla šampūnas plaukams augti:

PIRKITE ČIA

Šis produktas yra ne tik pagamintas iš 100 procentų natūralių ingredientų, bet ir vadinamas vienu iš geriausių plaukų augimui. Amla, reetha ir shikakai šampūnu giliai valo galvos odą ir pašalina riebalų perteklių. Tačiau jis nerekomenduojamas sausiems plaukams. Plaukų slinkimas mažėja, o reguliariai naudojant padidėja jų augimo greitis. Jis taip pat maitina plaukų folikulus.

2. Vichy Dercos energizuojantis plaukų slinkimas:

Vichy Dercos energizuojantis plaukų slinkimas

PIRKITE ČIA

Šiandien žinoma, kad „Vichy“ yra vienas geriausių odos priežiūros ir plaukų priežiūros prekių ženklų. Šis prekės ženklo šampūnas puikiai tinka plaukų slinkimui kontroliuoti. Tai gali būti šiek tiek per brangu, bet tada rezultatai yra verti. Tai tikrai nusipelnęs geriausias plaukų augimo šampūnas.

3. VLCC plaukų augimo šampūnas su hibisku ir kokosų aliejumi:

PIRKITE ČIA

Hibiscus yra plaukų stimuliatorius, o kokosų aliejus padeda maitinti galvos odą ir folikulus. Tai puikus šampūnas ieškantiems plaukų slinkimo kontrolės ir savo ruožtu padidėjusio plaukų augimo. Šampūnu esantys shikakai ir reetha puikiai tinka plaukams valyti ir gerai sveikatai palaikyti. Rezultatai gali skirtis skirtingiems žmonėms.

4. „Trichup Complete“ plaukų augimo šampūnas:

PIRKITE ČIA

Tai geriausias šampūnas plaukams auginti, pigiai kainuojantis Indijoje. Aloe Vera yra vienas iš pagrindinių šio šampūno ingredientų, padedančių nuraminti galvos odą ir giliai ją drėkinti. Vitaminas B 12 yra naudingas plaukų augimui. Tai sumažina plaukų slinkimą ir padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

5. „Biotique Bio Kelp Fresh Growth Protein“ šampūnas:

Biotique Bio Kelp Fresh Growth Protein šampūnas

PIRKITE ČIA

Šio šampūno natūralūs baltymai padeda sukurti gerą plaukų sveikatą, stiprindami folikulus ir šaknis. Amla ir neem ekstraktai puikiai tinka plaukams augti ir sukuria antibakterinę galvos odą. Tai puikus šampūnas pažeistiems plaukams.

6. Baba Ram Dev Patanjali Kesh Kanti:

Baba Ram Dev Patanjali Kesh Kanti

PIRKITE ČIA

Ieškote natūralaus ar natūralaus šampūno plaukams augti. Tai 100 % natūralus šampūnas be visų rūšių chemikalų. Antra priežastis, kodėl žmonės nusprendžia ją įsigyti, yra dėl puikių rezultatų už tokią prieinamą kainą. Dėl blizgesio ir blizgesio, kuris papildo sruogas, merginos mėgsta šį produktą. Išbandykite šį geriausią plaukų augimo šampūną be jokių minčių !. Tai geriausias šampūnas plaukų augimui Indijoje.

7. „Biotique“ graikinių riešutų žievės šampūnas:

„Biotique“ graikinių riešutų žievės šampūnas

PIRKITE ČIA

Šio produkto muskuso šaknis, amla ir muilo riešutai idealiai tinka plaukų slinkimui kontroliuoti ir plaukams augti. Tai taip pat suteikia plaukams juodą atspalvį, todėl yra puikus natūralus dažiklis. Dar vienas privalumas yra plaukų slinkimo mažinimas. Tai vienas populiariausių plaukų augimo šampūnų Indijoje.

8. Kerastase Bain prevencija:

PIRKITE ČIA

Tai vienas šampūnas, žinomas dėl prekės ženklo ir padeda sumažinti plaukų slinkimą. Jis ramina galvos odą ir normalizuoja ją, kad užtikrintų gerą plaukų sveikatą. Gerai subalansuota galvos oda reiškia tinkamą plaukų augimą. Šampūnas gali būti šiek tiek brangus, tačiau vertas gautų rezultatų.

9. VLCC sojų baltymų kondicionuojantis šampūnas:

VLCC sojų baltymų kondicionuojantis šampūnas

PIRKITE ČIA

Kaip rodo pavadinimas, šis plaukų augimo šampūnas susideda iš pagrindinės sudedamosios dalies kaip sojos baltymų ir puikiai tinka plaukams ir galvos odai kondicionuoti. Jis taip pat turi ciberžolės poveikį, todėl veikia kaip antiseptikas galvos odai, todėl jis neturi bakterijų ir yra sveikas. Reguliarus naudojimas padės sustiprinti šaknis ir padidinti plaukų augimą. Tai taip pat pašalino niežulį kaip naudą.

10. „Vaadi Herbals Amla Shikakai“ plaukų augimo šampūnas:

Vaadi Herbals Amla Shikakai plaukų augimo šampūnas

PIRKITE ČIA

Jei ieškote žolelių šampūno, kuris sumažintų plaukų slinkimą, tai, galima sakyti, yra vienas geriausių šiai plaukų augimo kategorijai. Jame yra tik natūralios medžiagos, naudingos plaukams spindėti nuo šaknų. Su shikakai ekstraktais, kurie valo ir drėkina plaukus. Šampūnas skirtas išlaikyti galvos odos hidrataciją ir sustiprinti plaukų folikulus. Pasak šio produkto vartotojų, tai yra vienas geriausių šampūnų, padedančių išspręsti visas pleiskanų problemas, ir skatina plaukų augimą. Tai geras plaukų augimo šampūnas.

11. Toni & „Guy“ sausų plaukų valymo šampūnas:

Šampūnai plaukų augimui 11

PIRKITE ČIA

Toni & Manoma, kad „Guy“ yra viena iš geriausių plaukų priežiūros kompanijų ir tai, ką neseniai lengvai galima įsigyti Indijos rinkose. Turint asmeninės patirties, šis šampūnas yra labai rekomenduojamas, jei jūsų pagrindinis tikslas yra plaukų augimas. Be to, jis giliai drėkina plaukų sruogas. Maitinimas suteikia plaukams stiprius ir ilgus be didelių pastangų.

12. „Clinic Plus“ stiprus ir ilgas sveikatos šampūnas:

Šampūnai plaukų augimui 12

PIRKITE ČIA

Čia jūs turite vieną geriausių šampūnų, kurie skatina plaukų ilgį, užkertant kelią plaukų slinkimui. Tai gali padaryti plaukus stiprius nuo šerdies ir dėl savo turinio yra laikoma viena geriausių plaukų produktų. Šampūnas turi patogią formulę, tinkančią visų tipų plaukams ir neturi galimo šalutinio poveikio. Atvirkščiai, galima sakyti, kad tai gerai pašalina galvos odos infekcijas ir niežėjimą. Tai vienas iš geriausių plaukų augimo šampūnų visiems.

13. Matrix Biolage Advanced Fiber Strong šampūnas:

„Matrix Biolage Advanced Fiber“ stiprus šampūnas

Šis šampūnas yra vienas žinomiausių visų laikų šampūnų dėl savo nuostabios ir unikalios plaukų slinkimą atkuriančios formulės. Jis bus tinkamas daugiausia moterų plaukų tipams ir laikomas ne tiek veiksmingu vyrams. Tai atrodo gana įmantriai, tačiau yra labai veiksminga mažinant plaukų slinkimą. Jis švelniai valo plaukus, nepadarydamas jokios cheminės žalos galvos odai, taip pat skatina plaukų augimą, taip pat sumažina pleiskanas nuo plaukų šaknų. Jei ieškote efektyvaus šampūno, skirto plaukų slinkimui gydyti ir kuris taip pat yra jūsų biudžete, tai gali būti jums tinkamas šampūnas.

14. „Patanjali“ kokoso plaukų plovimo šampūnas:

Šampūnai plaukų augimui 14

PIRKITE ČIA

Šis visiškai ekologiškas šampūnas taip pat pasirodė esąs labai veiksmingas plaukų augimui. Šampūnas pasižymi nuostabiu blizgesiu, kurio jums negali pasiūlyti joks kitas produktas. Šis plaukų blizgesys atsiranda dėl to, kad šampūne yra daug kokosų aliejaus. Kai tik nuplauna teršalus nuo plaukų, įsitikinama, kad po plovimo plaukai nekrenta. Būtent tada kokoso ekstraktai pradeda veikti ir stiprina plaukus nuo šaknų, taip užkertant kelią plaukų slinkimui. Tai vienas iš geriausių plaukų augimo šampūnų.

15. L’Oreal Professional Expert Density Advanced šampūnas:

Šampūnai plaukų augimui 15

PIRKITE ČIA

Tai yra vienas iš populiariausių plaukų priežiūros versle ir neabejotinai yra vienas iš geriausių šampūnų, skirtų greitesniam plaukų augimui. Jis tiekiamas patraukliame butelyje ir tai daro reklaminę dalį. Šį šampūną sukūrė geriausi verslo atstovai ir jis pasirodė tinkantis daugumai moterų, kurios anksčiau turėjo plaukų slinkimo problemų. Siekiant padidinti plaukų tankį, šis šampūnas yra skirtas lipidams paskleisti per plaukus. Produkte taip pat yra plaukams naudingų Omega 6 rūgščių ir vitamino B6, PP ir kt.

Tai yra vieni geriausių šampūnų, kurie gali būti naudojami plaukams augti be jokių minčių. Kai kurie iš jų yra žolelių, o kai kurie – iš didžiausių prekės ženklų visame pasaulyje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų reikalavimus.