Visi žinote, kad natūraliuose šampūnuose nėra cheminių medžiagų, nesukeliant jokio šalutinio poveikio. Šiais laikais daugelis žmonių susiduria su plaukų slinkimu dėl ne. veiksnių. Viena iš pagrindinių priežasčių yra per didelis šiurkščių cheminių šampūnų naudojimas. Todėl šiame straipsnyje aš pateikiau geriausių natūralių šampūnų sąrašą, kurie padės jums pasirinkti geriausią. Perkant šampūną labai svarbu patikrinti ingredientų sąrašą, nes sulfatai, silikonai, parabenai ir kt. Gadina plaukus, o plaukai tampa sausi ir pažeisti.

9 geriausi Indijoje esantys natūralūs šampūnai:

Pažvelkime į natūralius Indijos šampūnus.

1. Himalajų šampūnas nuo pleiskanų:

natūralūs šampūnai

Šiame gaminyje yra alavijo turinio, kuris yra labai naudingas jūsų plaukų tipui. Tai lengvai prieinama rinkoje ir labiausiai tinka plaukų slinkimo problemai spręsti. Jame taip pat yra arbatmedžio aliejaus, kuris maitina šaknis ir lūžimą. Šis šampūnas be SLES ir parabenų, todėl naudojant jį plaukai atrodo trapūs ir žvilgantys.

2. „Baba Ram Dev“ šampūnas „Patanjali Kesh Kanti“:

Patanjali Kesh Kanti šampūnas

Šis šampūnas puikiai tinka plaukų augimui, kuris šiais laikais yra populiariausias tarp mergaičių. Šis šampūnas tinka gana riebiems plaukams, be to, gali suteikti blizgančių ir blizgančių plaukų, be to, kontroliuoja riebumą. Šis šampūnas yra visiškai žolelių, nes jame yra aktyvių elementų, tokių kaip Jatamansi, Amla, Neem, Bhringraj, Giloy, Haldi, Reetha ir Shikakai ir kt..

3. „Nature’s Essence Purifying Neem“ ir „Aloe Vera“ šampūnas:

Gamtos esenciją valantis Neem ir Aloe Vera šampūnas

Tai yra vienas iš švelniausių ir švelniausių šampūnų, prieinamų rinkoje, tačiau padėtas niekada neleis jūsų galvos odai visiškai išvalyti. Vis dėlto jūsų plaukų sruogos taps labai lygios ir minkštos. Jūsų garbanotiems plaukams bus tiesiog patogu naudoti šį šampūną su Aloe Vera. Taip pat galite įgyti rimtų kondicionavimo padarinių.

4. Paul Mitchell Awapuhi laukinio imbiero drėkinamasis šampūnas:

Paul Mitchell šampūnas

Tai taip pat puikus ekologiškas šampūnas sausiems ir pažeistiems plaukams. Šis šampūnas neapima sulfato, bet vystosi su keratino baltymais. Šis keratino baltymas prižiūrimas kartu su pažeistų plaukų galiukais. Tai padeda drėkinti, be to, drėkina plaukus, taip pat aprenka spalvotus plaukus.

5. „Clinic Plus“ stiprus ir ilgas sveikatos šampūnas:

„Clinic Plus“ stiprus ir ilgas sveikatos šampūnas

Tai labai garsus ir puikus produktas, turintis pieno baltymų, kurie stiprina plaukus, sąžiningumą. Šis šampūnas taip pat laikomas plaukų augimo šampūnu. Tai tikrai veikia nuo pagrindo lygio, kad išspręstų jūsų plaukų problemas, be to, gausite stambių plaukų. Nuolatinis gydymas padeda sustabdyti plaukų slinkimą.

6. Natūralaus aliejaus muilo riešutai iš natūralaus šampūno:

Natūralaus aliejaus muilo riešutai iš natūralaus šampūno

Šis šampūnas yra paruoštas iš muilo uogų ir ekologiškų riešutų, ir tai yra beveik visas tiesiog ekologiškas šampūnas, kurį galima įsigyti rinkoje. Šį ekologišką šampūną daugiausia sudaro eterinis aliejus, taigi ir aliejaus pagrindu pagamintas šampūnas. Tai pasiekia mažiausią iš visų organinių šampūnų toksiškumo lygiu ir galbūt tai paaiškina, kodėl žmonės visiškai atsikratė visų plaukų ar galvos odos problemų naudodami šį produktą.

7. Aroma Magic Triphla šampūnas:

Aroma Magic Triphla šampūnas

Šis produktas yra paruoštas iš 100% natūralių ingredientų ir yra vienas iš geriausių plaukų priauginimo ingredientų. Jame gausu reetha, shikakai ir Amla, kurie giliai valo galvos odą ir pašalina riebalų perteklių. Ne sausiems plaukams. Plaukų slinkimas mažėja, o reguliariai naudojant padidėja jų augimo greitis. Šis ekologiškas šampūnas puikiai maitina plaukų folikulus.

8. Trichup žolelių šampūnas:

Trichup žolelių šampūnas

Šiame žolelių šampūne yra natūralių alavijo savybių. Jūsų plaukai bus tikrai drėkinti, o ne tik maitins. Šis šampūnas yra geriausias ir idealiai tinka jautriai galvos odai. Jis švelnus galvos odai, kuris tikrai vertinamas. Šis populiarus šampūnas padeda išlaikyti plaukų drėgmės balansą.

9. „Vaadi Herbals Amla Shikakai“ šampūnas:

„Vaadi Herbals Amla Shikakai“ šampūnas

Tai vienas iš geriausių ekologiškų šampūnų plaukams auginti, kaip ir „Vaadi Herbals“, kuris, manoma, gerai veikia galvos odą, nes jame yra šikakų ekstrakto. Jis taip pat stiprina plaukų folikulus, nes pašalina amla.