İnsan saçı, dış saç tonlarına farklı tepki verir. Saçınızı boyarken, saç renginizin tam olarak katalogdaki kıza benzemeyebileceğinden emin olabilirsiniz. Katalog kitabındaki farklı saç rengi tonları bile saç rengine farklı tepki verirdi. Bunun nedeni, bu farklı renk frekansının saçlarımızda bazı saçların rengin çoğunu koruduğu ve daha az geri yansıttığı, diğer saçlar için ise renk nüfuzunun o kadar derin olmadığı ve rengin daha fazla geri yansımasına neden olabileceği farklı roller oynamasıdır..

Bununla birlikte, boyamadan önce, saç rengi toneri genellikle yan renklerin geri yansımasını ortadan kaldırmak veya hatta rengi saçınızda eşit şekilde yumuşatmanıza yardımcı olmak için kullanılır. Birçoğu henüz bu ürünün faydalarını veya işleyişini bilmese de, bunlar genellikle daha açık tonları doğal olarak derin saç renklerine dahil ederken kullanılır. Bu nedenle, bugün bu makalede, tercih etmek isteyebileceğiniz renkli saçlar için mevcut olan çeşitli tonerleri tartışacağız..

Renkli Saçlar İçin En İyi Saç Rengi Tonerleri:

Saç renginizi düzeltmek için bahsi geçen en iyi 8 saç tonerini burada bulalım.

1. Parlak Gümüş Gül Saç Toneri:

Saç Rengi Toner Parlak Gümüş Gül Saç Toneri

Parlak gümüş gül saç toneri, size doğal bir his vermek için rengi anında yumuşatan herhangi bir rengin pirinçimsi hissini ortadan kaldıran yumuşak bir gül şampanya sarısı vurgusuna sahiptir. Sarımsı tonları giderir ve saç renginin canlılığını azaltır. Bu toner PETA sertifikalıdır ve tüm saç ve saç derisi tiplerinde kullanılabilir..

2. Willa Color Charm Sıvı Krem Saç Rengi Toneri:

Saç Rengi Toneri Willa Color Charm Sıvı Krem Saç Rengi ToneriWella’nın renk cazibesi krem ​​saç toniği, saç tonunu açar, böylece sarışınlar açısından daha açık tonlar, doğal olmayan bir his vermeden saçla iyi bir şekilde jelleşebilir. Bu ürün, dış rengi saçla birleştiren sıvılaştırma teknolojisi ile gelirken, bu aplikatörün yumuşaklığı tüm saç tipleri için uygundur..

3. L’Oreal Colorists Secrets Brass Banisher:

Saç Rengi İçin En İyi Toner L'Oreal Colorists Secrets Brass Banisher

L’Oreal colorist secrets, boyalı saçın sıcakta kurumasına, solmasına ve kabarmasına izin vermeyen ve böylece boyalı rengini koruyan, aynı zamanda pirinç tonunun altındaki kızarıklığı veya sarımsı rengi aktif olarak ortadan kaldıran dengeleyici bir parlaklık bakımı ile birlikte gelir..

4. L’Oreal Profesyonel Uzman Renk Düzeltici Sarışınlar:

Saç Rengi Toner L'Oreal Profesyonel Uzman Renk Düzeltici Sarışınlar

Bu, uzman renk düzelticinin, saçınıza zarar vermeden rengin saflığını ortaya çıkaran alt ton sarılığını ortadan kaldırarak ince sarı tonları düzeltmeye odaklandığı L’Oreal evinden bir başka başarıdır..

5. Schwarzkopf Canlı Renkli Gümüş Toner:

Renkli Saçlar İçin Tonerler Schwarzkopf Canlı Renk Gümüş Toner

Schwarzkopf LIVE renkli toner, saç renginin yoğunluğunu ortaya çıkarırken, renk değişikliğini kolayca tercih edebileceğiniz saç tonu geliştirmesine katılırken, Pro-Vitamin B5’in varlığı saçı besler ve koşullandırır, rengin tonla iyi oturmasını sağlar.

6. B sarışın Maksimum Renkli Toner:

Evde Saç Rengi Toner B sarışın Maksimum Renkli Toner

Jerome Russell’ın bu renkli toneri, önceden açılmış saçın sarı tonunun iyi sabitlenmesini sağlarken, çeşitli sarışınların tonlarındaki tonlu toner, saça karışarak görünümünüze doğal bir parlaklık verir..

7. Davine’s L’ Art De Color Kobalt Menekşe Yumuşak Saç Toneri:

Saç Rengi İçin En İyi Toner Davine's L' Art De Color Kobalt Menekşe Yumuşak Saç Toneri

Açık renkli saçlarınızı iyi bir şekilde topraklamak için, bu renk düzeltici toner, ağartıcı veya renk macunu ile kendilerini dolduran bir dizi yumuşak pigment içerir. Tonerdeki menekşe partikül tonlarının varlığı, kötü sarı veya pirinç kırmızısı renkleri ortadan kaldırır, böylece saç tonunuzu şık bırakan doğal bir güneş öpücüğü görünümü elde edebilirsiniz..

8. Jerome Russell Punky Renkli Platin Toner:

Saç Rengi Toner Jerome Russell Punky Renkli Platin Toner

Bu da bitkisel bazlı yarı kalıcı renkli bir tonerdir ve saç tonunu doğal tutmak için canlı bir şekilde kullanılırken saçları yumuşak ve şık tutar, böylece buklelerdeki renk iyi gösterilebilir..

Sıcak baldan hafif küle ve oldukça gümüşe kadar çok çeşitli gölgelendirme tonları elde edebilirsiniz! Tonerler, soluk saçlarda kullanılabilecek bazı kırmızı, koyu ve mor tonerlere bile sahiptir. Bu saç rengi tonerini evde bile deneyebilirsiniz. Keşifinizi yapın ve saçınızla ne tür tonlar ve tonlar yapabileceğinizi anlayın.!

Saç yıkama alışkanlıklarınıza bağlı olarak 2 ila 8 hafta arasında yeniden tonlama yapmanız gerekebilir. Ne kadar sık ​​yıkarsanız, tonlar o kadar az kalıcıdır, ayrıca saçınızı her gün yıkamak saçınızın doğal yağlarını yok edebilir ve kurumasına neden olabilir..

Saçınızı kimyasallarla her denediğinizde veya saç rengi için en iyi toneri kullandığınızda, saçınızı yumuşatarak veya hafif saç masajları yaparak biraz sevgi gösterin..

Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve daha fazla güzellik makalemizi okuduğunuzdan emin olun.!