Ar kada bandėte „Giovanni“ šampūną? Ar žinote, kad geovanni šampūnas yra geriausias šampūnas minkštiems ir šilkiniams plaukams? Rinkoje yra daug šių šampūnų veislių Indijoje. Taigi, perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte geriausių Indijoje galimų „Giovanni“ šampūnų sąrašą, jų savybes, kainas ir naudą.

Geriausi „Giovanni“ šampūno produktai Indijoje su kainomis:

1. Giovanni Smooth As Silk Deep Moisture naujas šampūnas:

Giovanni šampūnai

„Giovanni“ švelnus kaip šilkinis šampūnas yra drėkinanti taisyklė jūsų plaukams visur, kur jūsų plaukai po kelių naudojimo dienų atrodytų švelnūs, tuo tarpu šampūnas veikia giliai galvos srityje, kad pašalintų nešvarumus ir atgaivintų plaukus, kad atgautų gyvybingumą. Tai vienas populiariausių ir efektyviausių Giovanni šampūnų pažeistiems plaukams.

Kaina: 250 ml už 1489 INR

2. Giovanni arbatmedžio trigubas gydomasis šampūnas:

Giovanni gaivinantis šampūnas, arbatmedžio trigubas gydymas, 8,5 uncijos buteliukai (pakuotė po 3)

Šis giovanni šampūnas pašalina visus aliejaus pėdsakus, nešvarumus ir kaupimąsi. Jame nėra laurų/laurų sulfatų. Be to, jis palengvina sausą, pleiskanojančią galvos odą, naudodamas ekologiškas pipirmėčių augalines medžiagas. Tai praturtinta sertifikuota ekologiška botanika. Tikrai geras šampūnas turėtų sukelti dilgčiojimą nuo galvos iki kojų. Arbatmedžio trigubo gydymo šampūnas, gaivinantys ingredientai plaunami virsmo metu, o nuplaunami ankstesnę dieną. Jums lieka kažkas švaraus, tyro ir neįtikėtinai stimuliuojančio plaukus ir galvos odą.

Kaina: 236 ml už 1351 INR

3. Giovanni gaivinantis šampūnas, arbatmedžio trigubas gydymas, 8,5 fl oz butelis:

„Giovanni“ gaivinantis šampūnas, arbatmedžio trigubas gydymas, 8,5 fl oz butelis

Tai palengvina sausą pleiskanojančią galvos odą ir švelniai pašalina susikaupusius produktus. Jį sudaro arbatmedžio aliejus, rozmarinas, eukaliptas, pipirmėtė ir provitaminas B-5. Jis praturtintas ekspertų ekologiškais botanikos produktais. Nėra gyvūninių šalutinių produktų. Tai padidina galvos odos cirkuliaciją, kad būtų gaivus ir atkurtas jausmas. Tai pašalina visus nešvarumų, alyvų pėdsakus ir kaupiasi. Jis taip pat pašalina sausą, pleiskanojančią galvos odą iš ekologiškų pipirmėčių augalų.

Kaina: 250 ml už 1351 INR

4. Giovanni Root 66 Max Volume šampūnas (250 ml) Kaina: Rs. 545

Giovanni Root 66 Max Volume šampūnas (250 ml)

Įprasto gynybos būdo meistrai taip pat siūlo sveiką plaukų augimą; „Giovanni“ pristato „Root 66 Max Volume“ šampūną, skirtą stipriam pažeidimų valdymui ir plaukų lepinimui. Jis pagamintas iš kruopščiai atrinktų mineralinių vitaminų maistinių žolelių ir aliejų mišinio Giovanni sukuria subalansuotą pH ir biologiškai skaidomą formulę, kuri padės jums pakeisti plaukus nuo pažeistų ir nuobodžių iki blizgančių ir šilkinių.

Kaina: 250 ml už 422 INR

5. „Giovanni Straight Fast Straightening Hair Elixir“ šampūnas:

„Giovanni Straight“ greitai tiesinantis plaukų eliksyras (200 ml)

Šis šampūnas geriausiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, kad pasiūlytų jiems žaviai lygias ir tiesias spynos. Lengvas skaidrus gelis neapsunkina jūsų plaukų ir suteikia žvilgančio blizgesio, tuo pačiu atstumdamas drėgmę, taip išvengdamas garbanojimo ir skraidymo. Natūralūs botaniniai ekstraktai apsaugo plaukus nuo karščio formavimo ir kitų nepalankių aplinkos sąlygų, tokių kaip drėgmė, kad jūsų plaukai atrodytų glotnūs ir tiesūs iki kito plovimo.

Kaina: 200 ml už 635 INR

6. Giovanni Nutrafix plaukų atstatymo šampūnas:

Giovanni Nutraflix plaukų atstatymo priemonė (200 ml)

Šis plaukų elgesys pasižymi praturtintais baltymais, užpildo akytumą, prideda kūno ir būklės valdymo. Šis giovanni šampūnas yra paprastas naudoti, be kenksmingų cheminių medžiagų ir leidžia atsikratyti pleiskanų. „Nutrafix“ yra vienas iš geriausių „Giovanni“ šampūnų pažeistiems plaukams.

Kaina: 200 ml INR 2193

7. Giovanni Fifty Fifty subalansuotas šampūnas:

Giovanni Fifty Fifty subalansuotas šampūnas (pakuotė po 3) (750 ml)

Tai sėkmingai apsaugo chemiškai pagerintą plaukų spalvą. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl nekenkia plaukams, o ne galvos odai. Sudėtyje yra organinių medžiagų.

Kaina: 250 ml už 422 INR

8. Giovanni Smooth As Silk:

Giovanni Smooth as Silk (pakuotė po 3) (750 ml)

Šis šampūnas tinka visų tipų plaukams. Šampūnas yra paruoštas visų tipų plaukams ir yra vertingas visiems. Ingredientas yra paruoštas iš visų natūralių šaltinių.

Kaina: 250 ml už 422 INR

9. „Giovanni Golden Wheat Cleanse“ šampūnas:

Giovanni auksinių kviečių šampūnas (pakuotėje po 3) (250 ml)

Tai šampūnas, kuris valo plaukus ir galvos odą, pašalina neutralius aliejus ir skatina apimtį bei blizgesį. Sudėtyje nėra sulfatų, taip pat subalansuojami natūralūs aliejai plaukams pagerinti, tyliai pašalinamas papildomas aliejus. Plaukai tampa minkšti, lankstūs ir sveiki.

Kaina: 250 ml už 375 INR