Farklı saç tipleri farklı bakım gerektirir. Düz saçlı güzeller için kolay olsa da, bukleleri yerinde tutmak için sürekli savaşan kıvırcık kafalar için oldukça zor bir iştir. Buklelerle dolu bir kafayı evcilleştirmek kolay değildir. Bukleler biraz daha karışır, kıvrılır ve karışır ve bu yüzden gösteriş yaptığımız özel saçlar için özel bir bakıma ihtiyacımız var..

Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Şampuanlar

Neyse ki, gelişen ticari pazarlarda tam da aradığımız özel bir şey var, özellikle kıvırcık yeleli bayanlar için formüle edilmiş bir şampuan.

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Şampuanlarının Listesi:

Her gün tüm gün güzel bir saç günü geçirebilmeniz için sizin için mükemmel olanı bulmak için aşağıdaki listeye bakın..

1. Garnier Fructis Kıvırcık Saçlar İçin Güçlendirici Şampuan:

Garnier Fructis Kıvırcık Saçlar İçin Güçlendirici Şampuan

Garnier’in Güçlendirici şampuanı geniş bir ürün yelpazesine sahiptir, ancak aradığımız şey, üzerinde zarif ve parlak sözcükleri barındırmaktadır, bu da zorlu karışıklıkları kontrol altında tutmak için tam olarak yaptığı şeydir. Saçlarınızı nemlendirmek ve beslemek hiç bundan daha iyi olmamıştı. Meyve mikro yağları ile yapılan bu, uzun süredir kaybedilen beslenmeyi sağlar ve kabarmayı kilitli tutar..

2. Kıvırcık Saç Çözümleri Bakım Şampuanı:

Kıvırcık Saçlar İçin Şampuanlar

Çoğu zaman bukle belirginleştirici şampuanların çoğu, kırılgan bukleleriniz için kimyasal olarak zararlıdır ve onları mükemmel bir şekilde evcilleştirmeye çalışırken buklelerin tüm görünümünü yok eder. Curly Hair Solutions’ın Bakım Şampuanının devreye girdiği yer burasıdır. Silikonsuz bir şampuan ve sıkı bir bakım formülü, saçınızın Ph dengesini doğal olarak kontrol ederek hem nemli kalmasını hem de bilgili olmasını sağlar..

3. Bitkisel Özlü Tamamen Bükülmüş Şampuan:

Bitkisel Özlü Tamamen Bükülmüş Şampuan

Herbal Essence’in Totally Twisted şampuanı, folikül kökenlerinden gelen telleri yenileyen, onları güçlü ve esnek yapan, böylece gün boyunca herhangi bir zamanda kabarma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan muhteşem bir bukle başını gösterebilmeniz için meyve özleri ile dolu parlak leylak rengi bir şişede gelir..

4. Kıvırcık Saçlar için L’Oreal Vive Pro Hydragloss Şampuan:

Kıvırcık Saçlar için L'Oreal Vive Pro Hydragloss Şampuan

L’Oreal Paris Vive Pro Hydragloss, kırılma veya dökülme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan size uzun süreli bukleler sağlamak için kökler üzerinde çalışırken saçlarınızı besler ve temel besinlerle beslemede uzmandır. Esasen saç dökülmesini önleyici vitaminlerle dolu bu şampuan kuru saçı nemlendirir ve evcilleştirmesini sağlar..

5. Kıvırcık Saçlar İçin Tresemme İklim Kontrol Şampuanı:

Kıvırcık Saçlar İçin Tresemme İklim Kontrolü Şampuanı

Saçınızın nemini kaybettiği ve üzerinizde çıldırmaya başladığı boğucu sıcak günün hepimiz kurbanı olduk. Tresemme, bu durumlardan kaçınmak için bükülmüş saçlarınızın etrafında koruyucu bir kilit oluşturan ve onları kuruluğa ve kabarmaya karşı bağışık tutan iklim kontrol şampuanını ortaya çıkardı..

6. TIGI Catwalk Curls Rocks Şampuan:

TIGI Catwalk Curls Rocks Şampuan

TIGI Catwalk, özellikle kıvırcık yeleniz için üretilmiş, şampuanın 24 saatten fazla nemi hapsederek, saç tellerini köklerden nemlendirdiği ve böylece parlak akışınızı sallamaya çalışırken kabarmanın yerleşmesini önlediği bilinen Curls Rock şampuan baskısını size sunar. yele.

7. Fekkai Tatlı Bukleler Şampuanı:

Fekkai Tatlı Bukleler Şampuanı

Frederick Fekkai, eğri bukleleri yumuşatan ve kabarmayı önleyen özel bir nektar ve ginseng karışımıyla tatlı bukleler şampuanını ortaya çıkardı. Bej bir şişede paketlenmiş şişe, pürüzsüz bir kokuya ve etkili bir kıvrılma geliştirici formüllere sahiptir..

8. Toni And Guy Frizz Pürüzsüzleştirici Bukle Şampuanı:

Toni And Guy Frizz Pürüzsüzleştirici Bukle Şampuanı

Tony ve Guy kıvırcık yumuşatıcı şampuanın birincil görünümü, tüm karışıklıkların ve ürün birikimlerinin temel nedeni olan kabarmayı engellemektir. Oldukça pembe bir şişede paketlenmiş bu hafif şampuan, kabarmayı kontrol altında tutarken dolaşmaları hemen giderecektir..

9. Bumble Ve Bumble Bilinçli Bukle Pürüzsüzleştirici Şampuan:

Bumble And Bumble Conscious Curl Pürüzsüzleştirici Şampuan

Beyaz bir şişede sunulan Bumble ve Bumble Conscious Curl Pürüzsüzleştirici şampuan, buklelerden yoksun kuru nemi canlandıracak ve gün boyu nemli ve şekillendirilmiş halde tutarken onlara mükemmel bir sıçrama sağlayacaktır..