Birkaç ay içinde bebek olacağınızı doğrulayan bir doktora gidiyorsunuz. Bebeğinizin içinizde gelişmesi ve büyümesi yaklaşık on ay sürer. Doktor günlük olarak iyi dengeli beslenmeyi, sigara içmemeyi ve bebek için iyi olan alkolsüz içmeyi önerir. Bazılarınıza da yürüyüş gibi hafif egzersizler yapmanız söyleniyor. Diğer zamanlarda, kendinizi en sevdiğiniz kitap veya TV programıyla vakit geçirirken bulursunuz..

Çoğu zaman uzandığınızı göreceksiniz. Neden kendini yatak odanda saklıyorsun? Modaya uygun, modaya uygun, son derece rahat ve bir o kadar da pratik kıyafetler giymelisiniz. Normalde hamileyken kendinizi rahatlatmak için koşmanız gerekecek, bu yüzden en iyisi kolayca çıkarılabilen kıyafetleri seçmektir..

Farklı Hamile Şortu Türleri:

İşte Hamilelikte kadınlar için en iyi 9 günlük şort.

1. Mama Couture – Pembe Noktalı Şortlu Lacivert:

Mama Couture - Pembe Noktalı Şortlu Lacivert

Bu Şort çifti su geçirmez polyester malzemeden yapılmıştır. Harika rahat ve şıktır. Genişleyen midenizi rahatlatır, böylece içinizde büyüyen bebeğinize hiçbir şekilde zarar vermez..

2. Mama Couture – Hamileler İçin Mavi Kareli Baskılı Şort:

Mama Couture - Mavi Kareli Baskılı Şort

Ürün su geçirmez polyester malzemeden üretilmiştir. Bu hamile şortu mavi eklidir. Bunu beyaz veya renkli tişörtle giydiğinizde çekici görüneceksiniz. Bu öğenin göze çarpan özelliği, bu şortun karnınızın etrafında rahat ve iyi oturması, böylece bunu beklerken giyebilmenizdir..

3. Asos – Yeşil Çizgili Eşarp Baskılı Şort:

Asos - Yeşil Çizgili Eşarp Desenli Şort

Bu hamile şortu yeşil çizgili malzemeden üretilmiştir ve özellikle beyaz bir tişört giydiğinizde çok şık görünür. Bu şortu giydiğinizde, figürünüz değişse de zayıf olduğunuz yanılsamasını veriyorsunuz çünkü yakında anne olacaksınız..

4. Leylak – Hamile Kadın Kot Şort:

Lila - Hamile Kadın Kot Şort

Bu hamile şortu gerilebilir denim malzemeden yapılmıştır. Şortun tasarımı panel mideyi geçecek şekilde özel olarak yapılmıştır. Ayrıca ayarlanabilir bir bel bandı vardır. Bu sizi hamilelik aylarınız boyunca ve sonrasında görebilir..

5. Jules & Jim Kadın Hamile Klasik Kısa:

Jules & Jim Kadın Hamile Klasik Şort

Bu kum rengi hamile şortunun düğmeleri ve cepleri var. Ek olarak, belinizin çevresini ayarlamak için çıkarılabilir bir kemer vardır. Bu nedenle, beklediğiniz zaman bu şortu kesinlikle kullanabilirsiniz. Koyu renkli tişörtler giydiğinizde iyi görünürsünüz..

6. Ingrid & Isabel – Kadın Doğum Salonu Kısa:

Ingrid & Isabel - Kadın Hamile Salonu Şortu

Bu hamile şortu çok yumuşak, mikro, modal, örgü karışımlardan yapılmıştır. Hamileliğin tüm evrelerinde ihtiyaç duyduğunuz donanıma göre değiştirebileceğiniz ayarlanabilir bir ip bulunmaktadır..

7. Asos- Hamile Tarak Etek Kısa:

Asos- Hamile Tarak Etek Kısa

%96 pamuk ve %4 elastandan (gerilebilir malzeme) üretilen bu ürün, tümseğin altına oturan elastik bel bandına sahiptir. Bu hamile şortu çifti, adını şık fistolu etekten almıştır. Bu ürün tüm bedenlere uygundur, böylece hamilelik nedeniyle genişlerken zorluk çekmezsiniz..

8. Kadın Hamile Bermuda Şortları:

Kadın Hamile Bermuda Şort

Streç kottan üretilen bermuda şort koyu renkli olduğu için bakımı kolaydır. Bermuda olduğu için bu çift diğer normal şortlardan daha uzundur. Bu çiftin özelliği, karın üzerine düşen bir panel ve içten ayarlanabilir bir kemer olmasıdır. Bu öğe 12 inç’e kadar uzayabilir.

9. Hamile Kot Kısa Şort:

Hamile Kot Kısa Şort

Yumuşak, gerilebilir kottan yapılmış bu hamile şortunun arka cepleri vardır ve bel bandı mideye kadar iner. Bu çifti herhangi bir tişörtle giyebilirsin.

Bu nedenle, gerilebilir, ayarlanabilir, kolay ve rahat oldukları için hamilelik öncesi, sırasında ve sonrasında ürünler sizin için en uygun olanıdır..