Hamileliğiniz ve kendinize nasıl bakmanız gerektiği söylendiğinde gardırobunuzu değiştirmeniz gerekir. Yumuşak pamuklu tişörtler gibi rahat ve pratik giysiler ekleyin. Bunlar hamile şortları olan Bermudalarla karıştırılıp kombinlenebilir. Bunları uzanmak, yürümek veya herhangi bir hafif egzersiz için kullanabilirsiniz. Ayrıca, alışveriş merkezlerinde veya alışveriş mağazalarına giyebilir, resmi olmayan toplantıları ziyaret edebilirsiniz..

Hamile Anneler için Komik Hamile Tişörtleri:

İşte komik alıntılar ve resimler içeren 9 rahat ve havalı hamile tişörtü.

1. Peeking Bebek Hamile T Shirt:

Peeking Bebek Hamile T Shirt

Bu özel hamile uzun kollu tişört, bebeğin fermuarlı açıklıktan dışarı bakmasını sağlar. Dikkatli bir şekilde fark ederseniz, gözetlemenin annenin bebek yumruğu olduğu başka bir şey daha var. Bu tasarım çok şirin ve tişört yumuşak pamuktan yapılmıştır..

2. Beyzbol Dantelleri Hamile Gömlek:

Beyzbol Dantelli Hamile Gömlek

Bebeğinizin şişkin olduğu bu tişört bir beyzbol topunu andırıyor. Oyunu seviyorsanız ve çocuğunuzu özellikle de oğlunuzu bir beyzbol oyuncusu olarak yetiştirmek istiyorsanız, o zaman bu gömlek neşelenmek için giymek istediğiniz şeydir..

3. Bir Kız Kalpleri & Yıldız Hamile Gömlek:

Bu bir Girl Hearts & Yıldız Hamile Gömlek

Bir kız çocuğu beklediğinizi bildiğinizde, arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı bilgilendirmek için bu en iyi tişört. Bu tişörtü bir etek, tozluk veya hamile şortu üzerine giymeniz yeterlidir. Birçok ülkede kızlar da erkekler kadar hoş karşılanır, bu nedenle doktorlar ayrıca çocuğun cinsiyetini de bildirir. Ebeveynler, çocukları kızlar için pembe ve erkekler için mavi renkle doğduğunda iyi hazırlanmışlardır..

4. Yumrulu Pembe El Baskılı Hamile Tişörtü:

El Baskısı Pembe El Baskılı Hamile Tişörtü

Bu yenilik hamile tişörtü, kız veya erkek bebek bekleyen kadınlar tarafından giyilebilir. Tişört, ellerin tümsekten çekilmesinden bahsediyor. Çocuğunuzu koruyorsunuz, bu yüzden bu tişörtü giymek istiyorsunuz. Bu öğe çeşitli boyutlarda mevcuttur ve yumuşak Tee malzemeden yapılmıştır.

5. Komik Annelik Siyah T gömlek:

Komik Hamile Siyah T gömlek

Bu siyah analık Cadılar Bayramı tişörtü ilginç ve sofistike. Bir göğüs kafesi ve kırmızı bir kalbin birbirine bağlı resmi var ve omuriliğin alt kısmında baş, parmaklar, ayaklar ve ayak parmakları ile tamamlanmış bir bebek iskeleti var. Ayrıca bebeğin kalbinin bir önerisi var. Bu gömlek, bir çocuğun anneden nasıl geliştiğiyle ilgili..

6. Bebek Yükleme Tişörtü:

Bebek Yükleme T-Shirt

Bu ilginç tişört, bilgisayara herhangi bir yazılımı yükleme veya yükleme sürecini andıran bir baskıya sahiptir. Print, Bebeğin yüklediğini belirtir, işin yaklaşık %80’i bitmiştir, bu nedenle lütfen işin tamamlanmasını bekleyin.

7. Hamile Yağ Değil:

Hamile Şişman Değil

Genel olarak kadınlar, figürleri ve görünüşleri konusunda çok bilinçlidir. Bu nedenle bu tişört, dünyaya hamile olduğunuzu ve şişman olmadığınızı duyurmanız için idealdir. Hamilelik, sağlıklı bir bebek yumruğunuz olduğu zamandır.

8. Annelik Siyah Beyaz T gömlek:

Hamile Siyah Beyaz T gömlek

Yazı, bu kızın mumya olacağını söylüyor, tişörtün sadece hamile kalan bir kadın için yapıldığını doğruluyor. Bu aylar herhangi bir kadın için en iyi aylardır çünkü çocuğunu taşırken her zaman özeldir..

9. Peek a Boo – Pembe veya Mavi:

Peek a Boo - Pembe veya Mavi

Bu tür hamile tişörtleri hamile olan ve çocuğun cinsiyeti kendisine söylenmemiş veya bebeğin cinsiyetini açıklamak istemeyen herhangi bir kadın içindir. Bebek erkek veya kız olabilir.

Çocuğunuzu taşıdığınız aylar uzun ve on ay boyunca sürükleyici olabilir. Bu hamile tişörtleri sizi neşelendirmek için iyi basılmıştır. Sizi bu komik baskılarda görenler, arkadaşlarınız ve akrabalarınız bile gülecek..