Lehengalar, sizi ilgi odağı haline getirebilecek güzel parti hazır kıyafetleridir. Nişan için bir lehenga takmanın iyi yanı, düğünler için ünlü olan kan kırmızısı bir seçim olması gerekmemesidir. Ten renginize ve ilginize uygun olabileceğini düşündüğünüz çok çeşitli tasarım ve renkleri deneyebilirsiniz. Ancak, doğru nişan lehengasını seçmek için birkaç temel kural vardır. Bunlara göz atın.

Nişan için Lehenga Fikirleri:

  • Renkler: Seçtiğiniz renge dikkat edin. Her zaman cilt tonunuzla eşit olmalı ve makyajınızla eşleşmelidir..
  • Tasarım: Taşıyamayacağınız ağır tasarımlara dikkat edin. Ne kadar taşıyabileceğinize ve bir süre aynı kalabileceğinize bağlı olarak iş ve kalıpları azaltın. Bununla birlikte, tasarım fikirleri konusunda yaratıcı olun ve blogumuz, eve götürmek için bazı harika tasarımlar için size kesinlikle ilham verecektir. Hava durumunu da unutmayın. Mevsime uygun olmayan bir kumaş giyerek terlemek istemezsiniz..
  • Yer: Bir terzi gibi mi yoksa şehirdeki bazı ünlü tasarımcıları denemek ister misiniz? Bu yine senin seçimin. Özel bir terzi seçiyorsanız, biraz daha zaman harcayın ve sevdiğinizi seçin. Orada taviz vermeyin! Tasarımcı yapımı olanlar için, tasarımcıya nasıl görünmesini beklediğinizi açıkça belirttiğinizden emin olun..

Pekala, bu üç kuralla, aslında bazı fikirlerin grafiğini çıkarmaya ve daraltmaya başlayabilirsiniz..

Hintli Gelin İçin Şık Nişan Lehenga Tasarımları:

Bu nişan sezonunda bir lehenga üzerinde hangi seçimi yapabileceğinizi merak ediyor musunuz? Lehengas çok çeşitli, tasarım ve tonlarda gelir. Sizin için önermek istediğimiz klasik seçimlerimizden bazılarına bir göz atın.

1. Katmanlı Lehenga:

İşte katmanlarla akan modern bir lehenga. Bluz tam kollu ve güzel dupatta, üzerinde bazı güzel nakışlar ve chamki çalışmaları ile aşağıda ağlı bir desene sahip. Renklerin güzel kontrastı, elbiseye ve etkinliğe mükemmel şekilde uyacak minimal bir mücevher ve bileklik ile yükseltilmiştir. Aşağıdaki güzel ağ deseni, ağlı dupattanızla sanatsal olarak ayarlanacaktır..

2. Gölgeli Lehengalar:

gölgeli lehengalar eşsiz bir güzelliktir. Bu tam boy lehenga, tam istediğiniz gibi özel olarak yapılmış bazı sıcak renklerin benzersiz bir kombinasyonudur. Seçtiğiniz renklere bağlı olarak basit veya büyük ve canlı olabilirler. Hafif tasarımlar çoğunlukla bordürlerde yapılır ve gölgeli renklerin güzelliğini ortadan kaldırmamaya dikkat edilir. Güzel mücevherler, görünümünüzü geliştirmenin ek bir yoludur. Nişan için bu şık lehenga’yı deneyin.

3. İpek Tasarımcısı Lehenga:

İpekle güzelce dokunmuş tam boy bir lehengaya ne dersiniz? Bu tasarımcı lehenga, bordürde güzel tasarımlarla ipekten yapılmış, sıcak bir rengin harika ve büyüleyici bir karışımıdır. Hafif kirli beyaz ve renkli kalın kenarlıklı dupatta, kıyafetin görünümünü geliştirmek için ek bir yol olabilir. Mücevher üzerinde biraz ağır gidin. Bu dantel, Resham ve Zari nakışını deneyin. Bu, katılımınız için önerdiğimiz en iyi şey.

4. Manyeta:

İşte büyük gün için gümüş ve diğer parlak renklerin bir kombinasyonu ile güzel bir lehenga. Gümüş bir mücevher seti veya bir elmas set, kıyafetle uyum sağlayacak ve mutlak bir baş döndürücü olacak. Lehenga tam uzunluktadır ve nişan töreni için mükemmel lehenganız olmak için tüm uygunluğa sahiptir..

5. Mercan Ceket Tarzı:

Modada cesur olmayı sevenleriniz için, tam boy lehenga’nız için mercan bir ceketi olan modern bir günden ilham alan stil. Malzeme kadife olarak gelir ve kış angajmanı için seçim olabilir. Kırmızı gibi parlak bir rengi deneyin ve ona uygun bir ceketle eşleştirin. Size bir dupatta taşıma seçeneği sunar, yoksa onsuz da gidebilirsiniz..

6. İşlemeli Lehenga:

Hepimiz biraz ağır nakışlı lehengamızı sevmiyor muyuz? İşte bluzun her yerinde nakış olan ve aşağıdaki tam eteği olan. Bluz mercan desenli ve güzel bir kestane rengi. Aksesuarların kıyafetle uyum sağlaması için bazı antika takılarla eşleştirin..

7. Ceket Tarzı Lehenga:

İşte eski tarz lehenga’nıza klasik bir dokunuş. Bu, koyu mavi bir gölgenin parlak rengi ve kestane rengi tam boy eteği olan kadife bir ceketi var. Etek, isteğe bağlı bir dupatta ile altın iplikli parlak bir tasarıma sahiptir. Cekete bazı nakış işleriyle geleneksel bir dokunuş verilir. ‘Müstakbel gelin’ görünümünü tamamlamak için tek parça kolye ve bir bileklikle eşleştirin.

8. Georgette Tarzı:

İşte pastel renkte gelen bir başka muhteşem Georgette tarzı lehenga. Güzel çiçekli tam boy etek, üstte sade, sade ceket tarzı lehenga’yı benimser. Tam boy ceket herhangi bir nakış değil, sadece kıyafetle uyumlu güzel bir desen. Minimal mücevherlerle gidin ve şehirdeki seksi kızı elde etmek için gevşek bir saç düşünün!

9. Sabyasachi Koleksiyonu:

Hepimiz Sabyasachi koleksiyonunu sevmiyor muyuz? Bu ham güzellik. Grimsi lehenga, kıyafetin her yerinde küçük tasarım çalışmalarıyla ağır görünüyor ve tam boy etek rahatça oturuyor. Gümüş takıları ve hafif makyajı deneyin. Görünüm, sizi hayranlıkla izleyecek pek çok kişiye ilham verecek..

10. Gelin Koleksiyonu:

Daha belirgin bir şey arıyorsanız, burada güzel bir tane var! Açık mavi, sari gibi giyilen krem ​​dupatta ile tezat oluşturuyor. Etek, yarım kollu bir kayık yaka bluz ile sorunsuz çalışan güzel tasarımlara sahiptir. Bazı ağır saplamalara karşı koyun ve klasik bir saç kabarıklığı deneyin. Görünüşü kimse bozmadı! bahse gireriz!

Lehengas, her durum için klas kıyafetlerden emin. Onları sade ve düpedüz basit hale getirebilir veya kendi türünüzden birini yaratarak ağır tarafa gidebilirsiniz. Her iki durumda da, çevrenizdeki insanları etkilemekte asla başarısız olmazlar. Yepyeni fikrimizle bu sezon nişan için en yeni lehenga tasarımlarından bazılarını deneyin. İlham alacağınızdan eminiz!