Ar pavargote praleisti daugybę valandų bandydami rasti senėjimo problemų sprendimus? Dauguma žmonių kiekvieną dieną susiduria su senėjimo problemomis. Išbandžius daugybę vaistų, priemonių, kremų ir veido paketų, situacija kartais gali pablogėti. Todėl senėjimo problemų gydymas natūraliomis priemonėmis yra geriausias sprendimas, kuriuo galite pasitikėti. Joga daugelį metų padėjo daugeliui žmonių, gydančių ligas, išlaikydama svorį ir sveikatą, taip pat ji netgi buvo geriausia įrodyta priemonė nuo senėjimo.

Atlikdami pratimus anksti ryte, galite kuo geriau atjaunėti ir atsigaivinti. Išbandykite šiuos veido senėjimą stabdančius veido pratimus ir gudrybes namuose ir įveikite senėjimą pačiu natūraliausiu ir patraukliausiu būdu.

Veido pratimai prieš senėjimą

Veido pratimai prieš senėjimą:

Štai keletas veido senėjimo pratimų, skirtų senėjimo problemoms spręsti.

1. Kramtomoji guma:

Kramtomoji guma, įrodyta kaip vienas iš efektyviausių būdų kovoti su senėjimo poveikiu, iš tikrųjų gali būti būdas pagerinti jūsų veido bruožus. Kramtydami gumą, jūs linkę judėti skruostus pagal tam tikrą modelį, todėl veidas mankštinasi, o tai padeda pažaboti senėjimo poveikį. Bandydami šį pratimą, turite atkreipti dėmesį į tai, kad neturėtumėte persistengti su šia veikla, o atlikdami šią veiklą, turite tai padaryti atsargiai ir lėtai, kad jūsų skruostai būtų tinkamai spaudžiami.

2. Priveržkite antakius:

Su amžiumi antakiai netenka stangrumo ir tankumo, o tai gali sukelti senėjimo problemų. Norint atsikratyti šios problemos, būtina pasirinkti tinkamą antakių pratimą. Naudodami pirštų galiuką, antakį galite laikyti iš dešinės pusės. Piršto galiuku spaudžiant antakius, galite pakelti juos aukštyn ir judinti pirštą į išorę, taip išlaikydami plačiai atmerktas akis. Pakartokite šią veiklą abiem akims bent 5 kartus, kad gautumėte geresnių rezultatų.

3. Nustebink save!

Vienas iš paprasčiausių pratimų, kurį galima atlikti bet kur, yra „nustebimo“ veiksmas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padaryti nustebintą veido išraišką, nesukuriant raukšlių ant kaktos. Turėtumėte išplėsti skruostus, atverti burną, išplėsti akis ir išskleisti kaktą. Pakartokite šią veiklą tiek kartų, kiek galite. Ši veikla suteiks jums lygią kaktą.

4. Veido joga:

Joga visada padėjo daugeliui žmonių pasiekti savo tikslus. Šis veido jogos pratimas apima kelis paprastus veiksmus. Pirmiausia turite stovėti tiesiai, atidaryti burną ir giliai įkvėpti. Jūs turite kuo ilgiau sulaikyti kvėpavimą ir uždaryti burną. Laikykite jį kelias sekundes, prieš išleisdami kvėpavimą per nosį. Pakartokite šią veiklą 5-10 kartų du kartus per dieną.

5. Įžūlus kelias:

Atliekant veido pratimus būtina dirbti su skruostais. Norėdami tai padaryti, turite stovėti tiesiai ir šypsotis kuo plačiau. Išskleiskite skruostus plačiai ir tuo pačiu įsitikinkite, kad lūpos uždarytos. Leiskite burnos kampams pasisukti ausų kryptimi. Po to suraukite nosį taip, kad skruosto raumenys būtų ištempti aukštyn. Prieš išleisdami iš šios padėties, kelias sekundes pasilikite šioje pozicijoje. Pakartokite šią veiklą kasdien 10 kartų.

Pagerinti veido bruožus ir įveikti senėjimą niekada nebuvo taip paprasta. Šiuos aukščiau paminėtus pratimus galite atlikti namuose kiekvieną rytą, kai tik pabundate. Šiuos pratimus galima atlikti kartu su kitomis jogos asanomis ir pratimais ir taip pradėti dieną nuo mankštos, juoko, linksmybių ir daug daugiau energijos.

anti -senėjimo veido pratimai