Kova su amžiaus ženklais, tokiais kaip raukšlės, smulkios linijos ir kt., Yra pagrindinė šių dienų problema. Moterys labai domisi naujais produktais, kurie, kaip manoma, išspręs visas amžiaus problemas. Rinkoje rasite daugybę veido senėjimą stabdančių priemonių. Prieš pradedant naudoti, rekomenduojama atlikti išsamų produkto tyrimą. Tai natūraliai įtemptas procesas. Taigi banga sumažino tyrimo problemą ir atnešė jums tik geriausias veido senėjimo priemones.

anti -senėjimo veido paketai

Veido pakuotės nuo senėjimo:

Žemiau yra populiariausios rinkoje esančios veido senėjimą stabdančios pakuotės.

1. „Freeman Feeling Beauty“ ananasų veido fermentų kaukė:

Veido kaukės nuo senėjimo 1

PIRKITE ČIA

Visų pirma, ananasų veido kaukė veikia efektyviai ir suteikia odai natūralų švytėjimą. Šis nebrangus grožio produktas yra prieinamas beveik visose parduotuvėse, nes jis yra populiarus. Dėl savo šveitimo savybės ji šiuo metu yra viena iš geriausiai parduodamų veido senėjimą stabdančių kaukių. Naudojant šį produktą kartą per savaitę, bus pašalinti visi amžiaus ženklai.

 • Ingridientai: Fermentai, ananasai
 • Kaip naudoti: Užtepkite ant švaraus veido, leiskite išdžiūti, tada nuplaukite
 • Oda& Tinkamumas lyčiai: Tinka visų tipų odai ir lyčiai
 • Argumentai “už” & Minusai: Patartina, kad žmonės, alergiški ananasams, susilaikytų nuo šio produkto naudojimo.
 • Kitos svarbios detalės: Tiekiamas tūbelėje ir yra mėgstamas vartotojų.

2. „Olay Total Effects Seven In One Moisturizer Plus Touch“:

„Olay Total Effects Seven In One Moisturizer Plus“ saulės prisilietimas

PIRKITE ČIA

Tarp daugelio Indiją stabdančių veido paketų kompanijų Indijoje „Olay“ yra patikimiausias. Šis produktas yra su beta hidroksilo rūgštimi. Ląstelių stimuliavimo funkcija taip pat daro ją viena iš geriausiai vertinamų grožio produktų pasaulyje. Kartu su amžių šalinančiomis priemonėmis ši veido pakuotė turi drėkinamąją funkciją, kuri naudinga beveik visiems odos tipams. Tai geriausia veido senėjimą stabdanti priemonė.

 • Ingridientai: Beta hidroksilo rūgštis
 • Kaip naudoti: Užtepkite ant švaraus veido, leiskite išdžiūti, tada nuplaukite
 • Oda& Tinkamumas lyčiai: Tinka visų tipų odai ir lyčiai
 • Argumentai “už” & Minusai: Jokių reikšmingų pasekmių
 • Kitos svarbios detalės: Tiekiamas 50 g pakuotėje su siurbliu, todėl lengva ir patogu naudoti.

3. „Ambi Skincare Fade Cream“:

Veido kaukės nuo senėjimo 3

PIRKITE ČIA

Įrodyta, kad šis kremas yra labai veiksmingas kovojant su rudomis dėmėmis ir jas pašalinant. Jį galite naudoti tiesiai ant dėmių vietų tik pirštu ir delnu. Naktį naudokite šią veido senėjimo priemonę riebiai odai, kad pamatytumėte matomus rezultatus.

 • Ingridientai: Augaliniai ingredientai
 • Kaip naudoti: Naktį tepkite ant švarios veido odos ir palikite tokią, kokia yra, pabudę ryte nuplaukite ir nusausinkite odą.
 • Oda& Tinkamumas lyčiai: Tinka visų tipų odai ir lyčiai, ypač riebiai odai
 • Argumentai “už” & Minusai: Jokių reikšmingų pasekmių, išskyrus tai, kad patartina naudoti normaliai ir riebiai odai ir vengti naudoti sausai odai.
 • Kita svarbi informacija: Supakuotas į mažą vamzdelį, kurį patogu tilpti į kelioninį krepšį.

Tai buvo geriausios anti -senėjimo veido kaukės, kurios šiuo metu yra madingos. Kai kurių ekspertų teigimu, geriausias būdas efektyviai ir giliai gydyti odos problemas yra natūralumas. Taigi, mes sudarėme dar vieną lažybų namų veido kaukės, skirtos senėjimo problemoms gydyti, sąrašą.

Veido kaukės nuo senėjimo:

Žemiau yra geriausių naminių veido kaukių nuo senėjimo sąrašas.

1. Pieno ir kakavos kaukė:

Pieno ir kakavos kaukė nuo senėjimo

Daugelyje veido senėjimą stabdančių veido kaukių pagrindinis ingredientas yra pienas ir kakavos mišinys. Norėdami pagaminti šią veido pakuotę, jums reikės kakavos miltelių (nesaldintų). Miltelius sumaišykite su pienu, kol susidarys pasta. Dabar užtepkite šią naminę veido senėjimą stabdančią veido kaukę ir palikite ją keletą minučių. Kruopščiai nuplaukite, kad veidas gautų natūralų švytėjimą.

Ingridientai: Pienas ir kakavos milteliai

Kaip naudoti: Užtepkite pastą, pagamintą iš dviejų ingredientų, ant švaraus veido ir po kelių minučių nuplaukite šaltu vandeniu.

Oda & Tinkamumas lyčiai: Tinka visų tipų odai ir lyčiai

Argumentai “už” & Minusai: Jokių reikšmingų pasekmių. Pagrindinis privalumas yra tai, kad jis gali būti pagamintas iš dviejų lengvai prieinamų ingredientų.

Kitos svarbios detalės: Būtinai naudokite šiek tiek rupius kakavos miltelius, nes juos taip pat galima naudoti šveitimui. Neplaukite jo karštu vandeniu.

2. Bananų kaukė:

Bananų kaukė nuo senėjimo

Visi žinome apie bananų naudą gydant odos problemas. Vaisiai yra užpildyti naudingais elementais, kurie veikia kaip anti -senėjimo agentai. Naudojant medų ir grietinėlę, iš bananų galima pagaminti puikią veido pakuotę.

Taip namuose pasigaminsite veido senėjimą stabdančią pakuotę, į tinkamą dubenį turėsite įdėti bananą ir vieną šaukštą grietinėlės bei medaus ir sumaišyti. Kai susidaro pasta, tepkite ją ant veido. Turėsite palikti maždaug pusvalandį ir nuplauti.

Ingridientai: Bananas, grietinėlė ir medus

Kaip naudoti: Iš trijų ingredientų padarykite storą pastą ir gausiai tepkite ant veido

Plaukai & Tinkamumas lyčiai: Tinka visų tipų odai ir lyčiai

Argumentai “už” & Minusai: Teigiamas šios kaukės aspektas yra tai, kad ją galima naudoti reguliariai, nes ji pagaminta iš itin veiksmingo ir lengvai prieinamo ingrediento.

Kitos svarbios detalės: Būtinai naudokite prinokusius bananus, o ne žalius. Tiek parduotuvėje pirktas, tiek naminis kremas idealiai tinka naudoti.

3. Braškių ir kiaušinių kaukė:

Braškių ir kiaušinių kaukė

Kiaušinis ir braškės, sumaišius kartu, sudaro veiksmingą veido kaukę, kuri puikiai veikia prieš senėjimo poveikį. Norėdami paruošti šią veido pakuotę, turėsite sumaišyti trintas braškes ir kiaušinius. Užtepkite pastą ant veido ir nuplaukite šaltu vandeniu. Ši veido kaukė puikiai tinka raukšlėtai odai. Veido kaukė tinka beveik visų tipų odai

Ingridientai: Kiaušiniai ir braškės.

Kaip naudoti: Užtepkite ant švaraus veido, leiskite išdžiūti, tada nuplaukite šaltu vandeniu.

Oda & Tinkamumas lyčiai: Tinka visų lyčių ir odos tipams.

Argumentai “už” & Minusai: Veido pakuotė yra labai gera žmonėms, kovojantiems su laisva veido oda. Negalima naudoti vegetarams, nes vienas iš dviejų pagrindinių ingredientų yra kiaušinis.

Kitos svarbios detalės: Gali būti šiek tiek sunku pagaminti, nes braškių dažniausiai galima įsigyti tik žiemą.

Keičiantis laikui, lengviau pasirūpinti tiek vidine, tiek išorine sveikata. Namų ir parduotuvės atvežtos durys į abi galimybes lieka atviros, kad galėtume rūpintis mūsų oda panašiai. Pasirinkite vieną produktą ar receptą ir išbandykite, kas tinka jūsų odai.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar norint išbandyti nepriekaištingą odą, turiu išbandyti visus naminių veido kaukių nuo senėjimo receptus?

Kiekvienas asmuo turėtų išbandyti tik vieną receptą ir jo laikytis, o ne išbandyti visus metodus, nes tai gali sukelti reakciją ir netgi palikti randus ar žymes ant odos. Kai kurie receptai yra specialiai riebiai odai skirtos veido senėjimo priemonės, kiti-riebiai odai.

2. Ar turėčiau naudoti tik anti-senėjimo veido kaukes, kuriose yra vaisių?

Ne, nėra tokios prievartos naudoti kaukę tik su vaisiais, rinkitės veido senėjimą stabdančią kaukę, kurios sudedamosios dalys yra lengvai prieinamos ir kurios neturi jokio alerginio poveikio jūsų odai..

3. Kokias anti-senėjimo veido kaukes galima lengvai įsigyti parduotuvėse?

Šiuo metu rinkoje yra keletas veido senėjimą stabdančių kaukių. Šias veido kaukes galite nusipirkti vietinėje vaistinėje arba specialiose kosmetikos parduotuvėse. Keletas pirmaujančių prekės ženklų kuria veido kaukes įvairioms problemoms, tokioms kaip riebi oda, sausa oda ir pan..