Vėl tas metų laikas, kai visi mėgstame gurkšnoti mėgstamus kokteilius prie baseino. Bet sveiki, atšiauri saulė? Išėjimas į saulę gali būti košmaras kiekvienam grožį suvokiančiam žmogui. Pagalvokite apie visą tą įdegį, saulės nudegimą ir tamsius pleistrus. Bet kaip su visomis pramogomis, kurių jums trūksta? Pasveikinkite savo vandeniui atsparias apsaugos nuo saulės priemones, savo naujus geriausius draugus. Šie nuostabiai veiksmingi vandeniui atsparūs kremai nuo saulės gali apsaugoti jus nuo žiaurios saulės ir suteikti vilties spindulį net karštu oru.

Naujausi ir garsiausi vandeniui atsparūs kremai nuo saulės Indijoje:

Peržiūrėkite šiuos populiarius plaukiojimui atsparius vandeniui atsparius kremus, kuriuos sukūrėme kaip tik jums:

1. Avene labai aukštos apsaugos purškiklis – SPF 50 PA+:

PIRKITE ČIA

Tai nesvari vandeniui atspari apsaugos nuo saulės formulė, galinti ilgai apsaugoti nuo atšiaurių saulės spindulių. Jis yra nematomo purškalo pavidalu, kurį lengva naudoti. Tai ne tik rūpinasi jautrios odos problemomis, bet ir suteikia švelnią rasotą išvaizdą, kad galėtumėte pasiruošti ilgai vasaros dienai.

2. „Kaya Daily“ drėkinamasis kremas nuo saulės SPF 30:

PIRKITE ČIA

„Kaya Daily“ drėkinamasis kremas nuo saulės yra lengvas kremo pagrindu pagamintas losjonas, specialiai sukurtas drėgnai odai. Tai nepadaro jūsų odos riebios ir akimirksniu įsigeria. Puikiai tinka normaliai ir sausai odai ir yra nuostabus drėkinamasis kremas nuo saulės, tuo pačiu išlaikantis jūsų odą hidratuotą ir saugią nuo saulės.

3. Neutrogena Wet Skin Kids paplūdimys & Apsauginis kremas nuo baseino:

Kodėl neleisti vaikams linksmintis dėl saulės baimės? Patikimas prekės ženklas „Neutrogena“ specialiai sukūrė šį vandeniui atsparų kremą vaikams, mėgstantiems paplaukioti baseine. Jis yra hipoalergiškas ir apsaugo jūsų vaikus nuo saulės nudegimų, įdegio ir bėrimų.

4. „Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sunblock SPF 50+“:

„Neutrogena Ultra Sheer Dry-touch Sunblock SPF 50+“

PIRKITE ČIA

„Neutrogena“ namų itin švari sausa liečiama apsauga nuo saulės, kurios apsaugos koeficientas 50+, atitinka jo pavadinimą. Jis yra tikrai lengvas ir tepamas ant odos tampa nematomas. Tai tas nepermatomas. Kadangi apsaugos nuo saulės priemonė yra be aliejaus ir nelaidi vandeniui, ji įsigeria giliai į odą ir lengvai nenusitrina net ir labai drėgnomis sąlygomis. Ši apsauga nuo saulės taip pat puikiai tinka prieš einant maudytis. Jis taip pat turi lengvą ir gaivų kvapą.

5. Ansolar Kasdienis gelio kremas SPF 30:

Ansolar kasdienis gelio kremas SPF 30

PIRKITE ČIA

Ansolar kasdienis apsaugos nuo saulės kremas, kurio apsaugos koeficientas 30, yra gelio pagrindu pagamintas kremas, kuris labiau tinka normaliai ir sausai odai, taip pat riebiai ir spuoguotai odai. Rinkoje taip pat yra kitas variantas, kurio SPF yra 60. Gelio pagrindu pagamintas kremas be aliejaus, lengvai įsigeria į odą ir akimirksniu suteikia matinį atspalvį. Šis apsauginis kremas nuo saulės yra atsparus vandeniui ir prakaitui, todėl jį galima naudoti prieš plaukimą ar bet kokią kitą sunkią fizinę veiklą, kad būtų išvengta įdegio ir kitų odos pažeidimų..

6. VLCC hidrofobinis SPF 50 losjonas nuo saulės:

VLCC hidrofobinis SPF 50 losjonas nuo saulės

PIRKITE ČIA

„VLCC Hydrophobic Sunblock“ losjonas su apsaugos nuo saulės koeficientu 50 yra atsparus vandeniui ir prakaitui atsparus losjonas nuo saulės, kuris ne tik apsaugo odą nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių, bet ir leidžia ilgai būti lauke. Šis losjonas nuo saulės puikiai tinka maudantis, užsiimant vandens sportu ir kita ilgai trunkančia veikla lauke. Tai taip pat neleidžia odai įdegti, sudirgti ir parausti.

7. Biotique Bio Carrot veido ir kūno losjonas SPF 40:

„Biotique Bio“ morkų veido ir kūno losjonas SPF 40

PIRKITE ČIA

Šis „Biotique“ „Bio Carrot“ kūno ir saulės losjonas turi 40 apsaugos nuo saulės faktorių ir apsaugo odą nuo UVA ir UVB spindulių. Šis losjonas nuo saulės yra turtingas maistinėmis medžiagomis ir yra gryno morkų aliejaus bei morkų sėklų ir lodros žievės ekstraktų. Jame taip pat yra svarainių sėklų ir alavijo ekstraktų, kurie ramina odą ir išlaiko ją minkštą. Tai neperšlampamas kremas nuo saulės, todėl jį galima tepti prieš ilgesnį buvimą saulėje.

8. VLCC prakaito neturintis SPF 40 losjonas nuo saulės:

VLCC prakaito neturintis SPF 40 losjonas nuo saulės

PIRKITE ČIA

Šio „VLCC“ prakaito neturinčio „Sunblock“ losjono apsaugos nuo saulės faktorius yra 40 ir apsaugo odą nuo kenksmingų UVA spindulių. Losjono tekstūra nėra riebi, todėl oda jaučiasi lygi ir elastinga. Jis tinka visų tipų odai ir yra atsparus vandeniui ar prakaitui, todėl šį losjoną nuo saulės galima tepti drėgnomis sąlygomis, neabejojant, kad jis neišblės..

9. „Sebamed Sun Care SPF 50+“ labai aukštas apsaugos nuo saulės losjonas:

„Sebamed Sun Care SPF 50+“ labai aukštas apsaugos nuo saulės losjonas

PIRKITE ČIA

Šis daugiasluoksnis saulės losjonas su apsaugos nuo saulės koeficientu 50 iš Sebamed yra labai populiarus losjonas nuo saulės jautriai, sausai ir normaliai odai. Jis yra atsparus vandeniui ir prakaitui, o tai reiškia, kad neleidžia odai prakaituoti ir išlaiko ją sausą. Losjonas nuo saulės yra praturtintas vitaminu E ir yra be kvapo ar kvepalų. Naudojant, jis yra labai lengvas ant odos ir lengvai įsigeria į odą.

10. „Banana Boat Ultra Protect SPF 30“ losjonas nuo saulės:

„Banana Boat Ultra Protect SPF 30“ apsaugos nuo saulės losjonas

PIRKITE ČIA

Šis „Banana Boat“ apsaugos nuo saulės priemonių losjonas turi 30 apsaugos nuo saulės faktorių ir tinka normaliai ir sausai odos tipui. Jis jaučiasi lengvas ant odos, tačiau riebios odos atveju gali prireikti laiko, kol losjonas nuo saulės įsigers ir jausis riebus. Kadangi jis yra atsparus vandeniui, jis išlieka ilgiau.

11. Lotus Herbals Safe Sunblock Cream SPF 30:

„Lotus Herbals“ saugus kremas nuo saulės SPF 30

PIRKITE ČIA

Šis kremas nuo saulės, kurio apsaugos nuo saulės faktorius 30, pagamintas „Lotus Herbals“, apsaugo odą nuo kenksmingų UVB spindulių ir tinka visų tipų odai. Jis nėra riebus ir lengvai įsigeria į odą. Ši apsauga nuo saulės yra atspari vandeniui ir prakaitui, todėl ją galima naudoti prieš einant maudytis ar dieną saulėje.

12. „Jovees Fairness“ losjonas atsparus vandeniui nuo saulės SPF 25:

Jovees Fairness losjonas, atsparus vandeniui nuo saulės SPF 25

PIRKITE ČIA

„Jovees Fairness Lotion“ kremas nuo saulės, kurio apsaugos nuo saulės koeficientas yra 25, yra atsparus vandeniui, todėl jį galima tepti prieš ilgalaikį saulės spindulių poveikį ir tokias vandens veiklas kaip plaukimas. Šis losjonas nuo saulės yra pagamintas iš natūralių ingredientų, tokių kaip ramunėlės, sandalai, morkos, alavijas ir kt., Ir tinka visiems odos tipams.

Kitą kartą, kai planuojate kelionę į paplūdimį, nepamirškite į būtiniausių daiktų krepšį įdėti neperšlampamo kremo nuo saulės. Apsaugos nuo saulės priemonės apsaugo jus nuo daugybės odos problemų, kurias sukelia atšiaurūs saulės spinduliai. Investuodami į tinkamą formulę, jūsų oda pasikeis, todėl svarbu atidžiai perskaityti etiketę prieš pradėdami išsilieti aliejų ar ant veido turėti baltą vaiduoklį.