Kam rinktis komercines chemines apsaugos nuo saulės priemones, kai namuose galite pasigaminti savo 100% natūralių ingredientų? Čia yra 5 naminių apsaugos nuo saulės receptų, kuriuos reikia išbandyti.

Namų kremai nuo saulės

Paprasti naminiai kremai nuo saulės:

1. Natūralus kremas nuo saulės SPF 30:

naminiai kremai nuo saulės

Tai visiškai natūralus kremas nuo saulės su SPF 30, nes jame yra sudedamųjų dalių. Jei norite didesnio apsaugos nuo saulės koeficiento, cinko oksido kiekį recepte reikia tiesiog padidinti. Norint pagaminti šį apsaugos nuo saulės losjoną, reikalingi trys šaukštai bičių vaško granulių, ½ puodelio taukmedžio sviesto, ½ puodelio kokosų aliejaus ir keturi šaukštai cinko oksido. Į dvigubą broilerį uždėkite stiklinį dubenį virš verdančio vandens ir įpilkite bičių vaško, taukmedžio sviesto ir kokosų aliejaus. Retkarčiais maišykite, kol visiškai ištirps. Nukelkite dubenį nuo ugnies ir į mišinį įpilkite cinko oksido. Gerai išmaišykite rankiniu maišytuvu. Paimkite švarų stiklainį ir supilkite ant jo turinį ir leiskite jam visiškai atvėsti. Kai tai bus padaryta, natūralus naminis kremas nuo saulės yra paruoštas naudoti.

2. Namų kremas nuo saulės:

Namų kremai nuo saulės 2

Norint pagaminti šį naminį kremą nuo saulės, reikalingi ingredientai: 1 uncija sezamo aliejaus, kokosų aliejaus, kanapių aliejaus, avokadų aliejaus, sojų pupelių aliejaus ir žemės riešutų aliejaus, viena uncija bičių vaško, viena uncija sviesto taukmedžio sviesto, mango sviestas arba kakavos sviestas , vienas arbatinis šaukštelis vitamino E aliejaus, keturi šaukštai cinko oksido miltelių ir 30 lašų mėgstamo eterinio aliejaus. Dviguboje broileryje pradėkite tirpinti bičių vašką, sviestą ir retkarčiais pamaišydami aliejų. Kai baigsite, nukelkite nuo ugnies, įpilkite vitamino E aliejaus, cinko oksido miltelių ir eterinių aliejų ir sumaišykite rankiniu maišytuvu. Leiskite jam visiškai atvėsti ir tada jis yra paruoštas naudoti.

3. Natūralus naminis apsaugos nuo saulės losjonas:

Namų kremai nuo saulės 3

Šiam naminiam kremui nuo saulės reikia tokių ingredientų kaip keturi šaukštai cinko oksido miltelių, vienas šaukštas kokosų aliejaus, vienas šaukštas kakavos sviesto, vienas šaukštas alavijo gelio, vienas arbatinis šaukštelis sezamo aliejaus, vienas arbatinis šaukštelis bičių vaško ir 5-10 lašų levandų. Alyva. Kaitinkite visus ingredientus dviguboje broilerėje, retkarčiais pamaišydami, palikdami tik cinko oksido miltelius. Baigę nukelkite nuo ugnies, įpilkite cinko oksido miltelių ir sumaišykite rankiniu trintuvu. Perkelkite jį į tuščią švarų indą ir leiskite jam atvėsti. Kai tai padarysite, losjonas nuo saulės yra paruoštas naudoti.

4. Apsauginis kremas nuo kokosų aliejaus:

Namų kremai nuo saulės 4

Norint paruošti apsauginį kremą nuo kokosų aliejaus, reikalingi ¼ puodelio kokosų aliejaus, ¼ puodelio taukmedžio sviesto, 1/8 puodelio jojobos aliejaus sezamo, 2 šaukštai bičių vaško granulių, 2 šaukštai cinko oksido miltelių, vienas arbatinis šaukštelis raudonųjų aviečių sėklų aliejaus, vieną arbatinį šaukštelį morkų sėklų aliejaus ir 5 lašus bet kurio mėgstamo eterinio aliejaus. Dviguboje broileryje pradėkite tirpinti bičių vašką, kokosų aliejų, taukmedžio sviestą ir sezamo ar simondsijų virti, retkarčiais pamaišydami. Kai visiškai ištirps, nukelkite nuo ugnies ir įmaišykite mišinį į cinko oksido miltelius. Įdėkite mišinį į šaldytuvą 15-20 minučių ir vėl plakite rankiniu mikseriu. Įpilkite aviečių sėklų aliejaus, morkų sėklų aliejaus ir jūsų pasirinkto eterinio aliejaus ir išmaišykite. Kai baigsite, laikykite apsaugos nuo saulės indą ir jis bus paruoštas naudoti.

5. Apsauginis kremas nuo eterinių aliejų:

Namų kremai nuo saulės 5

Norint pagaminti šį kremą nuo saulės, reikalingi ingredientai: 1 uncija kokosų aliejaus, 0,8 uncijos taukmedžio arba kakavos sviesto, 0,1 uncijos simondsijų, sezamo arba saulėgrąžų aliejaus, 0,1 uncijos vitamino E aliejaus, keturi šaukštai cinko oksido miltelių ir 30 lašų eteriniai aliejai, tokie kaip levandos, eukaliptas, pipirmėtė, rožė ir kt. Dviguboje broilerėje ištirpinkite taukmedžio arba kakavos sviestą, kokosų aliejų, simondsijų, sezamų ar saulėgrąžų aliejų. Nukelkite nuo ugnies ir įpilkite cinko oksido miltelių, vitamino E aliejaus ir eterinių aliejų. Gerai išmaišykite rankiniu maišytuvu. Perkelkite mišinį į tuščią švarų indą ir leiskite jam atvėsti. Apsauginis kremas nuo saulės yra paruoštas naudoti.