apsauginis kremas nuo saulės

Šiuo metu rinkoje yra įvairių odos priežiūros produktų – nuo losjonų iki kremų, gelių iki talko miltelių ir dar daugiau. Odos priežiūros produktai netgi skiriasi priklausomai nuo sezoninių pokyčių. Dvi populiariausios ir dažniausiai vasaros metu naudojamos odos priežiūros priemonės yra losjonas nuo saulės ir losjonas nuo saulės. Žmonėse paplitęs mitas, kad apsaugos nuo saulės ir apsaugos nuo saulės priemonės yra du to paties dalyko pavadinimai. Na, iš tikrųjų tai yra du skirtingi dalykai, kurie atrodo panašūs. Išsiaiškinkime skirtumą tarp dviejų produktų.

Apsauga nuo saulės:

Losjonai nuo saulės yra sukurti taip, kad apsaugotų jūsų odą nuo kenksmingų UVA spindulių. Tai padeda sugerti kenksmingą UV spinduliuotę ir sumažinti odos patekimo kiekį. Saulės UVA spinduliai paprastai pažeidžia išorinį odos sluoksnį, todėl oda sensta ir susidaro raukšlės.

Apsaugos nuo saulės priemonėse paprastai yra tokių ingredientų kaip oktinoksatas, oksibenzonas, oktisalatas, benzofenonas ir metilantranilatas. Visada patariama bent 30 minučių prieš išeinant į saulę tepti apsauginį kremą nuo saulės, nes losjonui reikia laiko susigerti į odą, kad jis tinkamai funkcionuotų. Be to, jį reikia pakartotinai naudoti po maudynių ar per didelio prakaitavimo. Pasak ekspertų patarimų, visada rekomenduojama naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kurio apsaugos nuo saulės koeficientas yra 15. Apsaugos nuo saulės priemonės yra puikus pasirinkimas tiems, kurių odos tipas normalus.

Apsauga nuo saulės:

Apsauga nuo saulės

Apsaugos nuo saulės priemonės yra panašios į losjonus nuo saulės, tačiau jų naudojimas yra platesnis. Apsaugos nuo saulės priemonės yra specialiai sukurtos tam, kad apsaugotų nuo UVB saulės spindulių poveikio mūsų odai, be to, jie būtų ne skydas nuo UVA spindulių. „Sunblocksdo“ neleidžia spinduliams patekti į odą, o tepant ant odos lieka matomas storas sluoksnis, kurį sunku nuplauti, palyginti su losjonais nuo saulės. Saulės UVB spinduliai yra daug kenksmingesni už UVA spindulius ir gali sukelti odos vėžį, nes spinduliai pasiekia gilius odos sluoksnius..

Apsauga nuo saulės padeda išvengti šių kenksmingų spindulių. Apsaugos nuo saulės komponentai paprastai yra metaliniai ingredientai, tokie kaip titano dioksidas, cinko oksidas ir geležies oksidas. Nereikia laukti po apsaugos nuo saulės poveikio, nes kai tik jis užtepamas ant ekrano, jis tampa veiksmingas. Taigi apsaugos nuo saulės priemonę galima tepti prieš pat išlipant į saulę ir kadangi ji lieka ant odos paviršiaus ir lengvai nenusivalo, jos nereikia tepti iš naujo. Apsaugos nuo saulės priemonės labiau rekomenduojamos žmonėms su jautria oda ir fiziškai aktyviems žmonėms.

Žmonės, kurie dažniausiai būna saulėje, pavyzdžiui, sportininkai, statybininkai ir kt., Turėtų rinktis apsaugą nuo saulės, nes ji apsaugo nuo UVA ir UVB saulės spindulių.

Ką pasirinkti?

Jei susiduriate su dilema ir nežinote, kurį iš jų pasirinkti, nes dabar žinote, kad apsaugos nuo saulės ir apsaugos nuo saulės priemonės skiriasi, keli patarimai gali padėti pašalinti painiavą. Svarbu žinoti odos tipą. Apsaugos nuo saulės priemonės puikiai tinka normaliam odos tipui, tačiau jautrią odą turintiems kremai nuo saulės yra būtini. Be to, jūsų užsiėmimas ir valandų skaičius saulėje turėtų nulemti jūsų pasirinkimą.

Žmonės, kurie ilgą laiką yra veikiami saulės, kaip sportininkai, statybininkai ir kiti, turėtų pasitepti nuo saulės, o tiems, kurie dažniausiai lieka patalpose, apsaugos nuo saulės priemonės būtų tinkamos. Net ir mankštinantis, pavyzdžiui, plaukiojant ar bėgant, rekomenduojama naudoti apsaugos nuo saulės priemones, nes fizinis aktyvumas apima prakaitavimą ir kadangi apsaugos nuo saulės priemonės lengvai nenusiplauna, tai bus naudinga. Nepriklausomai nuo sezono, visada apsaugokite savo odą nuo saulės spindulių, dėvėdami apsauginį kremą nuo saulės. Kitas mitas, kad apsaugos nuo saulės ir apsaugos nuo saulės priemonės yra skirtos tik vasaroms. Net žiemą ar visą laiką būdami patalpoje nepamirškite patepti apsaugos nuo saulės losjono.