Plona arba stora juosta „Klingon“ ant mūsų rankos, kuri suteikia malonų vaizdą, yra apyrankė. Neabejotinai tauriojo metalo gija, platina aplink mūsų ranką, priverčia moteris išprotėti nei vyrai. Vienas iš išskirtiniausių metalų yra platina, kuri išryškina eleganciją, kai dėvi gražios moterys, ir vyrišką išvaizdą, kai dėvi. Tiek vyrų, tiek moterų apyrankės skiriamasis bruožas yra dydis ir dizainas.

Skirtingi „Platinum“ apyrankių tipai:

Šiame straipsnyje atkreipiamas dėmesys į 15 populiariausių platinos apyrankių tipų, įterptų į jaudinantį prabangų akmenį, pavyzdžiui, deimantus, ir paprastą platinos apyrankę su skirtingo tipo apdaila..

1. Plona platinos apyrankė su begalybės simboliu moterims:

Plona platinos apyrankė su begalybės simboliu moterims

Šiais laikais tendencija dėvėti sunkius papuošalus išnyko. Pasirodė plonas ir puošnus brangakmenio aksesuaras. Į šį sąrašą patenka plona platinos apyrankė su begalybės simboliu, pritvirtintu tarp metalo. Begalybės simbolis, vaizduojantis amžiną meilę ir meilę, kuri tapo labiau mada nei matematinė lygtis.

2. Storos paprastos platinos rankogalių apyrankė vyrams:

Storos paprastos platinos rankogalių apyrankė vyrams

Vaikinai mėgsta dėvėti aksesuarus, kuriuos lengva dėvėti ir kurie yra madingi. Vienas iš tokių rankinių aksesuarų yra rankogalių tipo apyrankė. Mes turėjome susidurti su daugeliu vyrų Indijoje, dėvinčių sidabro ir žalvario apyrankę. Tačiau apyrankė, pagaminta iš platinos, daro ją vertingesnę ir brangesnę.

3. Stačiakampės nuorodos „Diamond Studded Mens Platinum“ apyrankė:

Stačiakampės nuorodos „Diamond Studded Mens Platinum“ apyrankė

Stačiakampio formos platinos rankomis raižytas arba lazeriu supjaustytas stačiakampio formos platinos metalas sujungiamas taip, kad susidarytų apyrankė, paryškinta poliruotais deimantais, pritvirtintais prie keturių pusių stačiakampio kampų. Dėl dydžio ir formos tokio tipo aksesuarus dėvi vyrai.

4. „Curb Links“ plona apyrankė moterims:

„Curb Links“ plona apyrankė moterims

Bortelio jungtis susidaro sujungiant tas pačias metalinės grandinės dalis viena į kitą ir laikant ant paviršiaus atrodo lygiai. Tai suteikia plokščią išvaizdą, o nuorodos yra arti viena kitos. Plotis yra mažesnis nei keli milimetrai, todėl moterims idealiai tinka nešioti jį ant rankos.

5. „Square Links“ platinos apyrankė moterims:

„Square Links“ platinos apyrankė moterims

Kvadratinių sagų apyrankėje platinos metalas yra suformuotas į kvadrato gabalus ir susietas su platinos tiesiomis jungtimis, lituojant du metalus arba naudojant lazerinę techniką, kvadratinės jungtys sujungiamos kaip grandininė apyrankė. Aplink keturkampį kvadratą pritvirtinti „Solitaire“ deimantai, kurie apyrankę suteikia švytėjimo.

6. Pavadinimas išgraviruota Unisex platinos apyrankė:

Pavadinimas Išgraviruota Unisex platinos apyrankė

Vardu išgraviruoti papuošalai išpopuliarėjo tarp vyrų ir moterų. Šio tipo papuošalai naudojami kaip dovanos bet kokia ypatinga proga. Kuris jis ar ji dalijasi savo meile tarpusavyje. Pavadinimas yra išgraviruotas centre, tai platinos gabalas, pritvirtintas prie grandininės apyrankės, kuri gali būti paprasta paprasta grandinė arba susukta grandinė.

7. Karoliukais susietos platinos apyrankės vyrams:

Karoliukais susietos platinos apyrankės vyrams

Šio tipo apyrankėse surenkami maži karoliukai, kad susidarytų grandininė apyrankė su kablio tvirtinimu. Karoliukai gali būti apskrito cilindro formos. Vyrai nešioja karoliukų apyrankę, pagamintą iš bet kokio metalo ar medžio. Moterys, norinčios nustebinti savo vyrus įteikdamos brangią dovaną, tai yra geriausias pasirinkimas.

8. „Fox tail Platinum“ apyrankė vyrams:

„Fox tail“ platinos apyrankė vyrams

Šio tipo grandinės primena susipynusią grandinę, kuri suteikia sodrią išvaizdą ir sveria daugiau nei įprasta apyrankė. Tada jungtys primena lapės uodegą, kurios pabaigoje kreivės, galas yra susipynęs ir sudaro storą apyrankę su kablio priedu. Šio tipo apyrankės labiausiai tinka vyrams dėl savo storio.

9. „Heart Shaped Links“ platinos apyrankė moterims:

„Heart Shaped Links“ platinos apyrankė moterims

Šio tipo apyrankė yra geriausia dovana, kurią vyrai gali pagalvoti kaip dovaną savo mylimam žmogui. Platina yra supjaustyta širdies formos įvairaus dydžio gabalėliais, paprastai mažesniais nei 2 mm, o širdies formos centre yra pritvirtintas pasjanso deimantas ir šie gabalai yra sujungti kaip apyrankė su spragtelėjimu.

10. Grandininė platinos apyrankė su pakabukais moterims:

Grandininė platinos apyrankė su pakabukais moterims

Paprasta platinos apyrankė ne visada tinka kiekvienai progai. Viena iš tokių progų yra vakarėliai. Norėdamos būti madingesnės ir vėsesnės vakarėlio metu, moterys mieliau dėvi puošnius ir džiazuojančius aksesuarus. Viena iš tokių – pakabinama platinos apyrankė. Plona platinos grandinė arba susieta apyrankė naudojama su apyrankės pritvirtintais raktų, klausos ar žiedų pakabukais.

11. „Rolo Link Platinum“ apyrankė vyrams:

„Rolo Link“ platinos apyrankė vyrams

Ši platinos mėgstama rolo apyrankė, turinti identiškas apvalias nuorodas, sujungtas į paprastą alternatyvų sekos modelį. Dėl to paprasta atrodanti platinos apyrankė. Šio tipo apyrankė turi kabliuką arba spragtelėjimą aplink kampus.

12. „Micro Pave Platinum-Rose Gold-Diamond“ apyrankė moterims:

„Micro Pave“ platinos-rožių aukso-deimanto apyrankė moterims

Šis trio derinys visada išryškina nuostabų brangakmenį. Tas pats derinys buvo išleistas naudojant mikro plyteles. Aplink rožinį auksą deimantai apkaišyti platinos metalo virve aplink rožinį auksą, kuris sudaro grandininę apyrankę. Mikro klojimo technika naudojama to paties dydžio deimantams nustatyti seka, o ne atsitiktiniam išdėstymui.

13. „Matt Finish“ ovalios storos platinos apyrankės moterims:

„Matt Finish“ ovalios storos platinos apyrankės moterims

Matinė apdaila suteikia sklandų apdailą, kuri moterims atrodo patrauklesnė. Įvairių papuošalų dizainas visada buvo visų moterų pageidavimų sąrašas. Prie to priskiriama ovalo formos platinos apyrankė, sujungta viena su kita spyruokliniu tvirtinimu, kuri sudaro juostinę apyrankę, dėvimą kaip vakarėlio drabužį kartu su vakarietiškais drabužiais.

14. Sraigtinė dygliuota platinos deimantinė apyrankė moterims:

Sraigtinė dygliuota platinos deimantinė apyrankė moterims

Sraigtinė kilpa pritvirtinta prie platinos juostos centro su kablio tvirtinimu. Sraigtinė kilpa turi mažus deimantus, pritvirtintus prie apyrankės unikalumo

15. Silkių kaulų pintos platinos apyrankės vyrams:

Silkių kaulų pintos platinos apyrankės vyrams

Šios V formos susipynusios nuorodos turi plokščią išvaizdą, o viena apyrankės pusė yra išraižyta pagal estetines nuostatas. Šios nuorodos yra susuktos į pintą dizainą, kuris suteikia apyrankės storį.

Dėvėdami platinos apyrankes, jūsų rankos neabejotinai pridės grožio. Tačiau taip pat svarbu surasti jai ar jam tinkamą platinos apyrankės tipą ir dizainą. Yra paprastos platinos apyrankės, taip pat sumaišytos tauriojo metalo ir akmens apyrankės arba dviejų tonų, kurios turi savo išgalvotą perspektyvą. Tačiau dėl paprastos platinos apyrankės mes tikrai atsidursime kitoje naujoje platinos apyrankėje!!