Parodykite savo tėvams, kaip mylite juos ir jų santuoką kartu. Šios jubiliejinės dovanos jiems visada bus puoselėjamos, nes tai yra meilės dovanos.

Geriausios dovanų idėjos mamos ir tėčio jubiliejui:

Pažiūrėkite keletą mamos ir tėčio jubiliejinių dovanų, kurios tikrai patinka jūsų tėvams,

1. Paveikslo rėmas:

Paveikslų rėmas

Tai nuostabi ir sentimentali jubiliejinė dovana mamai ir tėčiui. Jums reikės gauti paprastą rėmelį su gražiais žodžiais, kurie parodytų jų meilės stiprybę. Poros paveikslą taip pat galima įdėti į rėmelį. Galite suasmeninti naudodami mėgstamą mamos ir tėčio nuotrauką.

2. Laikas:

Laikas

Tai dar viena šauni idėja mamos ir tėčio jubiliejaus dovanai. Čia reikia apskaičiuoti, kiek metų, mėnesių, savaičių, dienų, valandų, minučių ir sekundžių jie praleido kartu kaip pora ir išspausdinti. Apačioje galite pridėti savo tėvų vardą su maža širdimi. Tai unikali idėja padovanoti mamai ir tėčiui.

3. Šaukštelio dovana:

Šaukštelio dovana

Tai paprasta dovana tėvams. Turite kartu sudėti du šaukštus ir paryškinti jų pavadinimus. Tai bus išspausdinta kartu su jų santuokos metais. Tai smagi dovana mamos ir tėčio jubiliejui. Padovanokite medinį rėmą ir gaukite citatų pagal individualų užsakymą; šita tikrai gera idėja.

4. Dovanų kortelių kaladė:

Dovanų kortelių kaladė

Išbandykite šią šaunią „pasidaryk pats“ dovaną, kur pasiimi kortų kaladę. Turėsite padaryti 52 užrašus, kodėl mylite savo tėvus, ir priklijuoti juos prie kiekvienos kortelės. Šis paketas yra mamos ir tėčio jubiliejinė dovana, kurią galite jiems padovanoti. Jie tikrai nustebins jūsų tėvus, kai perskaitys tuos užrašus ant kiekvienos kortelės.

5. Vaizdo kabinimas:

Kabantis paveikslas

Gaukite šią „pasidaryk pats“ dovaną savo tėvams, ir jie tave mylės labiau. Jame yra trys plokštės, sujungtos. Iš lentų galite pakabinti kelias šeimos nuotraukas, kuriose rodomi skirtingi kartu praleisti metai. Išbandykite šią dovaną mamos ir tėčio jubiliejui šiais metais.

6. Saldus gydymas:

Saldus skanėstas

Tai miela atvirutė, kurią galite padaryti savo tėvams. Čia reikia parašyti jiems laišką ir tada klijuoti saldainius, kurių pavadinimus galima pakeisti žodžiais. Išbandykite šią nuostabią mamos ir tėčio jubiliejaus dovanos idėją. Gaukite savo tėvų mėgstamus šokoladus ir tikrai įgyvendinkite šią idėją.

7. Laikrodžių rinkinys:

Laikrodžių rinkinys

Vienas iš labiausiai dovanotų daiktų yra laikrodžių rinkinys. Ši dėžutė yra su panašiais laikrodžiais vyrams ir moterims. Galite juos suasmeninti ir graviruodami. Gaukite tai dovanai mamai tėčiui jubiliejaus proga.

8. Medinių blokų nuotraukos:

Medinių blokų nuotraukos

Šiuos suasmenintus medinius nuotraukų blokus miela laikyti namuose. Kaladėlės atspausdintos žodžiais „mama“ ir „tėtis“. Tada jis taip pat spausdinamas su vaikų nuotraukomis. Tai gali būti geriausia dovana mamos ir tėčio jubiliejui.

9. Širdžių eilutė:

Širdžių styga

Ši miela dovana padarys juos labai laimingus. Tai medinių širdžių virtinė. Kiekvieną iš jų galite išgraviruoti sentimentaliais meilės žodžiais. Šiai progai taip pat pridėkite jų vardus.

Jubiliejinės dovanos tėvams gali būti sentimentalios ir kupinos meilės. Turite jiems padovanoti kažką, kas yra prisiminimas arba kurį galima panaudoti.