Nuotakos trousseau turi turėti papuošalų, kuriuose yra apyrankių, auskarų, žiedų ir pan. Nuotakos apranga komplektuojama tik su daugybe spalvingų apyrankių, taip pat aukso ir deimantų apyrankių. Apyrankių rinkiniuose gali būti keletas apyrankių ar apyrankių kartu su apyrankėmis, apyrankėmis kartu su laikrodžiais ir tt Vestuvinių apyrankių rinkinį galima pamatyti daugelyje Indijos dalių. Kiekviena Indijos valstija savo vestuvių kolekcijoje turės tam tikrą unikalumą ir kiekviena iš jų nuotaikai suteikia tik spindesio.

Apyrankės vestuvėms:

Peržiūrėkite šiuos 9 populiariausius vestuvinių apyrankių rinkinius, kad pamatytumėte, kuris iš jų papuoš gražią nuotaką.

1. Bengalų tradicijų vestuvių apyrankių rinkinys:

Bengalų tradicinių vestuvių apyrankių rinkinys

Bengali nuotaka iš Indijos savo vestuvių dieną dėvi šį gražų rinkinį. Balta ir raudona spalvos simbolizuoja bengalų. Raudonos apyrankės pagamintos iš raudonų koralų, o baltos-iš kriauklių lukštų.

2. Gudžaratų ir Radžastano vestuvių apyrankių rinkiniai:

Gujarati ir Rajasthani vestuvių apyrankių rinkiniai

Gudžarati ir Radžastano nuotakos savo vestuviniais drabužiais atrodo išskirtinai, o jas užbaigia tik pridėję šias gražias apyrankes, kurios dėvimos ant „mehendi“ pripildytų rankų. Jie vadinami „chuda“ ir yra pagaminti iš dramblio kaulo. Jie yra balti ir raudoni, dekoruoti akmenimis. Paprastai jie yra keturi kartotiniai, nes tai yra palanku.

3. Pandžabų vestuvių apyrankių rinkiniai:

Pandžabų vestuvių apyrankių rinkiniai

Šio regiono nuotakos taip pat dėvi elegantiškus ir nesenstančius papuošalus. Jų apyrankių rinkinį sudaro poros dramblio kaulo apyrankių. Šios apyrankės taip pat pritvirtintos prie kažko labai svarbaus, vadinamo „kalire“, kurios yra sruogos su sidabro ir aukso varpais.

4. Visos rankos vestuvių apyrankės auksu:

Vestuvių apyrankių rinkiniai iš aukso

Daugelis nuotakų užbaigia savo ansamblį dėvėdami auksinius papuošalus, o apyrankių rinkinys yra vienas iš pagrindinių komponentų. Tai gali būti keli plono dydžio apyrankės arba skirtingo dydžio ir modelio. Auksas laikomas labai palankiu, todėl daugelis šeimų perka šiuos apyrankių rinkinius vestuvėms.

5. Platinos apyrankių rinkiniai vestuvėms:

Platininiai apyrankių rinkiniai vestuvėms

Pastaruoju metu nuotakos yra nuotaikingesnės ir mėgsta kažką unikalesnio. Platina kaip galimybė patraukli daugeliui Indijos nuotakų, nes yra sudėtinga. Yra daugybė skirtingų modelių, taip pat pilnas karolių ir auskarų rinkinys.

6. Vestuvių apyrankių rinkiniai kristaluose:

Vestuvių apyrankių rinkiniai kristalais

Be tradicinių drabužių, nuotakoms šiandien patinka kai kurie drabužiai. Šios didingos krištolinės apyrankės suteikia ryškumo ir suteikia daug spalvų, kad jų vestuvių diena būtų ypatinga.

7. Vestuvių polki Kada rinkiniai:

Vestuvių polki Kada rinkiniai

Tai labai tradiciniai vestuvių apyrankių rinkiniai, kuriuos nešioja Indijos nuotakos. Nors jie yra sunkūs, jie nuotakai suteikia labai elegantišką išvaizdą. Kai kurios nuotakos nori dėvėti tik vieną iš šių kadų, nes svoris yra didesnis.

8. Maratų kultūros vestuvių apyrankių rinkiniai:

Maratų kultūros vestuvių apyrankių rinkiniai

Vestuvių apyrankių rinkinys negali būti užbaigtas, nepaminėjant „Patlya“ ir „Tode“ iš Maharaštros. Jie yra pagaminti iš gryno aukso, o nuotakos juos dėvi kartu su žaliomis apyrankėmis, kad užbaigtų vestuvių aprangą.

9. „Kundan“ ir „Meena“ vestuvių apyrankių rinkiniai:

„Kundan“ ir „Meena“ vestuvių apyrankių rinkiniai

Tai yra tradiciškiausias ir spalvingiausias Indijos vestuvių apyrankių rinkinys. Jie yra labai sudėtingi ir atrodo gražiausiai. Juos nuotakos gali dėvėti net po vestuvių dienos. Yra keletas modelių, tačiau dažniausiai naudojamas povo dizainas.

Indijos vestuvių apyrankių rinkinys yra svarbiausia bet kurios nuotakos dalis. Jie užbaigia gražiausios jos gyvenimo dienos išvaizdą. Kiekvienas iš šių rinkinių daro nuotaką gražią, elegantišką ir gracingą. Yra tiek daug apyrankių rinkinių, kad nuotaka ir jos šeima užtruks daug laiko ir kantrybės, kad išsirinktų iš daugybės.