Mes, Indijos moterys, galime išsiskirti su bet kuo, išskyrus savo papuošalus! Ypač tos blizgios apyrankės mūsų niekučių dėžutėse skamba kaip palaiminimai iš dangaus! Jie puošia mūsų rankas ir leidžia mums jaustis pilniems. Taigi, kodėl gi ne išsamiai sužinoti apie šiuos nuostabius papuošalus? Šis straipsnis įvertina daugybę Indijos apyrankių dizainų ir naujausių modelių kolekciją.

Tačiau prieš tai pažinkime apyrankių foną ir jų kilmę! Apyrankės yra apskrito formos rankų aksesuarai, pavadinti iš hindi kalbos žodžio Bungri, reiškiančio stiklą. Tradiciškai apyrankės buvo gaminamos iš stiklo ir metalų, tokių kaip auksas, sidabras, varis ir žalvaris. Jie buvo paprasti ir dažnai puošti brangakmeniais ir brangakmeniais. Keičiantis laikui, buvo pristatytos naujesnės koncepcijos ir medžiagos, atitinkančios šiuolaikinį skonį. Jie turi turtingą simbolinę reikšmę Indijos kultūroje, ir kiekvienas regionas turi savo unikalią apyrankių įvairovę.

Apyrankės dizainas

Priežastys, kodėl Indijos moterys nešioja apyrankes:

Neperdėta teigti, kad apyrankės yra būtinos tradicinėms Indijos vestuvėms. Kartu su šeiminę padėtį simbolizuojančia „Mangalsutra“ apyrankės taip pat papildo moters tapatybę. Spalvotų apyrankių nešiojimas yra moters „Suhaagan“ ženklas (laimė, kad jos vyras gyvas). Dabar jūs žinote, kodėl šios ponios mano, kad grėsminga nuimti apyrankes net ir vienai dienai!

Be to, skirtingos šių ornamentų spalvos reiškia skirtingas reikšmes. Raudona spalva rodo vaisingumą, žalia – klestėjimą, o geltona – laimę ir lojalumą. Kartu su šiais atspalviais baltos ir auksinės apyrankės taip pat laikomos palankiomis daugelyje šalies bendruomenių. Net nesusituokusios moterys ir jaunos merginos taip pat nešioja apyrankes kaip sėkmės ir likimo ženklą.

Kokie yra skirtingi apyrankių tipai Indijoje?

Kaip minėta anksčiau, kiekviena Indijos valstija turi savo apyrankių stilių, sukurtą rankomis jaunavedžiams. Tam tikruose regionuose rengiama ceremonija, skirta nuotakos rankoms papuošti ypatingo tipo apyrankėmis. Žemiau išvardytos kelios garsios šių ornamentų veislės, atkeliavusios iš skirtingų vietų:

 • Utar Pradešas: Firozabadas yra didžiausias stiklo apyrankių gamintojas šalyje. Galite gauti daugybę spalvų, dizaino ir modelių variantų.
 • Haidarabadas: Perlų miestas taip pat garsėja lako apyrankėmis. Jame netgi yra sena rinka, vadinama „Choodi Bazaar“ arba „Laad Bazar“, kurioje parduodamos gražios dirbtinės apyrankės.
 • Vakarų Bengalija ir Odisha: Šios valstijos garsėja unikaliu dėvimu „Shankha (Conch Shell) Pola“ („Coral“) apyrankėmis, kurias vestuvių dieną dėvėjo nuotakos
 • Pandžabas: Šioje valstybėje gaminamos ypatingos dramblio kaulo apyrankės, vadinamos „Chuda“. Nuotaka privalo juos nešioti mažiausiai kelis mėnesius po vestuvių datos.
 • Gudžaratas: Panašiai kaip pandžabai, gudžarati moterys dėvi raudonos, žalios, geltonos, auksinės ir kitų įvairiaspalvių čudų derinį.
 • Radžastanas: Šioje valstijoje naujoms nuotakoms yra gaminami lac apyrankės, vadinamos Bangda. Mewado regionas taip pat populiarus „MeenakariWork“ ir „Jadau“ arba „Kundan Bangles“.

Populiarūs ir gražūs apyrankių dizainai su vaizdais:

Dabar pažvelkime į kai kuriuos naujo stiliaus dizainus skirtingose ​​Indijos apyrankių kategorijose:

Auksinės apyrankės:

Nesvarbu, kiek apyrankių jums priklauso, Indijoje investuoti į porą auksinių apyrankių yra būtina. Auksas turi didelę vertę rinkoje ir taip pat išlieka visą gyvenimą. Daugelis moterų juos perka kaip tvirtą investiciją ateičiai. Kad jie būtų nešiojami, rinkoje pristatoma daug modernių dizainų. Pažvelkite į populiariausius šio segmento modelius:

1. Lengvos auksinės apyrankės:

Lengvos auksinės apyrankės

Šios gražios auksinės apyrankės pagamintos iš gryno aukso ir susuktos, kad paviršiuje būtų sudėtingos detalės. Galite pastebėti, kaip trys skirtingi modeliai yra sujungti, kad būtų sukurtas šis šedevras. Šį lengvą, tuščiavidurį „Kangan“ galima dėvėti ypatingomis progomis, pridedant spalvotų apyrankių centre arba atskirai, kaip kasdienį drabužį.

 • Medžiaga: Grynas auksas
 • Progos: Tradiciniai renginiai, kasdieniai drabužiai ar maži vakarėliai

2. „Claddagh“ apyrankė auksu:

„Claddagh“ apyrankė auksu

Tai moderni įprastos apyrankės versija ir specialiai sukurta naujo amžiaus moteriai! Vardas Claddagh reiškia suspaustą ranką, o tai reiškia draugystę ir meilę. „Claddagh“ auksines apyrankes labai mėgsta jaunos moterys, mėgstančios puošti rankas dailiu, stilingu ir prasmingu ornamentu. Tai reguliuojama apyrankė, tinkanti kiekvienam dydžiui.

 • Medžiaga: Grynas auksas
 • Progos: Kasdienis ir kasdienis drabužis

3. Aukso Kada Bangle dizainas:

Aukso Kada apyrankės dizainas

Ši nuostabi auksinių Kadų pora tikrai paliks jums įspūdį. Kiekviena apyrankė yra atskira detalė ir atrodo nuostabiai su tradicine apranga. Centre esantis vyris leidžia net didesnėms rankoms lengvai tilpti. Šių apyrankių paviršių puošia subtilus reljefinis darbas, kuris prideda meninio prisilietimo.

 • Medžiaga: Grynas auksas
 • Progos: Tradiciniai drabužiai, vestuvės ir religiniai renginiai

4. Širdies apyrankė auksu:

Širdies apyrankė auksu

Širdies tematikos apyrankės yra populiarios paaugliams ir moterims XX a. Čia matomas vienas toks naujausias dizainas, pagamintas iš 14 kiltų geltonojo aukso. Išgraviruotų širdžių centre yra natūralus brangakmenis. Atviras apyrankės stilius leidžia bet kokio dydžio rankai lengvai praeiti. Taip pat labai patogu dėvėti biure!

 • Medžiaga: Grynas auksas
 • Progos: Nešioti kasdien, galima nešioti ir kolegijose bei darbo vietose

5. Antikvariniai Nakshi darbo apyrankės:

Antikvariniai Nakshi darbo apyrankės

Antikvarinių papuošalų paklausa nuolat auga! Dėl sudėtingo dizaino daugelis moterų nori pirkti šiuos kūrinius, o ne įprastas apyrankes. Štai vienas toks tradicinio „Nakshi“ darbo modelio rinkinys, turintis gėlių koncepciją. Įmantriai išraižytos apyrankės yra tikras malonumas jas iš arti apžiūrėti. Sraigto anga leidžia lengvai dėvėti ir nuimti.

 • Medžiaga: 22 tonų aukso
 • Progos: Vestuvės, „Pujas“ ir religinės ceremonijos

Deimantinės apyrankės:

Posakis „Deimantai yra geriausias merginos draugas“ yra visiškai tiesa! Deimantinės apyrankės yra geros finansinės padėties, prabangos ir klestėjimo simbolis. Šie papuošti papuošalai puošia mūsų rankas kaip žvaigždės spindesys ir yra įvairių modelių, tinkančių Indijos ir Vakarų aprangai. Pažvelkime į kai kuriuos populiarius dizainus:

1. Aukso ir deimantų apyrankės:

Aukso ir deimantų apyrankės

Štai pora deimantinių apyrankių, išmargintų 18k auksu. Puošnias „Kada“ stiliaus apyrankes galima dėvėti kaip išraiškas ant kiekvienos rankos. Dizainas pasižymi įmantriu gėlių dizainu, kuris atgaivinamas pridedant mažų mažų deimantų. Net paprasta apranga gali virsti nuostabiu ansambliu dėvint šiuos kūrinius.

 • Medžiaga: 18 kt aukso
 • Progos: Vestuvės, vakarėliai ir ypatingi renginiai

2. Dizainerių deimantų apyrankės:

Dizainerių deimantų apyrankės

Štai dar viena nuostabi pora, kuri tikrai sulauks daugybės komplimentų. Dizainas turi dvi paprasto aukso apyrankes, sujungtas su deimantų tiltu. Atidžiau pažvelgę ​​galite pastebėti šių nuostabių akmenų aiškumą ir pjūvį. Šios lengvos apyrankės gali būti dėvimos beveik su bet kokia drabužių spinta.

 • Medžiaga: Auksas
 • Progos: Vakaro vakarėliai, nedideli susibūrimai

3. Platinos deimantų apyrankės:

Platininės deimantinės apyrankės

Platina ir deimantai yra danguje sukurtos rungtynės! Šis taurusis metalas kaip niekas kitas papildo deimantų spindesį. Čia yra apyrankių asortimentas, kurį galima dėvėti kartu arba kaip atskiras apyrankes. Dėvėkite juos su kokteilinėmis sarees ar maža juoda suknele, kad atrodytumėte sensacingai.

 • Medžiaga: Platina
 • Progos: Naktiniai vakarėliai, atsitiktiniai išvykos

4. Povo stiliaus deimantas Kada:

Povo stiliaus deimantas Kada

Povo apyrankės niekada neišeina iš stiliaus! Ypač kai jis toks išskirtinis, kaip šis kūrinys, niekaip negalite atsispirti jo pirkimui. Pagrindas pagamintas iš 18k aukso ir suprojektuotas pagal tradicinį Kada stiliaus modelį. Galus puošia povo motyvai, o varžtas leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti. Su tokia gražia apyranke ant rankos, kam dar ko nors reikia?

 • Medžiaga: 18k aukso
 • Progos: Vestuvės, priėmimas ir sužadėtuvės

5. Solitaire deimantų apyrankės:

„Solitaire“ deimantinės apyrankės

„Solitaire“ deimantai yra labai aiškūs ir tiksliai supjaustyti, todėl jie yra geidžiamiausi šio segmento dizainai. Čia matoma viena tokia pora, pagaminta iš dviejų tonų aukso ir nusagstyta 80 puikių pasjansų. Klasikinis, tačiau stilingas dizainas yra grynas paveldas ir vertas kiekvieno cento.

 • Medžiaga: 18 k dviejų tonų auksas
 • Progos: Tinka vestuvėms, priėmimams, naktiniams vakarėliams

Siūlų apyrankės:

Linkiu kiekvienai savo saree turėti porą tinkamų apyrankių! Ar tai netgi įmanoma? Taip! Naudodami siūlų apyrankes, galite pritaikyti apyrankių dizainus ta pačia spalva, raštu ir net siuvinėjimais ant aprangos. Pagrindas gali būti arba stiklinis, arba metalinis, suvyniotas į aukštos kokybės šilko siūlus. Štai keletas populiariausių dizainų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

1. Vestuvių šilko siūlų apyrankės rinkinys:

Vestuvinio šilko siūlų apyrankių rinkinys

Šis viliojantis siūlų apyrankių rinkinys pasižymi spalvų maištu. Kolekcijoje yra viskas, ko nuotaka gali paprašyti! Įvairių dydžių apyrankės puoštos raudonos, žalios ir auksinės spalvos šilko siūlais, kad suteiktų jiems blizgią apdailą. Tai nesibaigia! Galutiniam dekoravimui naudojami tokie elementai kaip akmenys, diskai ir maži kristalai!

 • Medžiaga: Šilko siūlai ant metalinės apyrankės
 • Progos: Vestuvės, priėmimas ir Sangeeth

2. Veidrodžio darbo siūlų apyrankės:

Veidrodžio darbo siūlų apyrankės

Veidrodis, veidrodis, kas iš visų teisingiausias !? Tu! Taigi, kodėl gi ne dėvėti juos, kad galėtumėte visą laiką grožėtis savimi? Peržiūrėkite šiuos teiginius gražuolės, kurios puikiai atrodo ant rankų. Kaštoninis siūlas yra turtingas fonas blizgantiems veidrodžiams ir akmenims. Dėvėkite juos su šviesios spalvos sarees ir pasiruoškite pelnyti daugybę komplimentų!

 • Medžiaga: Šilko siūlai, metalas
 • Progos: Tradiciniai susirinkimai, vestuvės ir etniniai renginiai

3. Įvairių spalvų siūlų apyrankių rinkinys:

Įvairių spalvų siūlų apyrankių rinkinys

Šis įvairiaspalvis apyrankių rinkinys yra būtinas kiekvienos merginos papuošalų dėžutėje! 24 dalių rinkinyje yra dvi apyrankės, kiekviena iš 12 skirtingų spalvų. Galite maišyti ir derinti skirtingas spalvas, kad jos atitiktų jūsų aprangą, arba net sudėti jas į visą spalvingos dramos komplektą. Blizgantys auksiniai siūlai, suvynioti į paviršių, daro juos idealiais šventiniais papuošalais!

 • Medžiaga: Šilko siūlai, stiklas
 • Progos: Etniniai renginiai, tradiciniai susibūrimai ir kasdieniai drabužiai

4. Šilko siūlų apyrankės su „Kundan“ darbu:

Šilko siūlų apyrankės su „Kundan“ darbu

Jūs tiesiog negalite nepastebėti šių nuostabių apyrankių! „Rani“ rožinių siūlų apyrankės puoštos blizgančiais Kundanais ir akmeniniais nėriniais. Jie yra specialiai sukurti vestuvėms ir svarbiems festivaliams, kai galite juos suderinti su mėgstama apranga. Šie patrauklūs rinkiniai yra įvairių spalvų, kad atitiktų jūsų daugybę nuotaikų!

 • Medžiaga: Šilko siūlai, metalas
 • Progos: Vestuvės, sužadėtuvės ir festivaliai

5. Siūlo darbo apyrankės su latkanais:

Siūlo darbo apyrankės su latkanais

„Latkans“ pridėjimas yra nauja siūlų apyrankių segmento funkcija. Šis etninis „Chuda“ rinkinys idealiai tinka vestuvėms ir kitiems tradiciniams susibūrimams, kad atrodytumėte ypatingai. Jie gali būti dėvimi kartu su turtingais šilko sarees, lehengas ir net „Anarkali salwar“ kostiumais. Kad jie taptų unikaliais priedais, ant paviršiaus pridedama Kundan ir akmens puošmenų.

 • Medžiaga: Šilko siūlai, akrilas
 • Progos: Vestuvės, „Mehendi“ funkcijos ir festivaliai

Vestuvių apyrankės:

Priklausomai nuo valstijos ir vietos papročių, nuotakos nešioja įvairių tipų vestuvines apyrankes. Skirtingai nuo įprastų apyrankių, šie chuda rinkiniai turi religinę ir kultūrinę reikšmę. Šių apyrankių spalvų kodavimas ir dizainas suteikia ypatingų reikšmių, tokių kaip klestėjimas, gerovė, gera finansinė padėtis ir laimingas santuokinis gyvenimas. Štai keletas svarbių Indijos vestuvių apyrankių:

1. Bengalų Shankha Pola apyrankės:

Bengalų Shankha Pola apyrankės

Tradicinės Bengalijos nuotakos nešioja šias raudonai baltas apyrankes, vadinamas Shankha ir Pola. Originalios apyrankės buvo pagamintos iš „Shankh“ reikšmės „Conch Shell“ ir „Pola“ reikšmės „Coral“. Tačiau keičiantis laikui šios medžiagos pakeičiamos akrilu, plastiku ir kitais daiktais. Čia matomas vienas iš tokių paauksuotų rinkinių, sukurtų išskirtinai vestuvėms.

 • Medžiaga: Akrilas
 • Progos: Vestuvės, šventės

2. Punjabi Chooda rinkinys vestuvėms:

Punjabi Chooda rinkinys vestuvėms

Pandžabų vestuvėse nuotaka yra priversta dėvėti baltų ir raudonų apyrankių rinkinį, vadinamą „Chuda“. Šiais apyrankėmis moters rankas puošia speciali Chooda ceremonija. Štai vienas toks tradicinis rinkinys, pagamintas iš akrilo medžiagos. Jie pateikiami kartu su specialiais akmens dirbiniais ir atspausdintomis apyrankėmis, atitinkančiomis šiuolaikinį skonį.

 • Medžiaga: Akrilas
 • Progos: Pandžabų vestuvės

3. Kerala Palakka vestuvių apyrankės:

Kerala Palakka vestuvių apyrankės

„Palakka“ apyrankės yra labai populiarios tarp „Kerala Women“. Jie gavo savo vardą iš „Palakkas“ arba žalių akmenų, įterptų į auksą. Šios apyrankės dėvimos svarbiomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ir festivaliai, tokie kaip Onamas, su žaliais lapais, simbolizuojančiais sėkmę ir laimę. Čia matomas vienas toks modernaus stiliaus modernus, sukurtas jaunajai kartai.

 • Medžiaga: Auksas
 • Progos: Vestuvės, šventės

4. gudžarati vestuvių apyrankės:

Gudžaratų vestuvių apyrankės

Šis nuostabus vestuvių apyrankių rinkinys primena karališkąją erą! „Radžvadi“ stiliaus „Choorais“ sukurtas vestuvėms, kad kiekviena nuotaka jaustųsi kaip karalienė. Rinkinį sudaro labai išsamios apyrankės, kurių centre yra ranka nudažytas pareiškimas. Dėvėkite jį su specialia „Lehenga“, kad švytėtų geriausią savo gyvenimo dieną!

 • Medžiaga: Akrilas
 • Progos: Vestuvės, vestuvių ceremonija

5. Maharaštros vestuvių apyrankės:

Maharaštros vestuvių apyrankės

Maharaštros nuotakos vestuvių dieną dėvi žalios ir auksinės spalvos derinį. Koncepcija panaši į Punjabi Chura, tačiau raudonos spalvos butelio žalios apyrankės pakeičia. Kartu su jais 24 karatų apyrankės vadinamos Pichodialong. Štai vienas toks rinkinys, kuriame apyrankių skaičius yra nelyginis, kad atitiktų vietos papročius.

 • Medžiaga: Auksas ir stiklas
 • Progos: Vestuvės, vestuvių ceremonija

Perlų apyrankės:

Kalbant apie atotrūkio tarp tradicijų ir modernumo įveikimą, niekas negali visiškai priartėti prie „Pearl Bangles“ populiarumo. Jie yra elegantiški, stilingi ir turi nepakankamą grožį. Dauguma apyrankių, prieinamų pagrindinėje rinkoje, yra pagamintos iš dirbtinių perlų arba dirbtinai išaugintų perlų. Labai retai galime pamatyti tikruosius, gautus iš vandenynų! Štai keletas madingų perlų apyrankių, tinkančių kiekvienai auditorijai:

1. Sugrupuotos perlų apyrankės:

Perlų apyrankės

Štai ką mes vadiname elegancija! Šios gražios apyrankės, papuoštos perlų grupėmis, yra būtinos jūsų tradicinėje papuošalų dėžutėje. Vario pagrindas yra padengtas senoviniu auksu ir papuoštas mažais baltais perlais, kurie atrodo kaip vynuogių kekės. Galite dėvėti juos kartu su sarees ir salwar, kad atrodytumėte kaip Desi Diva.

 • Medžiaga: Varis
 • Progos: Etniniai renginiai, tradiciniai susibūrimai

2. „Pearl Wedding Kada Bangles“:

Perlų vestuvių Kada apyrankės

Nesvarbu, ar tai būtų vestuvės, ar didinga tradicinė ceremonija, jums reikia poros apyrankių, kurios atrodo taip pat nuostabiai, kaip ši čia! „Kada“ stiliaus modelis yra stora apyrankė, kurią galima nešioti ant kiekvienos rankos. Sraigtinio tipo anga leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti, nesubraižant odos. Išsirinkite savo dydžio porą ir atsargas kitam šventiniam renginiui!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Šventės, vestuvės ir etniniai renginiai

3. Trijų eilučių perlų apyrankės:

Trijų eilučių perlų apyrankės

Ši nuostabi apyrankių pora pasižymi grynomis gėlo vandens perlais. Kokybę galite nustatyti pagal formą, tekstūrą ir blizgesį. Šios gražuolės prisijungia prie šių auksu padengtų, atsukamų apyrankių. Jungtis taip pat yra daug detalių, o du raudoni rubinai papildo bendrą vaizdą!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Dienos vakarėliai, nedideli susibūrimai

4. Perlų apyrankės su koralais:

Perlų apyrankės su koralais

Perlai ir koralai yra glaudžiai susiję vienas su kitu! Taip! Jūs tai atspėjote, tiesa! Jie gaunami iš vandens ir dirbtinai auginami laboratorijose. Čia matoma viena tokia pora, pagaminta iš visžalių raudonos ir baltos spalvos derinių, kilusių iš atitinkamai koralų ir perlų! Aštrus šių dviejų spalvų kontrastas aukso fone daro gražų vaizdą!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Festivaliai, etniniai renginiai ir susibūrimai

5. Dizainerių perlų apyrankės:

Dizainerių perlų apyrankės

Pasidžiaukite šiomis dar nematytomis perlų apyrankėmis kitame šeimos susitikime! Nuostabiame duete yra baltos ir auksinės karoliukų grupės, pritvirtintos prie paauksuoto pagrindo. Norėdami pridėti „dizainerio“ prisilietimą, dideli žalios ir kaštoninės spalvos krištolo karoliukai fiksuojami atsitiktine tvarka. Išbandykite juos savo „Silk saree“ ir pasiruoškite pamaloninti minią!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Maži vakarėliai, susitikimai ir festivaliai

Sidabrinės apyrankės:

Kitas geriausias dalykas perkant auksą, žinoma, yra sidabras! Šis blizgus metalas turi didelę vertę rinkoje ir atrodo stilingai. Taigi, jei jūs ieškote tauriojo metalo, tačiau nesate pasiruošęs išleisti daug pinigų, mes labai rekomenduojame šias modernias sidabrines apyrankes. Dėvėkite juos ant sarees, chalatų ar net ant džinsų, kad sukurtumėte unikalų mados vaizdą!

1. Genties sidabro apyrankė:

Genties sidabro apyrankė

Negalite atitraukti akių nuo šio kūrinio? Toks yra šio apyrankės dizaino grožis! Vėžlio apyrankė Kada yra pagaminta iš 92,5 sterlingų sidabro, o galuose yra oksiduota apdaila. Šis genčių motyvas ne tik atspindi jūsų unikalų skonį ir asmenybę, bet ir siūlo turtingą simboliką. Nešiokite jį atskirai arba kartu su metaliniu laikrodžiu, kad pasigirtumėte naujais saldainiais!

 • Medžiaga: Sidabrinis sterlingas
 • Progos: Kasdieniai ir kasdieniai drabužiai

2. Akmens dygliuotos sidabro apyrankės:

Akmeninės sidabrinės apyrankės

Norite poros deimantinių apyrankių, kurias lengva įsidėti į kišenę? Na, išbandykite šias deimantų apyrankių kopijas, kad patenkintumėte savo vidinį norą. Ši graži pora susideda iš sidabro ant pagrindo ir kubinių cirkonio akmenų, išmargintų ant paviršiaus. Šias apyrankes galite dėvėti kiekvieną dieną, nesijaudindami dėl nešvarumų ar vagysčių ir mėgaukitės jų blizgesiu!

 • Medžiaga: Sidabrinis sterlingas
 • Progos: Kasdieniai drabužiai, maži vakarėliai ir socialiniai susitikimai

3. Sidabrinės apyrankės su rubinu ir smaragdu:

Sidabrinės apyrankės su rubinu ir smaragdu

Tiems, kurie nemėgsta baltų akmenų, galite išbandyti šias rubino ir smaragdo dygliuotas apyrankes. Ši pora, pagaminta iš gryno sidabro, yra tikras malonumas papuošalų mėgėjams! Galite dėvėti juos su visais savo etniniais drabužiais, tokiais kaip sarees ir salwar, kad atrodytumėte eteriškai. Norėdami sukurti sluoksniuotą efektą, tarp šių teiginių sudėkite keletą paprasto sidabro ar spalvoto stiklo apyrankių.

 • Medžiaga: Sidabrinis sterlingas
 • Progos: Etniniai vakarėliai ir festivaliai

Kundano apyrankės:

„Kundan“ apyrankės pagamintos iš didelių, nesupjaustytų brangakmenių, kad būtų sukurti gražūs raštai. Nors tikrieji yra labai brangūs ir pagaminti iš gryno aukso, rinkoje yra prieinamų kopijų. Žemiau yra keletas naujausių šio segmento modelių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį šį šventinį sezoną:

1. Kundano apyrankės su auksu:

Aukso spalvos Kundano apyrankės

Netgi paprastą aprangą paverskite stilingu ansambliu, suporuodami ją su šiais „Kundan“ apyrankėmis! Puošnūs auksu dekoruoti papuošalai jūsų rankoms suteikia žavios išvaizdos. Turėdami neįprastą ašaros formą ir labai aiškų akmenį, negalite atsispirti jų įtraukimui į pirkinių krepšelį. Dėvėkite juos kartu arba padalinkite į rinkinius, pridėdami daugiau apyrankių.

 • Medžiaga: Lydinio auksu padengtas
 • Progos: Festivaliai, etniniai vakarėliai

2. Sunkios Kundan darbo apyrankės:

Sunkūs „Kundan“ darbo apyrankės

Čia yra „Kundan“ apyrankių rinkinys, kuris gali pakelti jūsų etninę aprangą į visiškai naują lygį. Stulbinantys „Kadas“ yra papuošti aukštos kokybės Kundano akmenimis, smaragdais ir rubinais, kad pridėtų vintažinio žavesio. Pažadinkite savo vidinį karališkumą dėvėdami šiuos nuostabius kūrinius ant rankų. Priderinkite juos prie „Kundan“ auskarų ir kaklo papuošalo, kad jie atrodytų visiškai!

 • Medžiaga: Auksas
 • Progos: Vestuvės, sužadėtuvės ir festivaliai

3. „Meenakari Kundan“ apyrankės:

„Meenakari Kundan“ apyrankės

Ši rankų darbo apyrankė yra viskas, ko jums reikia, kad sužavėtumėte minią! Spalvingas meenakari Kada yra papuoštas dideliu Kundansto, kad įgautų karališkąją Razwada išvaizdą. Rankogalių stiliaus apyrankė leidžia net didesnėms rankoms lengvai prieiti prie jo. Tiesiog nešiokite jį, viena vertus, ir laikrodį, kita vertus, kartu su savo etnine saree, kad pavogtumėte šou!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Vestuvės, etniniai renginiai ir festivaliai

Išgalvotos apyrankės:

Žodis „išgalvotas“ reiškia viską, kas yra kūrybinga ir meniška. Štai kodėl išgalvotos apyrankės yra akimirksniu populiarios mados mėgėjams, mėgstantiems kiekvieną kartą eksperimentuoti su savo išvaizda. Tik dangus yra riba, kai kalbama apie spalvų derinių, tekstūrų ir dizaino įvairovę. Taigi, jei norite pridėti keletą šių naujo stiliaus apyrankių, slinkite žemyn:

1. Įvairių spalvų apyrankės:

Įvairių spalvų apyrankės

Štai ką mes vadiname tikru išgalvotu rinkiniu! Galite pastebėti įvairias apyrankes, apie kurias galėtumėte tik pasvajoti! Nuo stiklo, lako, metalo iki akrilo ir siūlų sujungiamos visos įmanomos medžiagos, kad taptumėte parodos kamščiu. Galite tiesiog dėvėti šį rinkinį ant bet kurios paprastos saree, kad sustiprintumėte savo mados žaidimą. Kiekvieną kartą išeidami sukurkite savo apyrankių derinį, kad gautumėte naują išvaizdą!

 • Medžiaga: Stiklas, siūlai, akrilas, metalas ir lakas
 • Progos: Etniniai vakarėliai, vestuvės ir kolegijos šventės

2. „Boho“ sukraunami apyrankės:

„Boho“ sukraunamos apyrankės

Išskleisk savyje laisvą dvasią su šiuo nuostabiu apyrankių rinkiniu. Trispalvis kaminas specialiai sukurtas jaunoms moterims ir merginoms, mėgstančioms puikuotis savo unikaliu skoniu. Bambuko formos apyrankės yra suporuotos su paauksuotomis tekstūruotomis apyrankėmis, kurios puikiai dera su tradicine ir vakarietiška apranga.

 • Medžiaga: Metalas
 • Progos: Kasdieniai drabužiai, išvykos, vėlyvieji pusryčiai

3. Asmeniniai vardų ir nuotraukų apyrankės:

Individualizuotos vardų ir nuotraukų apyrankės

Niekas negali įveikti suasmeninto papuošalų rinkinio! Ypač tada, kai yra jūsų ir jūsų geriausios pusės nuotrauka ir vardas, jaudulys padvigubėja. Čia yra viena iš tokių idėjų dovanojimo tikslais. Nustebinkite savo artimuosius, pritaikydami juos pagal savo vardus ir mažą paveikslėlį, kad sukurtumėte prisiminimus visą gyvenimą.

 • Medžiaga: Akrilas
 • Progos: Dovana jubiliejui, gimtadieniui, vestuvėms

Stiklo apyrankės:

Stiklo apyrankės turi savo žavesio! Mažiausiu momentu jie sukelia raminantį dūzgimą ir teikia mums didžiulį džiaugsmą. Daugelyje bendruomenių stiklinių apyrankių nešiojimas yra šeimyninės padėties ženklas, o moterys to niekada nepašalina, kol jos vyras nemiršta. Atmetus papročius ir tradicijas, stiklines apyrankes jaunimas taip pat nešioja kaip mados pareiškimą! Štai keletas naujausių modelių, kuriuos reikia išbandyti šiais metais:

1. Stiklo apyrankės su akmenimis:

Akmeninės dygliuotos stiklo apyrankės

Stiklas ir akmenys kartu suteikia gražų vaizdą. Ypač kai šis apyrankės rinkinys yra karališkos mėlynos spalvos, jokiu būdu nebegalite savęs sustabdyti! Čia matomas lengvas, stilingas apyrankių rinkinys, kuris jūsų aprangai suteikia blizgančios išvaizdos. Jie būna įvairių spalvų ir atspalvių, kad atitiktų visus jūsų sarees ir nuotaikas!

 • Medžiaga: Stiklas
 • Progos: Vestuvės, festivaliai, naktiniai vakarėliai

2. Rankomis dažytos stiklo apyrankės:

Rankomis dažytos stiklo apyrankės

Čia yra kita stiklo apyrankių versija, kuri tikrai jus sužavės! Puikus rinkinys susideda iš skirtingų spalvų chudijano, dekoruoto akmenimis ir rankomis dažyto dizaino. Šios apyrankės suteikia mūsų aprangai keisto žavesio, ypač kai tai yra paprastas saree ar salwar kostiumas. Nesivaržykite maišyti ir derinti skirtingas spalvas, kad sukurtumėte savo rinkinį!

 • Medžiaga: Stiklas
 • Progos: Kasdieniai drabužiai, šventės ir dienos vakarėliai

3. Kada stiliaus stiklo apyrankė:

Kada stiliaus stiklo apyrankė

Ši stiklo apyrankių pora tikrai nuvils jūsų protą! Madingi „Kadas“ gaminami pridedant tris paprasto stiklo apyrankes ir dekoruojant karoliukais. Su tokiais daiktais savo papuošalų dėžutėje jums nereikia jaudintis, ką dėvėti kitame vakarėlyje. Tačiau nepersistenkite su jais ir laikykitės tik vieno gabalo ant kiekvienos rankos.

 • Medžiaga: Stiklas
 • Progos: Vestuvės, šventės ir vakarėliai

Aukso spalvos apyrankės:

Auksuoti, taip pat vadinami „Rold“ aukso apyrankėmis, gaminami naudojant metalinę apyrankę. Jie atrodo ir jaučiasi kaip tikri, tačiau turi didžiulį kainos pranašumą. Būtinai įsigykite kokybiškus, nes pigesnės versijos gali atrodyti prabangiai. Štai keletas naujausių šio segmento modelių, kuriuos galite dėvėti nesijaudindami dėl kainos ar saugumo:

1. Tradicinis auksu dengtas apyrankių rinkinys:

Tradicinis auksu dengtas apyrankių rinkinys

Parodykite savo meilę tradicijoms su šia nesenstančia apyrankių kolekcija. Jie atrodo stebėtinai tikroviškai su aukščiausios kokybės aukso apdaila. Turėdami tokį išskirtinį meistriškumą ir sudėtingas detales, jokiu būdu negalite įsitikinti, kad tai yra rausvas auksinis ornamentas. Nešiokite juos kaip porą arba kartu su paprastomis apyrankėmis, priklausomai nuo įvykio masto!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Vestuvės, sužadėtuvės, festivaliai

2. „Ruby Stones“ auksu dengtos apyrankės:

„Ruby Stones“ auksu dengtos apyrankės

Šios rubino spalvos apyrankės labai gerai dera su jūsų tradiciniais ansambliais. Gabalai yra sudėtingai suprojektuoti su dviem rausvų akmenų linijomis ir baigiasi ryškiai žaliais kristalais ant sąnarių. Jie yra ekonomiškai pigūs ir protinga investicija artėjančioms vestuvėms ir šventiniam sezonui. Jūs netgi galite dėvėti juos kaip atskirus gabalus, kad gautumėte paprastą, tačiau elegantišką išvaizdą!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Progos: Šventiniai drabužiai ir paprastos ceremonijos

3. Auksu padengti Kasu apyrankės:

Auksu padengti Kasu apyrankės

Lakshmi Kasu svarbos Pietų Indijos moterims nereikia atskirai paminėti! Manoma, kad dėvėti „Kasu“ stiliaus apyrankes atneša sėkmės ir laimės, ypač festivaliuose. Jei negalite sau leisti „Gold Kasus“, rinkitės šį keturių apyrankių rinkinį. Sujunkite juos su raudono ir žalio stiklo apyrankėmis, kad stilingai pasitiktumėte deivę Lakšmi!

 • Medžiaga: Žalvaris
 • Progos: Šventiniai drabužiai, vestuvės ir religiniai renginiai

Oksiduotos apyrankės:

Žodis „oksiduotas“ reiškia, kad metalas turi būti veikiamas deguonies, kad atrodytų tamsiai! Oksiduoti juvelyriniai dirbiniai, ypač apyrankės, yra populiarūs per pastaruosius kelerius metus ir greičiausiai išliks ilgai. Jie nereikalauja priežiūros ir suteikia jūsų rankoms senovinį vaizdą. Štai keletas naujausių „Oxidized“ veislės modelių, iš kurių galite rinktis:

1. Oksiduoto juodo metalo apyrankių rinkinys:

Oksiduoto juodo metalo apyrankių rinkinys

Jei esate įsimylėję senovinius papuošalus, negalite praleisti šio rinkinio! Jį sudaro du apyrankių rinkiniai, kurių centre yra vienas teiginys ir ploni ir vidutinio dydžio chudi. Aukštos kokybės oksiduotas darbas su šiomis metalinėmis apyrankėmis suteikia jūsų aprangai žavesio. Juodi akmenys puošia šiuos ornamentus, kad sustiprintų jūsų mados žaidimą!

 • Medžiaga: Vokietijos sidabras
 • Progos: Kasdieniai drabužiai, festivaliai, etniniai vakarėliai

2. Oksiduotos apyrankės:

Oksiduotos apyrankės

Šis elegantiškas dviejų oksiduotų apyrankių rinkinys gali išspręsti jūsų aprangos problemas! Jie pakelia jūsų rankų grožį ir atrodo dar gražiau. Galite dėvėti juos etninėje aprangoje ir sintezės ansambliuose, kad išryškintumėte prašmatnų boho faktorių. Suderinkite juos su atitinkamu kaklo papuošalu ir auskarų pora, kad galėtumėte pasidaryti asmenukę!

 • Medžiaga: Vokietijos sidabras
 • Progos: Tradiciniai renginiai, šventės

3. Oksiduotos „Ghungoo“ apyrankės:

Oksiduotos Ghungoo apyrankės

Trūksta saldaus „Ghungroo“ garso? Tačiau nekenčiate dėvėti „Payals“? Mes turime jums nuostabią idėją! Dėvėkite šias „Ghungroo“ apyrankes, kurios yra tarsi kulkšnys prie rankų. Dėl lygaus šio oksiduoto rinkinio paviršiaus jis yra patogus ilgą laiką. Jums net nereikia jaudintis, kad varpai subraižys jūsų odą dėl jų odai palankaus dizaino.

 • Medžiaga: Žalvaris
 • Progos: Šventės, kolegijos ir kasdieniai drabužiai

Rubino apyrankės:

Rubinai yra kraujo raudoni brangakmeniai ir patenka į „brangiųjų“ kategoriją. Tačiau tikri rubinai yra brangūs ir kainuoja deimantus. Tai nereiškia, kad negalite mėgautis dėvėdami šiuos ryškius akmenis. Šios pusbrangės ir dirbtinės „Ruby“ apyrankės išpildo jūsų norą, nedegindamos skylės kišenėje:

1. Ašaros stiliaus rubino apyrankės:

Ašaros stiliaus rubino apyrankės

Įsimylėkite šias nuostabias rubino spalvos apyrankes, skirtas ypatingoms progoms. Ašarų lašo formos akmenys jūsų aprangai suteikia tradicinės išvaizdos. Blizgantys CZ suteikia apyrankėms blizgesį ir daro jas spalvingomis. Galite dėvėti juos su kontrastingos spalvos sarees, pavyzdžiui, žalia, balta ar net auksine, kad sukurtumėte drąsų teiginį.

 • Medžiaga: Žalvaris
 • Progos: Šventės, religinės ceremonijos

2. Sunkios Kada stiliaus rubino apyrankės:

Sunkūs Kada stiliaus rubino apyrankės

Šis gėlių Ruby ir CZ Kada rinkinys yra tikras malonumas žiūrėti! Daugiafunkcinės apyrankės gali būti suformuotos įvairiais būdais, kad ant rankų pridėtų brangakmenio dramos. Galite dėvėti juos kaip atskirus gabalus arba pridėti paprastų apyrankių iš abiejų pusių, kad atrodytumėte keistai. Jie taip pat yra stebėtinai lengvi, todėl turite daugiau priežasčių juos pasirinkti kiekvienam renginiui!

 • Medžiaga: Žalvaris
 • Progos: Vestuvės, šventės ir vakarėliai

3. Dizainerių rubino apyrankės:

Dizainerių Rubino apyrankės

Jei esate linkęs į modernų mados sienos stilių, tada rinkitės šias apyrankes! Blizgantis Kada yra pagamintas iš skaidraus kubinio cirkonio ir rubino akmenų, stilingai sujungtų. Vidinė apyrankės pusė yra lygi ir lengvai slysta ant rankų. Galite dėvėti ant „Salwar“ kostiumų, sarees ir net kokteilių vakarinių suknelių.

 • Medžiaga: Žalvaris
 • Progos: Vestuvės ir vakarėliai

Kūdikių apyrankės:

Kūdikiai yra nenugalimi ir suteikia mums mielos agresijos! Ypač kai tos apkūnios mažos rankytės yra papuoštos gražiais apyrankėmis, niekaip negalėsite atsispirti jų išmušimui. Daugelyje regionų taip pat tradicija uždėti auksines ar sidabrines apyrankes ant mergaičių ir berniukų rankų. Jei jūsų namuose yra miela lėlė, laukianti gražių apyrankių, peržiūrėkite šiuos naujus modelius:

1. Juodos ir auksinės Nazariyan apyrankės:

Juodos ir auksinės Nazariyan apyrankės

Kalbant apie kūdikių apyrankes, pirmas produktas, kuris ateina į galvą, yra juodas karoliukas. Manoma, kad juodi karoliukai apsaugo nuo blogos akies ir apsaugo kūdikį nuo neigiamos energijos. Čia matoma pora, kurioje juodi karoliukai suporuoti su auksiniais kamuoliukais, kad atitiktų šiuolaikinių tėvų skonį. Nesvarbu, ar tai berniukas, ar mergaitė, būtina juos pridėti prie pirkinių krepšelio!

 • Medžiaga: Lydinys
 • Lytis: Unisex

2. Tradiciniai sidabriniai Kada apyrankės:

Tradiciniai sidabriniai Kada apyrankės

Šie sidabro spalvos „Kadas“ yra kiti populiarūs kūdikių apyrankių segmento variantai. Galite rinktis iš 6 mėnesių ar vyresnių kūdikių, kai jų rankos šiek tiek išauga. Jos yra lygios, tinka švelniai jūsų kūdikio odai. Taigi, jei ieškote stilingų, tačiau vaikams tinkamų apyrankių, rinkitės šią!

 • Medžiaga: sidabras
 • Lytis: Merginos

3. Atidarykite Kada stiliaus apyrankes:

Atidarykite Kada stiliaus apyrankes

Jei ieškote kasdienių kūdikių apyrankių, patikrinkite tai! Lygios, atviro stiliaus apyrankės tinka daugeliui rankų dydžių kūdikiams nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Reguliuojama konstrukcija leidžia lengvai juos uždėti ir nuimti nepažeidžiant mažylio. Be to, paprastas dizainas pašalina visus rūpesčius dėl karoliukų ar kitų kenksmingų elementų patekimo į burną!

 • Medžiaga: sidabras
 • Lytis: Unisex

Vyrų apyrankės:

Kas sako, kad apyrankės skirtos tik moterims ir kūdikiams? Vyrai turi savo įvairias apyrankes, kurios šiuo atveju paprastai vadinamos apyrankėmis arba kadomis. Jie skiriasi nuo moteriškų apyrankių pagal dizainą, storį ir dizainą. Tikėtina, kad rasite paprastą, lygią metalinę Kada su vienu ar dviem akmenimis. Štai keletas geriausių vyrų apyrankių, kurias reikia patikrinti šį sezoną:

1. Nerūdijančio plieno apyrankė vyrams:

Nerūdijančio plieno apyrankė vyrams

Ši apyrankė kalba apie vyriškumą ir jėgą! Tvirtas nerūdijančio plieno manžetas atskleidžia jūsų laisvą nuotaiką! Visa apyrankė sudaryta iš labai poliruoto SS su paslėptu užsegimu. Tai leidžia lengvai dėvėti ir nuimti. Tai puiki idėja palepinti save ar savo geriausią draugą! Ponios, galite nusipirkti savo vyrui ir apipilti jį meile!

 • Medžiaga: Nerūdijantis plienas
 • Progos: Kasdienis, kasdienis drabužis

2. Viena gramo auksinė apyrankė vyrams:

Vieno gramo auksinė apyrankė vyrams

Jei mėgstate tradicinius auksinius „Kada“ modelius, tuomet turite pasirinkti šį kūrinį! Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės vieno gramo aukso medžiagos, kuri suteikia puikią apdailą. Apyrankė yra įvairių dydžių, kad atitiktų individualius matavimus. Galite nešioti kaip įprastą apyrankę ir pritvirtinti virš riešo kaip vyriškos galios ženklą!

 • Medžiaga: Auksavimas
 • Progos: Vestuvės, kasdienis drabužis

3. „D-Bar“ antrankių apyrankė vyrams:

„D Bar“ antrankių apyrankė vyrams

Šis „D-bar“ antrankis yra specialiai sukurtas studentams, norintiems parodyti savo maištingąją pusę. Dėl ergonomiško dizaino jis gerai sėdi ant riešo ir veikia su varžtų ir užrakto sistema. Aukštos kokybės juodojo rodžio apdaila suteikia jai mirtiną blizgesį, papildantį jūsų odos toną. Dėvėkite ją su tvirtais marškinėliais ir pora nelaimingų džinsų, kad pamalonintumėte moteris!

 • Medžiaga: Nerūdijantis plienas
 • Progos: Kasdieniai ir kolegijos drabužiai

Patarimai, kaip apyrankės tarnaus ilgai:

Auksas arba auksinis auksas, apyrankės yra jūsų mėgstamiausi papuošalai ir jiems reikia ypatingos priežiūros, kad jie tarnautų ilgai! Vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais, jie gali atrodyti visiškai nauji, net ir po daugelio naudojimo metų:

 • Visada laikykite apyrankes atskirose dėžėse. Neperkraukite jų, kad nesugadintumėte ar nesulaužytumėte.
 • Įsigykite apyrankių organizatorius, kurie gali padėti geriau išsaugoti ir rasti apyrankes.
 • Stikliniai apyrankės gali būti suvynioti į laikraštį, kad ant paviršiaus nebūtų įtrūkimų
 • Jei turite subtilių akmens dirbinių ar kitų papuošalų, apvyniokite juos medvilne ir laikykite atskirai
 • 1 g aukso papuošalai neturi liestis su vandeniu, chemikalais ir kvepalais. Šios medžiagos gali pažeisti dangos paviršių ir sumažinti blizgesį.
 • Nuvalykite metalines apyrankes audiniu, suvilgytu baltu actu ir vandeniu. Šis metodas padeda pašalinti nešvarumus neteršiant produkto.

Tikimės, kad jums patiko ši nuostabi apyrankių dizaino kolekcija! Nors stengėmės apimti visas šio straipsnio veisles, mes taip pat esame žmonės ir linkę į klaidas! Taigi padėkite mums išplėsti šią kolekciją mėgstamiausiais apyrankėmis ir pasidalykite keliomis jų nuotraukomis. Kas žino? Kitą kartą jūsų stilius gali būti paryškintas!

Tokie nauji apyrankių dizainai yra labai žavūs tarp mergaičių. Nuostabus deimantų kūrinys suteikia širdžiai gniuždantį kreivą dizainą, laikomą auksu. Tokios apyrankės dėvimos ant dizainerių suknelių ir sarees. Šis dizainas taip pat gali būti pagamintas iš spalvingų deimantų pagal jūsų aprangą, tačiau jis suteikia geriausią patrauklų efektą su baltais deimantais.

Širdies dizainas visada buvo ypatingas daugeliui papuošalų moterų. Tai meilės, priežiūros ir tyrumo simbolis. Šio tipo auksinė širdis Kada su mielais baltais deimantais suteikia dėvėtojui paprastą, bet rafinuotą išvaizdą. Kadangi tai paprasta, ji taip pat dėvima kasdieniams drabužiams. Tai gali būti širdį lavinanti dovana jūsų geresnei pusei. Tokį dizainą vaikai taip pat padovanoja mažiems vaikams kaip dovaną, arba tėčiui, išreiškiančiam savo meilę, kūdikio duše..