Hazır giyim sektörü her geçen gün genişledikçe aksesuar sektörü de büyüyor. Piyasada, ikiye katlanmış cüzdan, ince ve havalı cüzdan, çek defteri cüzdanı ve daha pek çok kişinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için erkekler için para klipsli cüzdan çeşitleri mevcuttur. Para klipsli cüzdan, plastik paranın yanı sıra nakit para da tutmak için özel olarak tasarlanmıştır ve metal, titanyum, karbon fiber ve manyetik gibi farklı malzemelerden yapılmıştır..

para klipsi cüzdanları

Para Klipsli Erkek İnce Cüzdan Son Modelleri:

Erkekler, şaşırtıcı gereksinimleri nedeniyle kadınlara kıyasla en talepkar ve seçici pazar bölümü olarak kabul edilir. İşte erkekler için farklı Para klipsi Cüzdan türleri.

1. Para Klipsli Ön Cep Deri Cüzdan:

deri-ön-cep-para-klip-cüzdan

Slim Pocket cüzdanı hiç kullanmamış kişiler için Alpine Swiss’ten üretilmiştir. Faturaları, kartları ve kimlik kartlarını saklamak için üç yuvadan oluşur ve iki farklı siyah ve kahverengi tonunda gelir. Bu cüzdanın kalitesi, yüzeylerdeki detaylı dikişleri ile deneyimlenebilir..

2. Dosh Erkek Kabartmalı Para Klipsi Cüzdanı:

dosh-erkek-kabartmalı-para-klip-cüzdan

Bu, para, kağıt, kart vb. bir kişinin ihtiyaç duyduğu tüm gerekli eşyaları alabilen 6 yuvadan oluştuğu için en iyi para klipsli cüzdandır. Dayanıklı kauçukların kapağı ile polimer ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. son derece dayanıklı. Onu en iyi yapan özellikler, su geçirmez bir cüzdan olmasıdır..

3. Carhartt Uzun Boyun Para Klipsli Cüzdan:

carhartt-uzun boyunlu-para-klip-cüzdan

Para klipsli bu deri cüzdan, tasarımda ince ve klasiktir. Kişilerin kartvizitlerini kimlik kartlarıyla birlikte saklamalarına olanak tanıyan bir ana bölmeye sahip altı yuvadan oluşur. Bu deri cüzdan para klipsi işadamları için en iyisi olduğunu kanıtladı ve farklı renklerde mevcuttur.

4. İnce Deri Manyetik Para Klipsi Cüzdanı:

ince deri-manyetik-para klipsi-cüzdan

Bu para klipsli erkek cüzdanı, T app koleksiyonları tarafından üretilmiştir. Suni deriden yapılmıştır ve arkada ikisi ve kartları saklamak için büyük bir yuva olmak üzere 3 yuvaya sahiptir. Ayrıca para depolamak için manyetik bir klipsten oluşur..

5. Klasik Gümüş Nakit Para Klipsli Cüzdan:

klasik-gümüş-nakit-para-klip-cüzdan

Alaska Bear(R) tarafından üretilen bu para klipsi cüzdanı gerçek bir cüzdan değildir, ancak stilinin yanı sıra zarif ve tasarımcı görünümü ile tanınır. Dayanıklılığını artıran ve son derece özelleştirilebilir paslanmaz çelikten imal edilmiştir, yani kalınlığı ihtiyaca göre ayarlayabilir..

6. Para Klipsli Adamant Cüzdan:

adamant-para-klip-cüzdan

Bu para klipsi cüzdan, dayanıklılık, kullanımı kolay ve ucuzluğun mükemmel bir birleşimidir. Deriden yapılmıştır ve faturaları, önemli kağıtları ve plastik kartları saklamak için küçük bir klipsi vardır. İşleri için her zaman turlarda kalan erkekler için en iyisidir.

7. Basılı Tahıl Dana Derisi Para Klipsi Cüzdanı:

baskılı-tahıl-sığır derisi-deri-para-klip-cüzdan

Bu para klipsi cüzdanı, Hindistan’dan yetenekli ve mükemmel zanaatkarlar tarafından özenle el yapımı ve siyah ve kahverengi olmak üzere iki tonda geliyor. Temel kartları, kimlikleri ve önemli faturaları saklamak için 5 yuvadan oluşur. Dayanıklılığını ve performansını artıran suni ve derinin en iyi kombinasyonudur..

8. Erkekler için Dikiş Orijinal Para Klipsi Cüzdanını Gizle:

deri-dikiş-erkek-hakiki-para-klip-cüzdan

Bu 8 yuvalı erkek para klipsi cüzdanı hafif ve uzun ömürlüdür. Görünüşünüzü tamamlamak için mükemmel bir aksesuardır ve maliyeti çok düşüktür..

9. Bosca Deri Ön Para Klipsli Cüzdan:

bosca-deri-ön-para-klip-cüzdan

Bu ön cepli deri para klipsli cüzdan, detay tasarımı ve dikişleriyle bilinir. Kartları saklamak için 4 yuvaya ve iki iç cebe sahiptir. Bu klipsli cüzdanın ana cazibesi, erkek koleksiyonuna zengin bir kişilik özelliği katan cüzdanın rengidir..

10. Distil Union Para Klipsi Cüzdanı:

distil-union-para-klip-cüzdan

Distil Union’ın amacı, daha az para taşımanın daha akıllı bir yolunu yaratmaktır. Erkekler için bu çift katlı cüzdan, bir kişinin deri kayışı iterek bir demet kart çıkarmasına izin verir. Bu cüzdanın sahip olduğu en iyi şey, önemli kartları saklamak için bir yuvadan oluşmasıdır..

11. SHARKK(R) Paslanmaz Çelik İnce Para Klipsi Cüzdanı:

paslanmaz çelik-ince-para-klip-cüzdan

Bu Amerikan gümüş Para klipsli cüzdan, hemen kullanmak üzere nakit getirmek isteyenler için en iyisidir. Paslanmaz çelikten yapılmıştır ve bu klipsli cüzdanın kenarları yuvarlaktır ve bu cüzdana pürüzsüz ve zarif bir görünüm kazandırır..

12. Tumi Monaco Deri RFID Para Klipsi Cüzdanı:

tumi-monaco-deri-rfid-para-klip-cüzdan

Para klipsli bu deri cüzdan, temel faturalarınızı ve eşyalarınızı saklamak için 2 yuvaya ve kayar cebe sahiptir. Bu cüzdan son derece dayanıklı ve kompakttır ve kartı hırsızlardan ve yankesicilerden koruyan sıkı bir koruma özelliğine sahiptir..

13. Ön Cep için Deri Yaylı Cüzdan Para Klipsi:

deri-yay-para-klip-ön-cep-cüzdan

Erkekler arasında en iyi seçim deri yaylı para klipsli cüzdandır. Sade bir tasarıma sahip olmasına rağmen kullanan kişiye kompakt ve zarif gibi özellikler sunuyor. Bunu yapmak için kullanılan deri dokuda pürüzsüzdür. Kimlik kartını veya kredi kartlarını kolayca koyabilmeniz için 10 yuvalı ekran penceresinden oluşur..

14. Goson(R) Para Klipsli Deri Cüzdan:

gosonr-deri-para-klip-cüzdan

Bu para klipsli erkek cüzdanı, kimlik penceresi için şeffaf bir yuva ile birlikte kartları ve temel faturaları saklamak için 5 yuvadan oluşur. Bu cüzdan The P’den birinci sınıf deriden yapılmıştır&Güçlü ve dayanıklı kılan P Inc..

15. Altın ve Gümüş Para Klipsli Cüzdan:

altın-gümüş-para-klip-cüzdan

Bu para klipsi cüzdanı, benzersiz bir cüzdan tarzıdır. Cüzdan, kartları saklamak için tam kapasiteye sahiptir. Bu altın kaplama cüzdan, kartlarını düzenli olarak çıkarmak istemeyen iş adamları için en iyi seçimdir. Kıvrımlı kenarlara sahiptir, bu nedenle pantolonun yırtılması sorunu yoktur..

Konu moda ve aksesuar olduğunda herkesin farklı tercihleri ​​ve tercihleri ​​olduğunu herkes bilir. Ancak garanti edemeyiz ama evet, koleksiyonumuzu stillere, özelliklere ve ihtiyaçlara göre sergilemeye çalıştık. Erkekler için Money Clip Cüzdanlar büyük övgü alır ve dokusu ve uygulanabilirliği nedeniyle yüksek puan alır.