Auksinės apyrankės yra tiek daug dizaino ir svorio. Auksinių apyrankių kaina priklauso nuo jų svorio ir dizaino. Kai kuriems žmonėms patinka, kad jų dizainas yra sunkus ir. Pavyzdžiui, yra 20 gramų auksinė apyrankė. Bet kurį pasirinktą dizainą galima suprojektuoti 20 gramų auksinėje apyrankėje. Jis atrodo turtingas savo klase ir išvaizda. Auksinių apyrankių nešiojimas kasdieniame gyvenime suteikia jums pasididžiavimo ir statuso. Tai turi reikšmės kiekvienos moters gyvenime. Santuokose tapo įprasta nešioti auksines apyrankes. Dėvėdami auksines apyrankes, turite būti ypač atsargūs ir nuo vagių. Pradėję domėtis, galite ištirti daugelį dvidešimt gramų auksinių apyrankių dizaino.

Įvairi auksinių apyrankių kolekcija 20 gramų:

20 gramų auksinės apyrankės yra madingos ir įkvėptos išlaikyti paprastą, tačiau neįtikėtiną. Niekada negali to pamiršti, kai jis įsmigo į akis. Kai kurie iš šių papuošalų yra lengvai prieinami internete, o kiti gali būti pagaminti pagal užsakymą.

1. Šiuolaikinio stiliaus auksinė apyrankė:

Šiuolaikinio stiliaus auksinė apyrankė

PIRKTI DABAR

Pažvelkite į šią blizgančią auksinę apyrankę, kuri yra ne kas kita, kaip įprasta. Šis teiginys yra specialiai sukurtas rankomis moterims, mėgstančioms derinti tradicijas su modernumu. Minimalistinis dizainas papildo Indijos ir Vakarų drabužius. Tai geriausia dėvėti atskirai, kad būtų galima išsamiai pradėti įdomius pokalbius.

 • Dizainas: Milos apyrankė
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas
 • Proga: Atsitiktiniai vakarėliai ir susitikimai

2. Dizainerio rožių aukso apyrankė:

Rožinio aukso apyrankė

PIRKTI DABAR

Rožinis auksas taip pat yra taurusis metalas, pagamintas iš aukso, vario ir kitų metalų lydinio. Vienintelis 20 g rožinio aukso apyrankė turi raukšlėtą efektą su susipynusiomis auksinėmis nuorodomis. Šis gražiai rankų darbo kūrinys jūsų rankoms suteikia rafinuotą ir spalvingą išvaizdą. Suderinkite ją su bet kokiu pasirinktu drabužiu, kad atrodytumėte kaip ponia!

 • Dizainas: Raukšlių auksinė apyrankė
 • Metalo grynumas: 18KT geltonas auksas
 • Proga: Biuro ir atsitiktiniai vakarėliai

3. Stilinga aukso ir platinos apyrankė:

Stilinga aukso ir platinos apyrankė

PIRKTI DABAR

Čia yra netradicinė auksinė apyrankė, kuri neabejotinai suteiks jums svarbiausių papuošalų tikslų. Vieno teiginio apyrankė sukurta taip, kad sukurtų ilgalaikius įspūdžius. Švelnios trijų sluoksnių apyrankės vienoje pusėje yra tekstūruota apdaila, o kitoje-platininė. Iš tolo dviejų spalvų apyrankė sukuria blizgančių deimantų įspūdį!

 • Dizainas: Keilos apyrankė
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas ir platina
 • Proga: Vakariniai vakarėliai

4. Etninio stiliaus auksinių apyrankių rinkinys:

Etninio stiliaus auksinių apyrankių rinkinys

PIRKTI DABAR

Pora tradicinių dėvimų apyrankių yra būtina kiekvienos moters papuošalų dėžutėje. Čia yra vienas toks dizainas, kuris suteikia etninę vibraciją. Paviršiaus aukso karoliukų apdaila paryškinta perlų ir rubino akmenimis. Šį dviejų dalių apyrankių rinkinį galima dėvėti tokį, koks yra, arba suporuoti su plonais apyrankėmis, kad būtų prabangiai atrodanti.

 • Dizainas: „Ethnix“ auksinių apyrankių rinkinys
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas
 • Proga: Šventės, vestuvės

5. Nuostabi „Swastik“ auksinė apyrankė:

Išskirtinė „Swastik“ auksinė apyrankė

PIRKTI DABAR

Šis akį traukiantis svastikos aukso apyrankės dizainas paverčia jūsų religinę dvasią nešiojamais papuošalais. Apyrankėje stilingai yra šventas „Swastik“ simbolis, apie kurį niekada negalėjote svajoti. Jame yra trys plonos apyrankės su auksine svastika ir gėlių motyvai, išmarginti ant paviršiaus. Nešiokite jį kaip vieną gabalą ir leiskite komplimentams tekėti!

 • Dizainas: „Swastik“ auksinė apyrankė
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas
 • Proga: Įprastinis apsirengimas

6. Iškirpkite darbo stiliaus auksines apyrankes 20 gramų:

Iškirpkite darbo stiliaus auksines apyrankes 20 gramų

PIRKTI DABAR

Daugelis moterų renkasi apyrankes, kurios yra universalios ir dirba su keliais drabužiais. Čia matomos šios puošnios apyrankės, pagamintos iš dvidešimties gramų 18k aukso. Šios laisvalaikio apyrankės be jokių abejonių gali būti dėvimos ant etninių ir vakarietiškų drabužių. Galite dėvėti juos kaip vienkartinius batus ant kiekvienos rankos arba derinti su spalvotais apyrankėmis, kad gautumėte šventėms paruoštą rinkinį.

 • Dizainas: „Gothi Chacks“ auksinė apyrankė
 • Metalo grynumas: 18KT geltonas auksas
 • Proga: Kasdieniai drabužiai, festivaliai ir nedideli susibūrimai

7. Viengubas kietas plaktukas:

Viengubas kietas plaktukas

PIRKTI DABAR

Plaktuotos tekstūruotos apyrankės yra gana populiarios tarp jaunesnės kartos moterų, kurios mėgsta puikuotis pareiškimu, atėmus priežiūros rūpesčius. Ši gryno aukso 20 g apyrankė skirta nešioti ant vienos rankos. Tvirta, bet stilingai atrodanti apyrankė puikiai tinka daugeliui jūsų drabužių. Galite lengvai jį nešioti kaip pareiškimą ir pasitikėti savimi.

 • Dizainas: „Henley Hammered Bangle“
 • Metalo grynumas: 18KT geltonas auksas
 • Proga: Atsitiktiniai susibūrimai, kasdieniai drabužiai

8. Aukso ir „Kundan Kada“ stiliaus apyrankė:

Aukso ir „Kundan Kada“ stiliaus apyrankė

PIRKTI DABAR

Jei priklausote minimalių juvelyrinių dirbinių kategorijai, ši Kada stiliaus apyrankė yra būtent tai, ko jums reikia norint padaryti didelį poveikį. Patrauklus 20 g aukso auksas „Kada“ veikia pagal varžto modelį ir nusagstytas pusbrangiais baltais, žaliais ir rožiniais akmenimis. Tomis dienomis, kai norite išsirinkti vieną kūrinį ir išeiti stilingai, būtent to jums ir reikia!

 • Dizainas: 22 karatų aukso ir „Kundan“ stiklo apyrankė
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas
 • Proga: Tradiciniai renginiai, festivaliai ir etniniai vakarėliai

9. Madinga auksinė apyrankė 20 gramų svorio:

Madinga auksinė apyrankė 20 gramų svorio

PIRKTI DABAR

Čia yra vienas populiariausių 20 g aukso apyrankių dizaino, kuris vertas antro žvilgsnio. Apvalios formos apyrankės sudėtingos detalės primena subtilius gėlių žiedlapius. Tvirto aukso motyvai pridedami atsitiktinai, kad būtų elegantiška išvaizda. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aprangos ir progos, galite pasirinkti vieną gabalą arba pasirinkti dviejų ar keturių rinkinį.

 • Dizainas: Saanjhi auksinė apyrankė
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas
 • Proga: Festivaliai, kasdieniai ir kasdieniai drabužiai

10. Aukso ir Kempu apyrankės dizainas:

Aukso ir Kempu apyrankės dizainas

PIRKTI DABAR

Čia yra dar vienas klasikinis auksinės apyrankės dizainas, kuris gerai dera su tradiciniais indiškais sarees ir Kurtis. Storas modelio apyrankės aukso karoliukų dizainas sukuria įdomią tekstūrą. Kemp akmenys yra dygliuoti keturiose apyrankės pusėse, kad būtų minimalistinė išvaizda. Ši apyrankė yra puikus jūsų „Kempu“ aukso rinkinio priedas.

 • Dizainas: 22KT oksiduoto aukso apyrankė su Kemp akmenimis
 • Metalo grynumas: 22KT geltonas auksas
 • Proga: Šventiniai ir vestuviniai drabužiai

11. Sudėtinga 20 gramų auksinė apyrankė:

Sudėtinga 20 gramų auksinė apyrankė

Tai tikrai pasakiškas dizainas 20 gramų auksinių apyrankių. Zigzago linijos buvo padarytos ant apyrankių. Galite nešioti po vieną ant kiekvienos rankos, kad suteiktumėte žvalų vaizdą. Jūsų riešas spindės šiose auksinėse apyrankėse. Jis turi subtilų dizainą.

12. „Shining Gold Bangles Designs in 20 Gram“:

Blizgančių auksinių apyrankių dizainas 20 gramų

Šios 20 gramų auksinės apyrankės blizgesys yra tikrai nuostabus. Nors jis turi lygų paviršių, jis yra sukurtas taip kūrybingai. Jis yra smulkiai poliruotas, o šoninės dalys taip pat yra gražiai padarytos. Šią auksinę apyrankę galite uždengti kitoms metalinėms apyrankėms ir užpildyti riešą.

13. Tradiciniai auksiniai apyrankės 20 gramų:

Tradiciniai 20 gramų auksinių apyrankių modeliai

Šis 20 gramų auksinės apyrankės dizainas yra tradicinis ir turtingas. Jį galima atidaryti ir prijungti nedideliu ryšiu. Ant šios auksinės apyrankės yra dygliuotas apvalios ir kriaušės formos akmuo. Jis yra plačios formos ir šiuo klausimu daromas labai mažas aukso menas. Pakanka tik vienos apyrankės ant kiekvienos rankos, kad atrodytumėte madingai.

14. Akmens dygliuotos 20 gramų auksinės apyrankės:

Akmeninės 20 gramų auksinės apyrankės

Auksinės 20 gramų apyrankės su baltos ir raudonos spalvos akmenimis yra tikrai retas grožis. Jis turi estetišką išvaizdą su spindinčiais akmenimis. Jis sukurtas taip, kad padarytų įspūdį ir yra gražiai sukurtas. Ponios! Jūs tikrai tai mylėsite.

15. Elegantiškos auksinės apyrankės 20 gramų:

Elegantiškos 20 gramų auksinės apyrankės

Tai nuostabi apvaliai supjaustyta dvidešimties gramų auksinė apyrankė 24 k. Apyrankę surišti naudojama auksinė viela. Ant riešo atrodys elegantiškai. Dizainas kartais pridedamas kitų spalvų ir padidina išvaizdą. Tai paprasta, tačiau tuo pat metu puikiai dera su tradicine išvaizda.

16. Brangioji 20 gramų auksinė apyrankė:

Brangios 20 gramų auksinės apyrankės

Šiose dvidešimties gramų dizainerių apyrankėse naudojamas turtingas auksas. Baltos ir raudonos spalvos deimantai taip pat yra įspausti, kad suteiktų gėlių dizainą. Tarp kiekvieno gėlių deimanto yra apvali dizaino forma, padaryta taip, kad atrodytų patraukliai.

17. Spiralinis dizainas 20 gramų auksinės apyrankės:

Spiralinio dizaino 20 gramų auksinė apyrankė

Šie 20 gramų auksiniai apyrankės yra unikalūs, o kaina bus vidutinė. Apyrankė yra stora, o spiralės dizainas pagamintas iš aukso. Tai atrodys žavingai, suteikdama jai žavingą išvaizdą. Ji sugeba sulaikyti moterų protą.

18. Naujausios 20 gramų auksinės apyrankės:

Naujausios 20 gramų auksinės apyrankės

Šios naujausios 20 gramų auksinės apyrankės dizainas yra toks patrauklus ir pritraukiantis žmonių dėmesį. Zigzago išorinė siena padaryta auksu, o tarp jų yra kvadratinis geltono ir balto aukso raštas. Tai naujausias auksinės apyrankės dizainas.

19. Deimantiniai dygliuoti dvidešimties gramų auksiniai apyrankės:

Deimantinės dygliuotos dvidešimties gramų auksinės apyrankės

Ši 20 gramų auksinė apyrankė buvo dekoruota charizmatišku baltu deimantu. Atrodo gražiai ir patraukliai. Pirmos klasės dizainas buvo su deimantais, o modelis atrodo toks stulbinantis. Tai tiesiog išskirtinis.

20. 20 gramų auksinių apyrankių dizainas su mango motyvu:

20 gramų auksinių apyrankių dizainas su mango motyvu

Tai yra dviejų auksinių 20 gramų apyrankių rinkinys. Šioje auksinėje apyrankėje yra sukurtas mango motyvo dizainas. Tai atrodo taip tikra ir puiku. Mango motyvo dizainas skiriasi nuo įprasto. Ji laimės moterų širdis.

20 gramų auksinių apyrankių dizainas yra malonus ir viliojantis ir tikrai paliks įspūdį jūsų mintyse! Nors jūs galite padaryti bet kokį jums patinkantį dizainą pagal savo nurodytą aukso svorį, šie dvidešimties gramų auksinių apyrankių dizainai yra pagaminti mašinomis ir apima daug pasaulietiškos mados ir puikių meistriškumo įgūdžių. Dizainas yra labai įspūdingas ir patrauklus, todėl yra prieinamas.