Indijos arklio uodega! Kaip visi žinote, šukuosena yra esminė jūsų patrauklios asmenybės dalis. Dauguma užimtų merginų ir moterų renkasi arklio uodegą, nes jos stilizavimui skiriama nedaug laiko, taip pat ji atrodo stilingai. Taip pat yra daug merginų, kurios galvoja, kad tai skirta mokyklą lankančioms mergaitėms, tačiau nežino, kad arklio uodegos taip pat trokšta daugelis žavių įžymybių.

9 naujausios Indijos arklio uodegos šukuosenos su vaizdais:

Taigi, šiame straipsnyje mes dalijamės keletu geriausių Indijos arklio uodegų, padedančių išsirinkti jums tinkamiausią.

1. Šoninė arklio uodega su kirpčiukais:

Šoninė arklio uodega su kirpčiukais

Mėgstantys kirpčiukus plius turi ilgus plaukus; tai labai miela šukuosena, kuri pagerina jūsų kirpimą. Ponis suteikia galimybę eksponuoti kirpčiukus ir sukuria nepaprastai stilingą bendrą išvaizdą. Šešėlis plaukams suteikia gilumo šukuosenai.

2. „Cool Side Ponytail“:

Šauni šoninė arklio uodega

Šukuosena yra sluoksnių ir kirpčiukų mišinys ir labai gražiai dėvima su aukštu šoniniu poniu. Pakraštys papildo dramą, o švelni plaukų tekstūra suteikia poniui bendrą apimties išvaizdą. Spalva puikiai tinka stiliui, padidindama išvaizdos gylį.

3. Žuvies uodegos pynė:

Žuvies uodegos pynė

Pirmiausia suriškite žemą ponio uodegą, užfiksuodami plaukus Bobby smeigtukais. Sukite plaukus į žuvies uodegos pynę ir palikite maždaug 3 colių plaukų šalia galo. Plaukus galite surišti įvairiaspalve elastine juostele. Šis plaukų stilius idealiai tinka mergaitėms, turinčioms ilgus plaukus.

4. „Multi Braid Pony“:

„Multi Braid Pony“

Tai nuostabu mergaitėms per storus plaukus. Iš pradžių plaukus padalinkite į dvi dalis, pakaušyje. Po to sugaukite vieną dalį ir dar padalykite ją į devynias smulkias dalis. Per šias mažesnes dalis sukurkite 3 pintines ir po to suriškite visas 3 atskiras pintines, norinčias vieno. Taip pat pakartokite tą patį procesą ant papildomos pusės. Šis gausus pintas ponis gali būti sugadintas mokykloje, kad atsipalaiduotų lauke.

5. Laisva šoninė uodega:

Laisva šoninė uodegėlė

Paprasta šukuosena, kuri užbaigiama per trumpesnį laiką. Jums reikia gerai nuplauti plaukus ir pastatyti laisvą kuodą tiesiai ant ausies. Tai suteikia netvarkingą ir stilingą išvaizdą. Esant tokiai būklei, jūsų plaukai yra šiek tiek garbanoti, tekstūra papildo netvarkingą išvaizdą.

6. Pintas uodega:

Pintos uodegos šukuosena

tai paprasta ir naujausio dizaino arklio uodega. Jums tiesiog reikia surišti plaukus šiek tiek aukščiau nei įprasta vietoje, be to, stipriai surišti arklio uodegą. Tada galite sukurti šiurkščią pynę, kitaip dar tvarkingą ir pagaliau surišti, ir jūs būsite supinti žemę.

7. Žemas arklio uodega:

Žemas arklio uodega

Esant tokiai būklei, kad jūsų mergina turi banguotus ar kitaip suglamžytus plaukus; tai jai. Labai greitai suriškite žemą ponio uodegą maždaug pakaušio srityje, taip pat apsaugokite ją Bobby smeigtukais. Yra daug gėlėmis dekoruotų plaukų juostų, kitaip plaukai tampa elastingi, o tai padeda ištaisyti jos išvaizdą.

8. „Bubble Pony“:

„Bubble Pony“

Tai ne tik idealiai tinka mergaitėms, bet ir pritaikyta daugelio įžymybių skirtingoje pasaulinėje platformoje. Tinka mergaitėms dėl ilgų plaukų. Pririškite žemą ponio uodegą ir sukurkite mažus burbuliukus, surišdami ponio uodegą šalia 3 colių tarpo. Ši ponio uodega siūlo mielą ir stilingą išvaizdą.

9. Šoninė arklio uodega:

Šoninė uodegėlė

Tai labai spalvingi arklio uodega. Norėdami tai padaryti, nuvalykite plaukus ir suriškite juos kaklo pabaigoje, pageidaujamoje pusėje. Leiskite atlaisvinti kai kurias sruogas panašioje pusėje, antraip kitas, kad pagyvintumėte išvaizdą. Norėdami sukti uodegą, naudokite suktuką. Ši šukuosena suteiks žavesio jūsų išvaizdai.