Arklio uodegos skirtos ne tik treniruotėms mokykloje ar sporto salėje. Tai lengviausia pasiekti šukuoseną, nes tereikia guminės juostelės. Nepaisant to, kad tai yra patogus pasirinkimas, arklio uodegos yra universalios ir tikrai nepatinka žmonėms su ilgais plaukais. Štai devynių geriausių arklio uodegos šukuosenų trumpiems plaukams žvilgsnis.

9 mielos ponytails trumpiems plaukams:

1. Netvarkingas Bouffanto arklio uodega:

Mieli arklio uodegos trumpiems plaukams

Arklio uodega ne visada turi būti primityvi ir tinkama, kad atrodytų stilingai. Taip pat jis neturi dingti už galvos vien todėl, kad turi trumpus plaukus. Garsiojo Bardot stiliaus pavyzdys yra šis nepatogus bouffant. Norint gauti tokią išvaizdą, reikia daug valyti nugarą. Jei nenorite pridėti per daug apimties, tereikia papučiant virš kaktos, kad jūsų stiliui būtų suteikta šiek tiek dramos..

2. Ištraukta nugaros trumpa uodega:

mielos trumpos arklio uodegos

Jei turite tikrai trumpus plaukus, kurie ne visi susirenka į kuodą, tada pridėkite šiek tiek tekstūros prie plaukų, kad sukurtumėte judesį. Po džiovinimo nuplėškite plaukus atgal į kuodą. Kad ir kokie plaukai nepasiektų, leiskite jiems kristi. Dabar dėl visų šių palaidų plaukų susukite juos į kekes ir užfiksuokite kaiščiais. Tada visas skraidykles visada tvarkingai užbaikite plaukų laku. Tai miela, bet visiškai stilinga.

3. Mielos „Slick Ponytails“:

lengvi arklio uodegos trumpiems plaukams

Šią išvaizdą be vargo atliko Rooney Mara „Auksiniuose gaubliuose“. Labai paprasta, bet labai šlifuota išvaizda įrodo, kad nereikia ilgų plaukų, kad atrodytų rafinuotai ant raudonojo kilimo. Norėdami tai padaryti, tiesiog paskirstykite plaukus į šoną ir surinkite į kuodą. Jei jūsų plaukai nėra lygūs, naudokite lygintuvą ant vidutinės ugnies.

4. Aštrūs ponytails:

Stilius – tai požiūris. Šioje nuotraukoje Cameron Diaz kukliam arklio uodegai prideda švytėjimo ir krašto. Pabaigoje jis yra aštrus, o priekis yra tekstūruotas, kad pridėtų šiek tiek garsumo. Nesijaudinkite ir tvarkingai, šis stilius pabrėžia jūsų kaklą ir pečių ašmenis. Įsitikinkite, kad priekinė dalis atrodo suapvalinta ir nėra įtempta.

5. Apverstos uodegos:

žemi apversti arklio uodega trumpi plaukai

Arklio uodegos gali būti stilingos darbe, o ne tik ženklas, kad esate eilėje kitai kavos pertraukai. Taigi jis turėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp struktūrizuoto ir standaus. Surinkite visus plaukus į kuodą ir apverskite juos per vidurį. Geriausiai tinka apipjaustytiems trumpiems plaukams, nes sumažina palaidų plaukų skaičių.

6. Arklio uodegos su kirpčiukais:

trumpas žemas arklio uodega su kirpčiukais

Kai kurie stilistai sako, kad arklio uodegos yra tingios merginos atsakymas į mielą šukuoseną. Tokiu atveju reikėtų sąmoningai atrodyti taip, lyg jis būtų ištrauktas paskutinę minutę. Šioje nuotraukoje Reese Wither šaukštas to ir pasiekia. Jos nenugalimas žavesys tik daro jį mielesnį. Kirpčiukai rūpinasi visais vainiko dalies sluoksniavimu ir tekstūravimu. Tiesiog leiskite jiems nerūpestingai atsipalaiduoti ir naudokite šiek tiek plaukų purškiklio, kad jie išliktų tokie.

7. Susuktos netvarkingos karūnos uodegos:

Norite padidinti savo mielą koeficientą? Išbandykite šias susuktas netvarkingas karūnos uodegas. Tai smagu imtis originalių košelių. Tiesiog pasukite juos ir pritvirtinkite spalvingais plaukų aksesuarais. Jūs neturite būti tvarkingas, kad gautumėte tokią linksmą išvaizdą.

8. Aukštasis afro:

aukšti arklio uodegos trumpi plaukai

Ši išvaizda tinka tiems, kurie turi ilgus ar natūraliai garbanotus plaukus. Tiesiog surinkite plaukus į aukštą arklio uodegą. Tai miela, smagu ir nepaprastai patogu. Tai gali būti puiki paplūdimio šukuosena.

Skaitykite: Padirbti arklio uodegos pratęsimai

9. Mini arklio uodega:

Šukuosenos su arklio uodega trumpiems plaukams 9

Tai dar vienas karštas žvilgsnis į raudoną kilimą. Tai stilinga ir praktiška ir tikrai užtrunka 5 minutes. Tai padeda sukurti sunkių šoninių kirpčiukų su plaukais, esančiais už arklio uodegos, iliuziją. Jis įrėmina veidą ir prideda moteriškos malonės bei rafinuotumo.

Trumpi plaukai turi daugybę šukuosenų variantų. Taigi pradėkite eksperimentuoti ir būkite stilingi.