Šoninės arklio uodegos šukuosenos neabejotinai primena mums legendinį senovinį 80–90 -ųjų mados pasaulį ir šukuosenas. Geros naujienos yra tai, kad jie su kaupu grįžo į mados miestelį, ir dabar visur pastebime šoninę uodegos išvaizdą. Nuo Holivudo įžymybių, sportuojančių raudonais kilimais iki Paryžiaus ir Niujorko mados savaitės, jos yra visai šalia.

15 gražių šoninių arklio uodegos šukuosenų su vaizdais:

Šoninės uodegos yra labai gražios ir karštos; jie gali atrodyti elegantiški be pernelyg rimtos ir drąsios išvaizdos. Štai kaip jūs taip pat galite juos išbandyti sklandžiai!

1. Pintas šoninis arklio uodega:

šoninė arklio uodega

Stilingas šoninis ponis tinka visoms progoms. Pynimas atliekamas naudojant priekinius plaukus ir paimamas iki vienos ausies galo. Tada likę plaukai sujungiami ir sukišami į žemą šoninę uodegą. Jei jūsų plaukai labai tiesūs, mažos garbanos prideda tekstūros ir atšoka.

2. Laisva šoninė uodega trumpiems plaukams:

šoninė dalis - arklio uodega

Tai paprasta šukuosena, kurią galima padaryti greitai. Jums reikia gražiai šukuoti plaukus ir padaryti laisvą kuodą tiesiai virš ausies. Tai suteikia netvarkingą ir stilingą išvaizdą. Jei jūsų plaukai šiek tiek banguoti, tekstūra papildo netvarkingą išvaizdą.

3. „Cool Side Ponytail“:

aukšta šoninė arklio uodega

Šis išgalvotas kirpimas sujungia sluoksnius ir kirpčiukus ir yra labai gražiai dėvimas su aukštu šoniniu poniu. Pakraštys papildo dramą, o švelni plaukų tekstūra suteikia poniui bendrą apimties išvaizdą. Spalva puikiai tinka stiliui, padidindama išvaizdos gylį.

4. Tvarkingas šoninis uodega:

šoniniai poniai

Šis šoninis arklio uodegos papuošalas gali atrodyti dailiai ant plonų ar plonų plaukų, bet puikiai tinka plaukams, kurie yra daug apimties ir atšokę. Galite šukuoti visus vidutinio ilgio plaukus į vieną pusę ir padaryti tvarkingą žemą arklio uodegą. Jūsų plaukai tikrai išliks tokie visą dieną.

5. Šoninis uodegos plaukų lankas:

šoninės arklio uodegos šukuosenos

Jei žinote, kaip padaryti paprastą lanką ilgais plaukais, tai yra labai madinga šukuosena. Įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra tiesūs, žvilgantys ir atšokantys, kad stiliui suteiktų matmenų ir tekstūros. Be to, ilgi plaukai yra būtini, kad stilius neatrodytų netvarkingas.

6. Šoninė arklio uodega su kirpčiukais:

gilios šoninės dalies arklio uodega

Mėgstantys kirpčiukus ir turintys ilgus plaukus; tai žavinga šukuosena, kuri pagerina jūsų kirpimą. Ponis leidžia puikuotis kirpčiukais ir daro bendrą išvaizdą labai stilingą. Plaukų atspalviai suteikia šukuosenai gylio.

7. Šoninė arklio uodega vidutinio ilgio plaukams:

slidus šoninis nerijos kuodas

Vidutinio ilgio plaukai neatrodo labai gausūs, susieti į ponį. Bet tai skiriasi nuo vidutinio ilgio plaukų išvaizdos. Dėl bangų ir garbanų plaukai atrodo apimties, o šoniniai kirpčiukai papildo bendrą išvaizdą. Tai yra vienas iš populiariausių moterų šoninių uodegų su paprastu pynimu.

8. Kopėčios pintos šoninės uodegos:

madinga šoninė arklio uodega

Pintinės visada padaro arklio uodegą atrodančią protingai ir padaro plaukus valdomus. Vietoj įprastos žuvies uodegos ar prancūziškos pynės išbandykite šią kitaip atrodančią kopėčių pynę, kad atrodytumėte kitaip. Tai lengva padaryti ilgiems ir tiesiems plaukams. Čia šoninis arklio uodegos pynimas taip pat natūralus ir viliojantis.

9. Sukta šoninė arklio uodega vestuvėms:

garbanotas šoninis arklio uodega

Stilius yra panašus į įprastą šoninį uodegą, vienintelis skirtumas yra tas, kad prieš užplombuojant jį elastine, plaukai susukami iš abiejų pusių, kad suteiktų plaukams tekstūrą ir pridėtų atšokimo. Paprastai jis tinka visų tipų plaukams, bet ilgiems plaukams. Šiuo metu dauguma merginų vestuvėms taip pat dėvi šią paprastą šoninę šukuoseną.

10. Šoninė arklio uodegos šukuosena brandžioms moterims:

šoninė ponio šukuosena

Tai yra viena iš geriausių šukuosenų Azijos moterims. Šis šukuosenos modelis šone yra gana įspūdingas. Arklio uodega yra su eksperimentinėmis garbanomis ir tikrai tiks visoms moterims su tonizuotu veidu. Arklio uodegos šukuosena gali būti naudojama kaip gera nuotakos šukuosena ir tikrai padės jums padaryti ženklą sau, kad ir kur nešiojate šią išvaizdą. Geriausias šio stiliaus dalykas yra tai, kad jį galima nešioti gana lengvai ir jis sužavės beveik visus ir visus, kurie pažvelgs į jūsų plaukus. Raudonai dažyti plaukai (šviesiai raudoni arba kaštoniniai) padarys šią šukuoseną dar patrauklesnę.

11. Greita išgalvota šoninė uodegos šukuosena:

vienos pusės arklio uodega

Ši šukuosena arklio uodega bus tinkama brandžioms moterims ir puikiai atrodo ant pailgų veidų. Tai gana paprasta ir lengva prižiūrėti. Jei jums nepatinka daug valandų investuoti į savo plaukus, bet vis tiek norite atrodyti viliojančiai, tai bus kažkas jums tinkamo. Tam nereikia jokios konkrečios veido formos. Jei turite tonizuotą veidą, išsipūtusį veidą, stačiakampį veidą ir pan. Ar bet kokio kito tipo veidą, šią šukuoseną galite dėvėti be rūpesčių.

12. „Blonde Side Ponytail Allure“:

Įžymybių šoninė uodegėlė

Tai yra tai, ką visos blondinės moterys ras sau tinkančiomis. Tai puikiai atrodo su šypsena, todėl jei norite atrodyti labai patraukliai su šia šukuosena, pagalvokite apie kažką puikaus ir nusišypsokite. Plaukai taip pat yra su sunkiais sluoksniais. Arklio uodega rodo banguotą ir storą raštą, ir tai yra viena iš geriausių šios išvaizdos savybių, todėl ji tokia viliojanti. Jei ieškote kažko naujo arklio uodegos šukuosenų kategorijoje, tai bus viena iš geriausių šukuosenų jums.

13. Ilgos šoninės uodegos šukuosena:

arklio uodegos šoninis vaizdas

Jei turite sunkius ir gana ilgus plaukus, turėtumėte apsvarstyti galimybę šukuoseną sportuoti ant galvos. Atrodo gerai, kai visa nuostabi tekstūra padaryta apatinėje dalyje. Tai viena iš tų šukuosenų, kuri gali lengvai padaryti moterį patrauklią. Arklio uodega tikriausiai yra vienas geriausių šios šukuosenos dalykų ir puikiai atrodo su puikia suknele. Jei esate paauglys su ilgais plaukais, tada ši išvaizda jums puikiai tiks. Šiomis dienomis šukuoseną ant šoninės uodegos sportuoja daug paauglių įžymybių.

14. Elegantiška arklio uodegos šukuosena:

į šoną nukirptas arklio uodega

Norite įgyti mados diva išvaizdą? Čia yra kažkas, kas visiškai tinka šviesiems plaukams. Šukuosena yra viena iš geriausiai atrodančių moterų, norinčių parodyti savo geriausią įvaizdį prieš kitas. Buvo dedama daug pastangų kirpant apatinę plaukų dalį. Visiškai tiesūs šviesūs plaukai išlaiko standartinį ilgį ir dėl to moterys iš visų veidų atrodys gana viliojančiai.

15. Paplūdimio arklio uodegos šukuosenos išvaizda:

mielos šoninės uodegėlės

Tai yra viena iš geriausių šukuosenų, padedančių jums pasiekti tą paplūdimio merginos išvaizdą. Modelis, kurį ši šukuosena sportuoja ant arklio galo, tikriausiai yra vienas geriausių šios šukuosenos dalykų. Garbanoti modeliai yra gražūs ir tai patinka moterims, turinčioms ilgus plaukus, sportuoti. Tai yra paskutinis iš geriausių šoninių šukuosenų šoninių šukuosenų sąrašo, tačiau grožio aspektu tai yra ne mažiau nei ankstesnės.

Galbūt negalėsite tobulai suformuoti savo plaukų vienu ypu, tačiau reguliariai praktikuodami galite įvaldyti šias paprastas šonines šukuosenas šoninėse uodegose ir jas retkarčiais ar reguliariai naudoti. Jie išlaiko jūsų plaukus tinkamos formos ir tekstūros ir atrodo labai madingi. Geriausia šoninių uodegų dalis yra ta, kad ji yra pakankamai universali, kad tiktų bet kokiai progai. Gražumas, kurį jis prideda prie veido ir bendro vaizdo, yra išskirtinis ir to niekas negali praleisti.