En son teknolojiyi veya güzellik tutkunlarını suçlayın, artık bir at kuyruğu asla yanlış gidemez. Çoğu zaman en sevdiğimiz ünlüleri ve onların çarpıcı saç stillerini taklit edebilmeyi diliyoruz, ancak saçınızdaki kişilik eksikliği kuşkusuz birçok başarısızlığın nedeni oldu..

Artık ipli midillilerle kötü saç günlerini öpebilirsin. Bunlar genellikle saç uzatmalarına benzer, ancak yalnızca mükemmellik için önceden şekillendirilmiştir. Tek yaptığın onu yapıştırmak ve kendini gösteriş yapmak.

1. Büyük Bukleler:

ipli at kuyruğu 1

Sunum veya uzun zamandır beklenen tarih için iyi görünme ihtiyacı, her zaman eyeliner kanatlarınızı ve rujunuzu eşleştirmeye çalışmaktan önce gelir ve bu gibi zamanlarda saç sorunları bir engel olamaz. Bu özellikle neden şimdi saçınızı bir topuz haline getirebilir ve bu büzgü ipli kıvırcık midilliyi takabilir ve en iyi şekilde görünebilirsiniz..

2. Afro Çim:

İpli at kuyruğu 2

Biraz afro büyüsü havasında olabilirsiniz ve bunun gibi zamanlarda saçınızı yorucu çileden geçirmek, eski saçınıza geri dönmek için ani ruh hali değişikliğinden çok daha sevimli olan saç hasarına neden olabilir. Böyle zamanlarda bununla ilgilenecek afro midillimiz var..

3. Pin Düz Midilli:

İpli at kuyruğu 3

Bu tür at kuyruğu, yoğun sabahlarının beş dakikadan fazlasını buklelerini düz bir midilliye dönüştürmek için harcayamayan meşgul kadınların favorisi. Buklelerinizi bir topuz haline getirerek bu ipli düz saç midilliyi arkaya takın ve yoğun gününüze fazla endişelenmeden devam edin..

4. Doğal Tutmak:

İpli at kuyruğu 4

Au naturel her zaman sizin tarzınız olmuştur ve şimdi midillinizin gerçeküstü iyi görünmesine neden olabileceğinden korktuğunuz ancak saçın geri kalanıyla organik görünmeyeceğinden korktuğunuz sahte uzantıları giymekten endişeleniyorsunuz. Burası, sizi kesinlikle muhteşem görünmek için tüy kesimli ombre sırtlı doğal at kuyrukları gibi görünen ipli midillinin oynamaya geldiği yerdir..

5. Prenses Bukleler:

İpli at kuyruğu 5

Kıvırıcıyı ısıtmak ve saçınızı buna göre şekillendirmek, aynanın önünde harcanan fazladan saatleri hesaba katar ve bu yüzden, istediğiniz bukleyi elde etmek için endişelenmeden bir dakikadan az sürecek olan prenses bukle ipli atkuyruğumuz var. tüm gün programı boyunca engellendi.

6. Dreadlock Ölü Bakım:

İpli at kuyruğu 6

Dreadlock’ların bakımı çok zamanınızı alır ve her sabah sadece başa çıkmak değil, aynı zamanda stil vermek de zordur. Bu nedenle, önceden yapılmış ve önceden şekillendirilmiş, korkutan kilitli bir at kuyruğu takmak, zamanla kendi üzerinize düşeni yapabilir. Tek yapmanız gereken ipli midilliyi topuzunuza eklemek ve yerine sabitlemek..

7. Akıllı Dalgalar:

İpli at kuyruğu 7

Bukleler ve düz saçlar arasındaki ince çizgiyi koruyacak mükemmel miktarda dalgayı saçınızda elde etmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Tek yapmamız gereken, doğru miktarda dalga ile önceden yapılmış bir ipli midilli almak ve hızlı bir şekilde kalkmak için yapmak kolay olmaz mıydı?.

8. Şık Şık:

İpli at kuyruğu 8

Bunca zaman midillinizin şıklığına nasıl kilitleneceğinizi merak ettiniz ve günün sonunda her zaman pes ettiniz. Ancak, bu süper şık midilliyi kolayca saç koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz ve tüm endişelerle yapabileceğiniz bir sahne olmak zorunda değil..

9. Eksik Hacme:

İpli at kuyruğu 9

Bu süper permalı önceden yapılmış midillinin saç hacmi ve sıçrama ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebileceği ipli midilliler listesinin sonuncusu için bir kadeh kaldıralım. Bu sefer biraz tekme hacmiyle saçınıza yeni bir görünüm katın ve kendinizi oyunun içinde tutun.