Sumišęs! Kaip mokyti vaikus? Taip, jūs visi žinote, kad mokyti vaikus nėra taip paprasta. Tėvai yra pirmasis mokytojas, ugdantis vaiką. Daugelis tėvų apie tai nežino, taigi ir šiame rašte. Turiu keletą geriausių patarimų, kurie jums yra naudingi mokant savo vaiką. Tėvai yra daugybė dalykų, tokių kaip donorai, globėjai ir stiprintojai, taip pat liokajai. Apskritai tėvai yra „mokytojai“. Esant tokioms sąlygoms, mes negalime užpildyti pagrindinio ir ilgo savo vaikų gyvenimo talentų sąrašo; išlaisvinsime pasaulyje netobulus žmones. Be to, tai turi būti nusikaltimas. Peržiūrėkite šį straipsnį, kuriame aptariame skirtingus vaikų mokymo metodus.

Nors daugelis žmonių stebi nurodymus jaunuoliams apdovanoti, kai kurie jums praneš, kad kartais tai kelia nerimą. Kokios yra idealiausios mokymo priemonės vaikams? Ar strategijos ir sistemos keičiasi kryžminiu būdu? Tačiau, kaip sakoma, nėra paprasčiausio patvirtinimo, kaip pasirinkti labiausiai mokantį vaikų metodą. Įkvepiančios naujienos yra tai, kad galite naudoti keletą strategijų ir metodų. Vaikai lankstūs.

Jūs turite susidurti su savo vaikų problemomis petys į petį, o ne nuo kojų iki kojų, taip pat sukurti stipresnius ir malonesnius jūsų vaikų santykius, tai reiškia, kad jie bus labiau prieinami visiems kitiems supratimams, kuriuos norite perduoti. vėliau gyvenime.

Geriausi patarimai, kaip mokyti vaikus:

Šiame straipsnyje mes apibūdinome svarbiausius metodus, kaip išmokyti vaikus gerai skaityti, rašyti ir elgtis, kad jie galėtų susidoroti su visuomene. Pabandykite parodyti žemiau pateiktas strategijas ir sistemas, kai jos taikomos tyko mokymosi stiliui.

1. Turėkite toleranciją:

Tai turbūt pati brangiausia savybė, kurią galite turėti kaip mokytojas. Daugelis žmonių nusivilia vaiko elgesiu, jei jie kartoja 4-5 kartus. Taigi, išlaikykite galią žemu testo įvertinimu. Ypač jei jums įdomu, kaip išmokyti vaikus gerai rašyti, galite pasiekti, kad „virimo temperatūra“ giliai įkvėptų ir palaipsniui pridėtų iki 10. Atminkite, kad esate čia, kad palengvintumėte mokinius, o ne sukeltumėte jiems baimę. išvykimas į mokyklą kitaip mokantis.

2. Darykite amatus:

Šios 2-5 metų amžiaus grupės vaikai, ypač jaunesni, dievins amatus. Būtinai pabrėžkite šį faktą, kad jie atlieka šį darbą ir tai daro gerai, todėl jie gali visiems pasakyti, kad viską padariau dėl savęs. Turite suteikti galimybę atlikti savo kūrybinį darbą.

3. Sukurkite jų žodyną:

Kaip alternatyvą pasiūlykite kūrybingą ir dramatišką žaidimą kartu, kad galėtumėte kartu su savo veikla ir aplinka. Ir naudokite skirtingus žodžius, kad vaikai įvertintų daug suaugusių kalbų tik iš pagrindų. Tai didžiulis darbas tėčiui, šeimose su 2 dirbančiais tėvais; Tėvai turėjo geresnę įtaką savo vaikų kalbos tobulėjimui nuo 2 iki 3 metų, nei motinos.

4. Nustatykite geresnį pavyzdį:

Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, yra leisti savo vaikui pamatyti, kad taip pat sutaupote pinigų. Įdėkite pinigų į stiklainį, kai jūsų vaikas žiūri ir pasako jam, kad tai jūsų atsargų indelis. Taigi jūsų vaikas supranta, kad taupymas yra „normalu“. Jei tai yra paprasta užduotis, kurią atlikote jūs, tai bus geriausia mokymo priemonių technika.

5. Būkite sąmoningi apie draugystę:

Šiuo metu tai ne jūsų, o socialinio elgesio, mokytojas. Venkite kaltinti nuomonę, kad tai tik „vaiko asmenybė“, kitaip vaikai, jei be kitų, „išaugs“. Jūs turite ugdyti pagarbą jiems, ypač šiame mažame amžiuje.

6. Priimkite „Organizacija plius rutina“:

Naujausi tyrimai atskleidė, kad gebėjimas valdyti savo medžiagą yra sąžiningai susijęs su tuo, kaip laimėsite, kai tapsite vyresnis. Be to, rutinos neturėjimas labai trikdo. Visų pirma, ugdykite savo organizacinius įgūdžius, duokite jiems ką nors atsiimti ir išleisti į ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

7. Ugdykite juos linksmu plius švietimu sukurdami žaidimą:

Rašymo ir matematikos žaidimai yra vieni geriausių mokyti. Be to, tai gali būti internete ar popieriuje, ypač rašymo žaidimuose. Tai vienas protingiausių patarimų, kaip mokyti vaikus.

8. Modelio savikontrolė:

Vaikai daugiausiai mokosi žiūrėdami, ką jūs darote. Be abejo, jie mato, kaip jūs atidėliojate ar pasirenkate žiūrėti televizorių, o ne plauti indus, ir pasirinks jūsų įpročius. Imkitės tinkamo elgesio, parodydami vaikams, kaip tęsti užduotį, suvaldyti pyktį ir pasirinkti sveiką.

9. Apdovanojimai:

Prizų sistema gali būti puikus būdas tikslioms problemoms spręsti savidisciplinos būdu. Mažam vaikui, kuris naktį stengiasi likti savo lovoje, gali būti naudinga lipdukų lentelė, kuri jį įkvėps. Vyresnis vaikas, kuris stengiasi laiku atlikti namų darbus ir atlikti savo užduotis, gali pasinaudoti simboline turto sistema.

10. Išmokyti analitinių įgūdžių:

Treniruokite problemų sprendimo įgūdžius ir kartu dirbkite, kad išspręstumėte problemas, susijusias su savidisciplina. Retkarčiais paklauskite vaikų, kas, jų manymu, turėtų būti įpareigojantis, gali būti akių atvėrimo patirtis, kuri gali sukelti išradingų sprendimų.

11. Vizualiai besimokantys:

Kad vizualiai besimokantysis greičiau susidorotų su idėjomis, pabandykite išsiaiškinti, kaip mokyti vaikus per paveikslėlius, simbolius, grafikus ir vaizdinį meną. Pavyzdžiui, atsitiktinai pamokę vaiką, kaip susieti batų mazgą, kiekvieną žingsnį parodykite su iliustracijomis. Jei mokote mokyklinį dalyką, pavyzdžiui, liūčių miško biologines bendruomenes, leiskite vaikams tyrinėti taškus, naudojant iliustracijas, ir sukaupkite savo atradimus.

12. Auralinis mokinys:

Aura besimokantieji klesti mokydami strategijas, apimančias garsą. Sukurti istoriją ar melodiją su pamokos antraštėmis ar pagrindinėmis idėjomis padės šiam mokiniui pasisekti. Paraginkite juos pakeisti eilutes į pagrindines melodijas, kad jie suprastų kažką naujo ir įdomaus. Taip pat galite naudoti muziką, kad nustatytumėte mokymosi aplinkos temperamentą. Turėdami galimybę, kad vaikai kitą dieną turės egzaminą ir pradės groti švelnią raminančią klasikinę muziką. Jei norite, kad jie pradžiugintų tai, kas jiems paprastai atrodo nuobodu, pavyzdžiui, istorija ir matematika, paleiskite kokią nors šokiruojančią muziką, kad padrąsintumėte porą minučių

13. Žodiniai mokiniai:

Žodinis mokymasis yra svarbiausia vaikų mokymo technika, kuri lemia žodžių vartojimą. Išraiškų ir žodžių atkartojimas, perskaitymas, kad visi galėtų girdėti, garso įrašų klausymasis ir dialogai yra sėkmingi, rodantys tokio tipo besimokančiojo strategijas ir metodus. Parodykite rašybą, leisdami jiems daug kartų veiksmingai išsiaiškinti žodį ant popieriaus lapo arba ant baltos apkrovos. Padėkite vaikams mokyti ir padėkite savo vaikams suprasti taisykles, sudarydami juos skelbimų lentoje, kurią jie gali pamatyti ir užsiminti.

14. Fiziniai mokiniai:

Fiziškai besimokantys mokosi „atlikdami“. Paraginkite vaikus gaminti, gaminti, veikti ir susidurti su tuo, ką jie supranta. Atsitiktinai, kai mokote apie Senovės Romą, leiskite vaikams surinkti senų struktūrų ir patikrintų vietų modelius. Turėdami galimybę, kad jie blogai kuria modelius ir konstrukcijas, imkitės, kad jūsų studentai tęstų tai, ką jie supranta dramoje ar spektaklyje. Išvykos ​​lauke, naujovės ir pramogos taip pat yra sėkmingi fizinio besimokančiojo metodai.

Keletas kitų patarimų, padedančių išmokyti vaiką:

  • Jaunimas paprastai mėgsta padėti. Tai leidžia jiems jaustis gyvybiškai svarbiems ir jūsų gerbiamiems. Pritvirtinkite šį polinkį į labiau patyrusius metus prašydami, kad jie padėtų jums atlikti įvairias užduotis. Žingsnis po žingsnio, stebėdami ir kopijuodami jus, jie supras, kaip patiems valdyti konkrečias užduotis ir ugdys kitų lūkesčių suvokimą.
  • Kai mokote vaikus kažko naujo, turite prisiminti, kad tai, ką jie žino, yra kitame lygmenyje nei suaugusiųjų. Turėsite išardyti mintis ir pradėti nuo to, ką jie tikrai žino. Instruktoriai dažnai užsimena apie šias strategijas, kaip patobulinti ir išplėsti ankstesnę informaciją kaip vienkartinę ir platformą.
  • Būtina bendrauti su jaunimu ir skirtingais suaugusiais, kol esate šalia vaikų, taip, kaip norėtumėte, kad jie kalbėtų. Jaunimas geriausiai mokosi apsimetinėdamas. Jei jums reikia, kad jūsų vaikai būtų draugiški, būtinai naudokitės elgesiu. Atkreipkite dėmesį į savo balso toną.
  • Jaunimas yra prisitaikantis. Nuo to momento galite pasirinkti rodymo strategijas ir metodus, kurie jiems tinka. Būsite nustebinti, kaip greitai jie gali ko nors išmokti, kai tik nurodysite jų mokymosi stilių.

Vaikai mokosi iš patirties. Jie puikiai stebi savo aplinką ir daug mokosi iš aplinkinių žmonių. Svarbu, kad mokytojai ir tėvai rodytų jiems pavyzdį ir parodytų, kas teisinga nuo blogo. Vaikus lengva formuoti jaunystėje, o jų šeimos pareiga tampa ugdyti gerą elgesį nuo ankstyvųjų etapų. Vaikai ugdo uolumą mokytis tik tada, kai į jų klausimus atsakoma kantriai. Gali būti apmaudu atsakyti į milijoną jūsų vaiko užduotų klausimų, tačiau tai yra kelias į mokymąsi.