Ūgis vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį bet kuriam asmeniui turėti gerą asmenybę. Būdamas aukštas, tu esi patrauklesnis, ir visi nori būti aukšti. Nors galima pagrįstai teigti, kad ūgis priklauso nuo genetikos, būtų neteisinga teigti, kad žmogus, turintis trumpus tėvus, negali užaugti aukštesnis nei vidutinis, o virš jo yra daržovių, padedančių jums augti aukštesniems. Taip, daržovės ne tik aprūpina jūsų organizmą gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis, bet ir padeda padidinti augimo hormonų, padedančių jums augti, sekreciją.

Šiame straipsnyje mes pateiksime 10 tokių stebuklingų daržovių, kurios gali padėti jums augti, sąrašą. Taip, paprastai mūsų ūgis nustoja didėti po brendimo, tačiau yra daržovių, kurios gali padėti jums augti kelis centimetrus net ir po to.

Daržovės, padedančios efektyviai augti

Kaip daržovės gali padėti augti?

Dauguma ūgio problemų kyla dėl netinkamos mitybos ir mitybos. Norint užaugti aukštai, reikia pakankamo vitaminų ir mineralų kiekio, kad padaugėtų ląstelių augimas ir sustiprėtų kaulai. Daržovės yra natūralus šių maistinių medžiagų šaltinis, kuris gali padėti jums užaugti.

 • Kai kurios daržovės, pavyzdžiui, lapiniai kopūstai, žalumynai, špinatai, suteikia kalcio ir vitamino K, reikalingų jūsų kaulų struktūrai stiprinti ir augimo augimui palaikyti..
 • Krakmolingos daržovės, tokios kaip bulvės, burokėliai ir kt., Suteikia angliavandenių, reikalingų naujų ląstelių augimui organizme.
 • Ankštiniai augalai, tokie kaip pupelės, aprūpina organizmą cinku ir kaliu, o tai apsaugo nuo augimo sutrikimų.

Naudodami tam tikras daržoves, kurios turi įtakos tam tikrų specifinių hormonų išsiskyrimui jūsų organizme, galite apgauti savo genetiką, kad padidintumėte keletą centimetrų. Patikrinkite šio aukščio didinimo daržoves, kurios duoda maksimalų efektą, kai jos vartojamos brendimo metu.

1. Ropės:

Ropės, kad padidėtų aukštis

Ropės yra augalų šaknų rūšis, auganti po žeme. Anksčiau ropės augo tik vidutinio klimato regionuose, tačiau šiais laikais jos lengvai randamos visur. Šios daržovės, skirtos ūgiui padidinti, yra turtingas natūralaus augimo hormono šaltinis. Reguliariai vartojant įvairių formų ropes, tokias kaip mišrios daržovės, šviežiai spaustos ropių sultys ar padažai, turėtų padidėti bendras augimas, įskaitant ūgį. Be to, ropėse gausu būtinų vitaminų, mineralų, baltymų, skaidulų ir riebalų, kurie visi yra vienodai svarbūs augimo procesui skatinti..

2. Bok Choy:

„Bok Choy“ daržovių ūgis

Tai įvairūs kiniški kopūstai, padedantys jums užaugti aukštesni, nes juose gausu mineralų, vitaminų, skaidulų ir angliavandenių. Įtraukus į savo maistą „Bok Choy“, jūsų kūne stimuliuojama augimo hormonų gamyba ir taip lengviau augti. Taigi ji laikoma viena iš geriausių daržovių aukščio augimui.

3. Pupelės:

Pupelės auga aukštesnės

Įtraukite pupeles į savo racioną kaip virtų daržovių dalį kartu su kitomis daržovėmis ar daržovių salotomis, kad paskatintumėte GH gamybą jūsų organizme. Pupelės yra daržovės, skirtos padidinti ūgį, kuriose gausu maistinių skaidulų, folio rūgšties, baltymų ir angliavandenių, todėl jos yra visavertis maistas. Pupas laikykite viena geriausių daržovių, kurios padidina aukštį.

4. Rabarbarai:

Rabarbarai auga aukštai

Rabarbarai yra žolelių rūšis, auganti iš storų šakniastiebių. Vartojant šį žolinį augalą virtos arba žalios formos, tris ar keturis kartus per savaitę jūsų organizme padidėtų augimo hormonų sekrecija. Įdomus faktas apie rabarbarus yra tas, kad JAV jis laikomas vaisiumi. Be augimo, ši žolė taip pat padeda kovoti su diabetu.

5. Okra:

Daržovės „Okra“ greitai padidina ūgį

Ši daržovė, labiau žinoma kaip moterų pirštas, yra kupina vitaminų, skaidulų, angliavandenių ir mineralų ir yra labai maistinga. Okra viduje esančios maistinės medžiagos gali veiksmingai paskatinti naujų ląstelių augimą ir pridėti papildomų centimetrų prie jūsų ūgio. Be to, šios daržovės, padedančios augti, turi lipnią gumą okra viduje, veikia kaip vidurius laisvinantis vaistas ir padeda gerai virškinti. Taigi, ko jūs laukiate, pradėkite vartoti okra, kad augtų vertikaliai.

6. Špinatai:

Špinatai, norint greitai padidinti ūgį

Popeye, jūrininkas, mylėjo špinatus ir jūs taip pat !! Ši žalia, lapinė daržovė, kilusi iš Vidurio ir Vakarų Azijos, yra vitaminų, geležies, skaidulų ir kalcio jėgainė. Špinatai stimuliuoja jūsų kūno augimo hormonus, todėl padidėja ūgis. Be to, tai prisideda prie tinkamo kūno funkcionavimo, aprūpindama jį visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis. Jame yra mažai kalorijų, o tai padeda išlaikyti svorį, be to, skatina augimą.

7. Brokoliai:

Brokoliai greitai padidins ūgį

Brokoliai, daržovės, padedančios augti, yra labai turtingas askorbo rūgšties šaltinis, kuris yra vitaminas C, geležis, skaidulos ir antioksidantai. Ši daržovė gali padidinti tuščiosios eigos augimo hormonus jūsų kūne ir padėti greičiau augti. Brokoliai taip pat yra veiksminga priešvėžinė priemonė ir siūlo atsparumą jūsų kūnui. Geriausias būdas vartoti brokolius yra garuoti arba blanširuoti ir įdėti į salotas. Brokolių migdolų sriubos paruošimas taip pat yra vienas skaniausių ir sveikiausių brokolių vartojimo būdų.

8. Žirniai:

Žirniai greitai padidina ūgį

Žirniuose gausu įvairių mineralų, vitaminų, baltymų, skaidulų ir liuteino, kurie palaiko augimą. Jame taip pat gausu vitamino K, vitamino C ir folio, kurie padeda sukurti naują ląstelių struktūrą ir stiprina imunitetą. Jis skatina gerą raumenų augimą ir stiprina kūną. Žirniai priklauso ankštinių augalų šeimai ir reguliariai vartojami turi nuostabią naudą augimui.

9. Briuselio kopūstai:

Briuselio kopūstai augs

Briuselio kopūstai yra daržovės, kurios padeda augti ir priklauso kopūstų šeimai. Tai puikus visų mitybos poreikių, skatinančių augimą, šaltinis, įskaitant mineralus, vitaminus, baltymus, pluoštus ir geležį. Taip pat manoma, kad jis turi priešvėžinių savybių dėl antioksidantų, kovojančių su laisvųjų radikalų daroma žala. Valgykite Briuselio kopūstus žaliais pavidalais salotose, sriubose arba pusiau virti iki trijų ar keturių kartų per savaitę, kad paskatintumėte augimą skatinančių hormonų sintezę jūsų kūne, kurie turi tiesioginės įtakos jūsų kūno aukščio didinimui..

[Žiūrėti daugiau: Pratimai ūgiui didinti namuose]

10. Žalia apykaklė:

Greitai užauginkite žalias daržoves

Tai augalas, priklausantis botaninei grupei, vadinamai Acephala. Tai daugiausia auginama kai kuriose JAV, Brazilijos ir Portugalijos dalyse. Jis turi daug maistinių savybių ir padeda padidinti vitamino C, vitamino K ir tirpių skaidulų kiekį jūsų organizme. Tai viena iš geriausių daržovių aukščio augimui.

Tikimės, kad dabar pradėsite vertinti šias daržoves, padedančias jums augti, kurios ne tik padės jums augti aukštai, bet ir padės jums gyventi sveikai, be ligų. Daržovės yra maistinių medžiagų jėgainės, todėl užuot pasikliaujant dirbtiniais papildais, rekomenduojama reguliariai vartoti daržoves natūraliam augimo procesui..

Taigi dabar jūs žinote, kurios daržovės turėtų sudaryti jūsų dietos dalį, kad jos augtų vertikaliai. Būti žemo ūgio nėra nusikaltimas ir viskas gerai, tačiau tuo pat metu neturėtumėte kaltinti gamtos, kad ji yra trumpa. Yra daržovių, kurios padeda jums augti aukštesnėms, ir jūs turite įdėti nuoširdžių pastangų, kad pamatytumėte teigiamą savo ūgio pokytį. Pasidalykite su mumis, kokios daržovės padėjo jums įgyti aukštį, taip pat pasidalykite savo mėgstamu receptu su mūsų skaitytojais.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar daržovių valgymas padeda jums augti?

Ans: Sveika mityba yra būtina norint tinkamai augti žmogaus ūgiui ir svoriui. Tiesą sakant, yra tam tikrų lapinių daržovių, kurios skatina augimo hormoną ir suteikia papildomą pranašumą auginant vertikaliai. Taip yra todėl, kad tamsiose lapinėse daržovėse, tokiose kaip špinatai, garstyčios, kopūstai, brokoliai ir kt., Gausu kalcio, kuris yra pagrindinis mūsų kūno kaulų mineralo komponentas. Taigi šių daržovių valgymas ne tik sustiprins kaulus, bet ir palaikys augimą.

Q2. Kokios daržovės padeda augti?

Ans: Paprastai žalios lapinės daržovės, kuriose gausu kalcio, padeda augti ir stiprėti kaulams, taip pat padeda augti aukštesnėms. Toliau pateikiamas kai kurių daržovių, padedančių jums augti, sąrašas:

 • Tamsiai žalios lapinės daržovės, tokios kaip špinatai, garstyčios, kopūstai, žiedlapiai ir kt
 • Augaliniai baltymų šaltiniai, tokie kaip pupelės ir žirniai
 • Krakmolingos daržovės, skirtos augti, pavyzdžiui, saldžiosios bulvės, burokėliai, bulvės ir kt.

Q3. Ar morkos padės jums augti aukštesnėms?

Ans: Morkos yra turtingas vitamino A šaltinis, padedantis gaminti baltymą, kuris padeda padidinti ūgį. Valgykite jį kaip salotas, išgerkite jo sulčių arba pasigaminkite sabji ar desertą, yra daugybė būdų, kaip morkos gali būti įtrauktos į mūsų kasdienį racioną.

[Žiūrėti daugiau: Geriamasis vanduo, galintis padėti užaugti aukštas]

Q4. Kas yra augimo šuolis? Kaip sukelti augimo šuolį?

Ans: Augimo šuolio metu įvairūs hormonai, įskaitant augimo hormonus, gaminami dideliais kiekiais, todėl augimas pagreitėja. Štai keletas išbandytų būdų, kaip sukelti augimo šuolį:

 • Prarasti kūno riebalus
 • Protarpinis badavimas
 • Sumažintas cukraus suvartojimas
 • Venkite valgyti prieš miegą
 • Aukšto intensyvumo treniruotė
 • Vartojant tokius papildus kaip argininas, beta-alaninas ir kt.

Q5. Kaip aš galiu tapti aukštesnis po brendimo?

Ans: Paprastai po brendimo mūsų kojų kaulai susilieja, todėl paprastai manoma, kad ūgio augimas sustoja po brendimo. Tačiau tai nėra tas pats, kas stuburo kaulai, ir jie vis tiek gali augti net ir po brendimo. Taigi, jei laikysitės tinkamos dietos ir reguliariai praktikuosite susikaupusias asanas, kurios rūpinasi stuburo kaulais, po brendimo vis tiek galite užaugti.

Daržovės, kad padidintumėte ūgį