Kaip galite užaugti aukštesnis būdamas 13 metų? Deja, yra daug 13 metų amžiaus vaikų, neturinčių idealaus ūgio. Dėl šios priežasties yra daug priežasčių, pavyzdžiui, genai, prasta mityba ar netinkama mityba, aplinka, per didelis darbas ir pan. Turėtumėte žinoti, kad maždaug 20 % ūgtelėjusių žmonių yra perdėti, nes labai gerai atliekate pratimus. taip pat vartoti anksčiau nei paauglystėje ir per ją. Skaitydami jo straipsnį, galite įgyti daug technikų, kuriomis galite užaugti būdami 13 metų.

Metodai augti aukštesniems 13 metų

Po 21 metų vyrai negali užaugti aukštesni, o po 18 metų moterys taip pat natūraliai neauga. Deja, tobulo ūgio pasiekimas yra ilgalaikės procedūros, kurios gali užtrukti mėnesius, kol poveikis bus matomas. Be to, šiuo šiuolaikišku ir užimtu gyvenimo būdu kultūrinis gyvenimo laikas yra šlovė, ir ne vienas gali padengti.

Metodai augti aukštesniems 13 metų:

Dabar čia pateikiamas geriausių metodų, kuriuos naudojant obuolį gaunamas geresnis rezultatas, sąrašas. Jie yra tokie;

1. Valgykite teisingai:

Jei norite greitai augti, subalansuota mityba, kurioje gausu tinkamų maistinių medžiagų, gali turėti įtakos jūsų augimui.

  •  Įtraukite kalcio į savo mitybą, nes kalcis yra gyvybiškai svarbus elementas, padedantis auginti raumeningus ar aukštesnius kaulus.
  •  Riebūs baltymai, tokie kaip balta paukštiena, sojos produktai, pieno produktai ir žuvis, taip pat padeda įgyti raumenų.
  •  Taip pat suvartokite pakankamą vitamino D kiekį, nes jis padeda ugdyti stipresnius kaulus ir skatina vaikų raumenų augimą.
  •  Valgykite daug cinko turinčių maisto produktų, nes, siekiant sumažinti pavojų, sulėtės jūsų vystymosi tikimybė.

2. Teisinga laikysena:

Tinkama laikysena vaidina svarbų vaidmenį ūgiui. Taisyklinga laikysena greitai padidina ūgį, taip pat išlaiko jūsų stuburą ir nepažeistą nuo nelaimingos ir pavojingos laikysenos. Taigi, padėję tiesia linija, pečiai atsitraukia, o kaklas susietas su stuburu, galite iš karto padidinti kelis centimetrus.

3. Šokinėjimo virvė:

Tai didžiulis treniruotė jūsų kojoms. Atlikite tai 5 minutes kiekvieną kartą daugybe mažų dalelių, gerai pailsėdami tarp kiekvieno agregato.

4. Gerkite papildomą vandenį:

Norint pagerinti augimą, būtina nuolat gerti vandenį. Rekomenduojama kasdien išgerti apie 8 stiklines vandens.

5. Būkite atsargūs su papildais:

Turite būti susirūpinę dėl didžiulių papildų, kurie žada, kad lengvumas ir didžiausias būdas padidės. Daugelis šių prekių gali būti kliniškai neištirtos ir nepatvirtintos ir gali priešintis natūraliam žmogaus augimui.

6. Dviračių sportas:

Važiuodami dviračiu stenkitės išlaikyti savo sėdynę iškilią, nes šios pasekmės jūsų kojose dar labiau ištempiamos, kad būtų galima spausti pedalus. Stacionarus ciklas taip pat padeda važiuoti dviračiu savo namuose.

7. Geras miegas:

Geras miegas taip pat yra dar viena galimybė užaugti. Kiekvienam žmogui labai rekomenduojama miegoti mažiausiai 6–8 valandas. Taip yra todėl, kad miegant jūsų kūnas gamina ir stimuliuoja HGH arba žmogaus augimo hormoną. HGH yra labai naudinga jums sukurti raumenų kartu su tikrai puoselėti aukštesnis.

8. Laikykitės toliau nuo augimą stabdančio veiksnio:

Yra daug veiksnių, tokių kaip alkoholio vartojimas; rūkymas, antrinis rūkymas, patrauklūs steroidai, taip pat svorio metimas labai jauname amžiuje ir tai gali pakenkti jūsų ūgiui. Venkite papildomų kofeino gėrimų.

9. Plaukimas:

Plaukimas yra geriausia treniruotė, padedanti jums užaugti aukštesniam ir išlaikyti neįtikėtiną formą. Kartu su plaukimu veikia visas kūnas, todėl jis skatina didžiausią mobilumą kiekvienai daliai. Plaukiant pirmyn ar atgal, jūsų kūnas ištempiamas natūraliu būdu.