Jei manėte, kad jūsų šansai augti baigti sulaukus 22 metų, klystate! 22 per anksti prarasti viltį gyvenime! Štai kodėl šiame straipsnyje aptarsime, kaip padidinti aukštį po 22 metų. Tai mitas, kad individo ūgio augimas sustoja po aštuoniolikos – dvidešimties metų. Būti trumpam yra didžiausia neviltis, o gero ūgio visada norisi. Trumpas žmogus praranda pasitikėjimą savimi ir jaučiasi sugėdintas viešumoje.

Kaip natūraliai padidinti ūgį po 22 metų

Kiekvienas vaikas vaikystėje stengiasi auginti savo ūgį, užsiimdamas fiziniais pratimais ir valgydamas maistingą maistą. Vaiko ūgis priklauso nuo chromosomų, gautų iš tėvų, ir jis yra paveldimas. Žemo ūgio žmonės linkę atrodyti riebūs ir nebūti reprezentatyviais daugeliu atvejų.

Natūralūs būdai padidinti ūgį po 22 metų:

Po dvidešimt dviejų metų galite augti įvairiais būdais:-

1. Kabinimo pratimai:

Kabantys pratimai ūgiui padidinti

Pratimai labai padeda išlaikyti sveikatą, taip pat labai padeda padidinti ūgį. Iš pradžių gali būti labai sunku pakabinti ilgiau, tačiau praktika daro vyrą tobulą. Nuolat bandydamas kabinti, žmogus gali sustiprinti savo raumenis ir įgyti jėgų kabėti ilgiau. Kiekvieną dieną kelias minutes pakabinus ant paprastos juostos, bus galima pasiekti puikių rezultatų. Toliau didinkite savo laiką ir leiskite raumenims ištempti virš jų galimybių.

2. Plaukimas:

Plaukimas, norint padidinti aukštį

Kitas geriausias būdas padidinti ūgį po 22 yra plaukimas! Plaukimas yra puikus pratimas, nes jis suaktyvina visą kūną iš visų pusių. Vasarą maudytis smagu, o tai puikiai atpalaiduoja kūną ir protą. Savaitinis plaukimas nuo penkių iki šešių valandų prisideda prie ūgio augimo. Plaukimas padeda pailginti ir sustiprinti raumenis, o krūtinė – geriausias, nes jis apima rankas, kojas ir kūną.

3. Tempimai:

Tempia, kad padidintų aukštį

Tempimas yra labai dažnas reiškinys, ir žmogus kasdien leidžiasi į tempimą. Nuo saulės iki mėnulio tempimas yra priimamas kiekvienoje vietoje. Tempimai yra labai veiksmingi ir naudingi, nes jie yra geriausia treniruotė. Daryti įvairius tempimo pratimus, kad padidintumėte aukštį po 22, pavyzdžiui, kobrą, tiltą, lenkimą ir pan., Nuo 15 iki 20 minučių, yra labai efektyvu. Tai yra vienas iš efektyvių patarimų, kaip augti aukštyje po 22 metų.

4. Miego gausa:

Miego gausa, norint padidinti ūgį

Kiekvienam žmogui reikia maždaug aštuonių -vienuolikos valandų miego, nes kai kūnas ilsisi, jis padeda atjauninti ir atkurti audinius. Rekomenduojama prisitaikyti prie ramios ir taikios aplinkos bei vengti per daug triukšmo ir šviesos.

Gurkšnis ramunėlių arbatos ar vonia su šiltu vandeniu padeda gerai išsimiegoti. Kai kūnas ilsisi, hipofizė linkusi išskirti didelius augimo hormonus.

5. Subalansuota mityba:

Subalansuota dieta ūgiui padidinti

Valgyti šviežius sultingus vaisius ir žalias lapines daržoves yra labai naudinga sveikatai. Norint tinkamai augti, labai reikia įvairių mineralų, vitaminų ir baltymų. Kadangi organizmui augti reikia daug energijos, angliavandenių vartojimas turėtų būti geras. Tikslus kalcio kiekis pieno produktuose ir daržovėse padeda skatinti kaulų augimą ir užkerta kelią ligoms.

Vitaminas D padeda raumenims ir kaulams augti, o jo trūkumas lėtina augimą. Citrinų rūgštis, daugiausia randama citrinose ar saldžiosiose kalkėse, yra labai efektyvi, nes stiprina imuninę sistemą. Reikėtų susilaikyti nuo perdirbtų ir konservuotų maisto produktų. Reguliarus ir mažas maistas padeda žmogui išlikti sveikam ir išmintingam.

6. Susilaikykite nuo augimo kliūčių įpročių:

Atsisakykite augimo kliūčių įpročių

Tam tikra aplinkos, fizinė ir kasdienė veikla trukdo augimui. Narkotikai ir alkoholis yra maistas, kuris nėra vertinamas ir neleidžia augti. Kofeino vartojimas kenkia gebėjimui gerai išsimiegoti, o rūkymas labai kenkia ūgio augimui. Prieš vartojant vaistus ar steroidus, reikia laikytis gydytojų rekomendacijų.

Laikydamiesi šių patarimų, kaip padidinti aukštį po 22 metų, taip pat turite nepamiršti kelių punktų. Ūgį lemia daugybė veiksnių, tokių kaip genetika, medicininiai veiksniai, gyvenimo būdas ir tt. 22 metų amžiaus jūsų augimo hormonai sulėtėja, bet vis tiek yra aktyvūs. Taigi, norėdami pasiekti rezultatų, turite turėti kantrybės ir ryžto, o ne stebuklo. Jei turite daugiau informacijos, kuria norite pasidalyti, praneškite mums komentaruose!

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kokia yra aukščiausia joga po 22 metų?

Ans: Tarp daugelio fizinių pratimų, skirtų ūgiui padidinti po 22 metų, joga laikoma gana veiksminga. Yra daugybė pozų, apimančių tinkamą raumenų ir stuburo tempimą. Kai kurie iš jų yra Tadasana, Vriksh Asana, Sarvang Asana, Ujjayi Pranayama ir kt. Tiesiog praktikuokite juos kiekvieną dieną, kad patirtumėte gerų rezultatų.

Q2. Koks yra geriausias Ajurvedos vaistas ūgio padidėjimui po 22?

Ans: Turite suprasti, kad jokioje praktikoje nėra vaistų, kurie tiesiogiai padidintų ūgį. Tačiau ajurvedos vaistai prisideda prie netiesioginio ūgio padidėjimo naudojant tam tikras žoleles, tokias kaip Ashwagandha ir Shilajit, kad sustiprintų nervus ir juos suaktyvintų. Šios žolelės taip pat suteikia kūnui reikiamos ištvermės treniruotėms.

Q3. Kas sukelia žmonių augimo slopinimą?

Ans: Yra daug veiksnių, lemiančių žmonių augimo sulėtėjimą. Vaikai, kurių mityba ankstyvame amžiuje prastai maitinasi, yra mažesni nei sveikos mitybos. Kiti veiksniai, tokie kaip hipotirozė, hormoniniai pokyčiai, genetika, gyvenimo būdo problemos, blogi miego įpročiai, stresas, negyvų svorių kilnojimas ir kt., Gali lemti augimo sulėtėjimą arba sustabdymą.

Q4. Ar galiu užaugti aukštas po 22?

Ans: Nors tai labai dažnas klausimas, atsakymas į jį yra Taip! Tu gali! Paprastai ekspertai mano, kad iki 18 metų augimo hormonų sekrecija sustoja ir dėl to augimas beveik nesibaigia. Tai neįrodyta įrodymais. Taigi, jums nereikia jaudintis, kad amžius jums bus lemiamas veiksnys. Tačiau kliūtis yra ta, kad po 22 metų jūsų augimo greitis smarkiai sulėtėja ir gali būti ne toks efektyvus, net naudojant namų gynimo priemones.

Q5. Gali praleisti aukštį po 22?

Ans: Taip! Praleidimas laikomas vienu geriausių, natūralių pratimų, padedančių padidinti ūgį po 22. Kai praleidžiate, jūsų raiščiai ir raumenys yra gerai ištempti. Taip pat galite naudoti praleidimą, kad numestumėte svorio keliais kilogramais. Su lieknesniu kūnu visada lengva dirbti, nei su antsvorio turinčia asmenybe. Taigi, pradėkite praleisti, kad pasitarnautumėte abiem tikslams!