Sumažėjęs ūgis gali būti tikras nusivylimas, ypač kai jūs esate vienintelis tarp savo draugų, kovojančių dėl pripažinimo. Kiek kartų pasijuokėte iš savo ūgio? Na, yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad po tam tikro amžiaus tikrai negalite augti, ypač po brendimo. Tačiau mes turime jūsų gelbėjimą! Mes jums pasakysime, kaip geriausiai padidinti savo ūgį. Paprasta atlikti užduotis, kad visas pratimas būtų lengvas. Išbandykite savo rankas atlikdami šiuos tempimo pratimus, kad po brendimo išaugtumėte.

Kaip natūraliai padidinti ūgį po brendimo

Ūgis po brendimo iš tikrųjų yra įmanomas. Mechanika paprasta. Pratimai tik ištempia raumenis. Paprastai po brendimo mes užaugame bent 5–20 centimetrų ar net šiek tiek aukštesni. Tinkama mityba ir įprastos mankštos pakanka norint pasiekti savo tikslą. Štai kaip tai padaryti.

1. Palauk apie:

Palauk

Daugelis žmonių nusigręžė nuo paprasčiausio metodo, kad tik chemiškai pasikeistų. Jie į savo sistemą įdėjo serumų ir kaskart laukė, kol pagaliau įvyks pokyčiai. Tačiau norint pamatyti galutinius rezultatus, reikia tik aukšto strypo ir ryto kabinimo. Pakabinimo technika yra moksliškai įrodytas metodas, kai pakabinate rankomis nuo tvirto strypo, o kojos, esančios pėda nuo žemės, turėtų sąmoningai liesti žemę.

2. Išvažiuokite savo rūpesčius:

Taigi, ką galvoji veikti šį savaitgalį? Galvoje nieko? Mes jums pasakysime, ką galite padaryti. Ankstyvą ryto bėgimą galima pakeisti ciklo bėgimu iš vienos pusės į kitą. Važinėjimas dviračiu yra geras būdas padidinti savo ūgį ten, kur kojos eina labai įtemptą treniruotę. Tarp kraujotakos ir raumenų skausmų pastebėtumėte, kad kaskart, kai matuojatės, pakyla šiek tiek aukščiau.

3. Rimtai imkitės kalorijų:

Rimtai vertinkite savo kalorijas

Pasibaigus natūraliam augimo laikotarpiui, galite pasikliauti tik išorinėmis jėgomis, kad jūsų ūgis nuolat augtų ir tam vienas iš pagrindinių reikalavimų yra geras maistas. Trūkstant tinkamų maistinių medžiagų jūsų organizme, iki šiol turėsite tik cheminių tablečių. Norėdami pasiekti norimą aukštį, pradėkite atsižvelgti į savo mitybą. Baltymai yra kūno kūrėjai, o vitaminai – prižiūrėtojai, o jie kartu jūsų sistemoje – gausus kiekis gali padėti jums pasiekti tobulą augimą.

Į savo mėsą įtraukite daug raudonos spalvos, o į salotas – žalumynų. Stiklinė pieno ryte ir dar viena vakare turi būti suporuota su kalio jėgaine, dar žinoma kaip bananas. Vėlyvieji pusryčiai turėtų pakeisti tą mėsainių pyragą sveikomis vaisių salotomis, o vakarienės kepsnys – mažiau nei kartą per savaitę.

4. Valgyk teisingai, gerai augk:

„Man-v-Food“ 1

Nors mes kalbame apie tai, koks maistas gali padėti mums užaugti aukštai, pereikime prie maisto skyrių „ne-ne“, kurį reikia apriboti jūsų mityboje. Nors geras maistas padeda mums užaugti aukštai, blogi maisto elementai ir neteisingas mitybos planas prieštarautų gerovei, todėl jūs amžinai liksite proto padėtyje. Nors į savo mitybą įtraukiate daugiau sveikatos, išmeskite riebias bulvytes ir riebius mėsainius, kuriuose yra per daug kečupo ir šiek tiek aštrių salotų.

5. Ilsėkitės:

Ilsėkis

Kūdikis niekada nesijaudina miegodamas, nes sakė, kad kūdikis auga miegodamas. Psichinis spaudimas, kurį patiriame visą dieną, yra nuleidžiamas naktį, kai miegate, viena iš priežasčių, kodėl ryte jaučiatės gaivus. Dažnai per didelė įtampa ar depresija gali sukelti nemigą, o tai lemia augimo sulėtėjimą. Užtarnautas poilsis yra svarbus kriterijus, leidžiantis sau augti ilgai ir aukštai.

6. „Cobra Stretch“:

„Cobra“ ruožas skirtas ištiesti stuburą. Dėl to jūsų stuburas taps lankstesnis ir sustiprės. Štai paprastas būdas tai padaryti.

  • Atsigulkite ant grindų.
  • Padėkite delnus ant grindų taip, kad jie būtų po petimi. Tegul tavo veidas atrodo žemyn.
  • Švelniai sulenkite stuburą aukštyn, leiskite smakrui suformuoti aukštesnį kampą.
  • Kiek įmanoma sulenkite nugarą.

Pakartokite tai 4-5 kartus ir kiekvienas kartojimas turėtų trukti 5–20 sekundžių.

7. Tadasana:

Tadasana yra veiksminga joga, skirta padidinti ūgį po brendimo. Joga padeda ištempti visus kūno raumenis, pradedant nuo galvos iki kojų. Šis tempimas darys spaudimą visoms jūsų kūno dalims. Todėl tai palengvins augimo hormono gamybą.

  • Atsistokite tiesiai ir įsitikinkite, kad jūsų kojos, juosmuo ir kaklas yra toje pačioje linijoje.
  • Sujunkite kojas rankomis ant šono ir delnu į šlaunis.
  • Lėtai įkvėpkite ir pakelkite rankas aukštyn, kad jos būtų lygiagrečios viena kitai.
  • Dabar pakelkite kulnus ir atsistokite ant pirštų. Tai darydami, kiek įmanoma ištieskite rankas į viršų. Jūsų kojos ir rankos turi būti tiesios.

8. Prisiminkite savo kasdienius įpročius:

Jūsų kasdieniai įpročiai taip pat turi įtakos jūsų ūgiui didinti. Sportas ir pratimai yra pirmasis įprotis, kurį turite išsiugdyti, kad padidintumėte savo ūgį.

Tokios sporto šakos kaip šokinėjimas, šokinėjimas, tinklinis ir krepšinis yra pagrindinės jūsų augimo skatinimo šalininkės.

Dietos įpročiai, pavyzdžiui, gerti daug vandens, suvartoti pakankamai sūrio ir jogurto, taip pat gali padėti padidinti ūgį. Špinatai ir sardinės yra svarbūs didinant ūgį.

Gera sėdėjimo poza ir gulėjimo įpročiai yra kiti esminiai dalykai, kuriuos reikia turėti omenyje.

9. Plaukimas:

Įdomu, kaip plaukimas gali padėti? Plaukimas ištempia jūsų raiščius, sausgysles ir stuburą. Plaukimas krūties smūgiu yra geriausias plaukimo pratimas norint padidinti ūgį. Tačiau praktikuokite plaukimą intensyviai ir pamatysite, kaip tai naudinga jūsų kūnui.

Jei kada nors nerimavote, kad po tam tikro amžiaus niekada nebeaugsite, čia yra straipsnis, kuris atneš gerų naujienų. Norėdami pasiekti rezultatų, gydytojai ir ekspertai pasiūlė įvairius pratimus, įskaitant plaukimą ir kitus maisto papildus. Tačiau jūs pamatysite, kokie jie naudingi kūnui, atliekant griežtą ir religinę praktiką.