Kaip padidinti aukštį nuo 3 iki 6 colių

Geras ūgis yra labai pageidautina vyrų ir moterų savybė. Nors dauguma veiksnių, tokių kaip: augimo hormonai, paveldimos tendencijos ir kt., Kurie lemia žmogaus ūgį, nekontroliuojami, yra tam tikrų veiksnių, tokių kaip jūsų mitybos įpročiai, gyvenimo būdas ir mankštos režimas, kurie gali turėti įtakos jūsų ūgiui nustatyti. Net kai jums sukaks 18 metų, tikrai galite padaryti tam tikrus dalykus, kad padidintumėte savo ūgį 3–6 coliais, bet jūs tikrai turite įdėti papildomų pastangų, kad tai padarytumėte, o rezultatai bus matomi tik reguliariai atlikus šiuos veiksmus kelių mėnesių laikotarpis. Nėra greito taisymo būdo, kaip padidinti aukštį.

1. Dieta ir mityba:

Dieta ir mityba

• Visų pirma, labai svarbu, kad valgytumėte gerai subalansuotą mitybą, kurioje būtų pakankamai ir proporcingai baltymų, vitaminų, angliavandenių ir mineralų, atsižvelgiant į jūsų kūno svorį ir dabartinį ūgį. Geriausia šiuo klausimu pasikonsultuoti su mitybos specialistu.

• Siekiant padidinti ūgį, jūsų racione turėtų būti ypač daug baltymų ir kalcio. Baltymai taip pat žinomi kaip kūno statybiniai blokai ir padeda formuotis bei vystytis naujiems jūsų kūno audiniams, todėl vaidina labai svarbų vaidmenį didinant ūgį. Baltymus savo ruožtu sudaro aminorūgštys, kurių daugelis yra būtinos skatinant ir palaikant tinkamą žmogaus augimo hormono lygį organizme. Valgykite daug baltymų turinčius maisto produktus, tokius kaip: sojos pupelės, sojos pienas, ankštiniai augalai, lęšiai ir sūris.

• Kita vertus, kalcis suteikia stipresnių kaulų. Visi pieno produktai, kiaušiniai, brokoliai ir kt. Yra geri kalcio šaltiniai.

• Galite pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros patarėju ir išklausyti jo nuomonę dėl baltymų kokteilių, kelių vitaminų kapsulių ir mineralinių papildų (ypač kalcio, cinko, mangano, kalio ir fosforo) papildų, padedančių padidinti jūsų ūgį.

2. Treniruotės ir pratimai:

Atlikite pratimus

Jūs galite sustiprinti savo raumenis ir padidinti hormonų kiekį, kiekvieną dieną bent 30–40 minučių užsiimdami tinkama mankšta..

• Treniruokliu galima imtis bet ko – nuo tempimo pratimų iki atsilenkimų iki atsisėdimų. Tempimas yra puikus būdas atsikratyti ir palengvinti susikaupusią kūno raumenų įtampą, ir tai buvo naudinga tiems, kurie bando įgyti šiek tiek aukščio. Įvairūs tempimo pratimai: kobros tempimas, posūkiai ir pagrindiniai kojų tempimai. Plaukimas ir virvės praleidimas taip pat yra puikus būdas ištempti. Be to, galite atlikti keletą kabinimo pratimų, kaip vaikai daro džiunglių sporto salėje. Arba galite lankyti kikbokso pamokas. Žemiau aprašau tam tikrus pakabinimo būdus, kurie jums gali būti naudingi:

• Galite kabinti rankomis pakabinamą strypą. Darykite tai bent 5 minutes kasdien. Tada galite padidinti trukmę, nes jūsų ištvermė didės. Be to, galite sustiprinti tempimą pasukdami pirmyn ir atgal nuo juostos. Vaikams rekomenduojama suaugusiųjų priežiūra, kad būtų išvengta sužalojimų.

• Jei užsiimate joga, taip pat galite kasdien praktikuoti Surya namaskar arba pasveikinti saulę. „Surya namaskar“ iš esmės susideda iš 12 pozų, atliktų ritmu, kurie padeda jūsų kūno raumenims ištempti ir sustiprinti visus kūno raumenis. Tam tikros jogos asanos, tokios kaip: Trikonasana (trikampio poza), atvirkštinio trikampio asana, Sukhasana, Talasana, Adhomukha Savasana ir kt., Padeda ištempti, taip pat skatina augimo hormono gamybą organizme..

• Aktyviai įsitraukite į tokias sporto šakas kaip badmintonas, tenisas, tinklinis ir krepšinio kamuolys. Tokie žaidimai yra įdomūs, taip pat natūralios formos tempimo pratimas.

• Praktikuokite bėgimą ar sprintą. Turbūt matėte, kad atletai dažnai yra labai gero ūgio, nes bėgimas skatina augimo hormonų gamybą. Be to, sprintant dideliu greičiu jūsų ilgieji kaulai sukelia labai mažus mikro lūžius. Tuomet šie lūžiai išgydomi laikantis geros mitybos, poilsio ir natūralaus kūno polinkio gydytis, todėl kaulai turi būti pertvarkyti.

3. Gyvenimo būdo pokyčiai:

Gyvenimo būdo pokyčiai

• Venkite vakarėlių ar vakarinių televizijos laidų ir leiskite sau pakankamai laiko pailsėti naktį. Geras nakties miegas mažiausiai 6–8 valandas iš eilės yra būtinas norint pasiekti gerą aukštį ir bendrą sveikatą. Miego metu išsiskiria geros augimo hormono dozės, taip pat kūno režimas pereina iš gynybinės į regeneracinę ir taisomąją..

• Atsisakykite nesveikų įpročių, tokių kaip rūkymas ir alkoholio vartojimas, nes jie kenkia jūsų pirminiam augimui.

• Sėdėkite po saule 15 minučių kiekvieną dieną, geriausia anksti ryte, kad sugertumėte vitamino D. Rytais UV spindulių kiekis yra minimalus.

• Įpraskite sėdėti taisyklingai. Sėdėkite ištiesę stuburą ir pečius. Sėdėdami, kiek įmanoma, laikykite šlaunis lygiagrečiai grindims, o pėdų pagrindas tinkamai remiasi į grindis. Laikykite savo kaklą ir galvą gerai.

• Padalinkite savo maistą į mažesnes porcijas ir vietoj trijų sunkių patiekalų valgykite 5–6 mažesnius patiekalus. Tai būtina norint pagreitinti medžiagų apykaitą.

• Kreipkitės į gydytoją, kad ankstyvosiose stadijose išvengtumėte augimo hormono, hipofizės ar skydliaukės funkcijos sutrikimo, jei manote, kad paauglystėje jūsų ūgis nepakankamai auga.

• Išlaikykite idealų kūno svorį, nes papildomas svoris suspaustų stuburo slankstelių diskus, todėl jūsų ūgis atrodytų trumpesnis, nei turėtų būti.

Jei nė vienas iš aukščiau išvardytų būdų neveikia, yra daug sintetinių hormonų tablečių, kurios teigia padidinančios ūgį. Tačiau jie dažnai turi daug šalutinių poveikių, todėl juos reikia vartoti tik prieš tai pasitarus su savo endokrinologu apie visus privalumus ir trūkumus. Tam tikros kaulų operacijų formos taip pat gali padėti padidinti ūgį. Operacija tikrai yra brangi ir skausminga procedūra, tačiau pasiekti rezultatai yra pastebimi.

Tikiuosi, kad straipsnis jums buvo naudingas ir jums bus naudinga.