Ūgio padidėjimas yra viena iš pagrindinių socialinių problemų, su kuriomis šiandien susiduria daugelis žmonių. Stovėdami tarp draugų grupės, mažas ūgis tarp jūsų kojinių merginų padaro jus kompromituojančią padėtį. Tą patį poveikį jaučia ir berniukai. Tiesą sakant, berniukai susiduria su daugiau problemų, susijusių su ūgio problemomis, nei mergaitės. Fizinė išvaizda visada sudomino ir padarė įtaką žmonėms, nesvarbu, ar tai būtų mergaitė, ar berniukas, ir griežtos konkurencijos pasaulyje, tai tik dar viena kliūtis, kurią jie nori įveikti.

Kaip padidinti ūgį per 2 savaites

Tikslas:

Kaip padidinti ūgį per 2 savaites

Tikslas yra įgyti aukštį per dvi savaites. Dabartinė karta tiki momentiniais rezultatais. Laukimo vaisius reikia paragauti akimirksniu, todėl šią akimirką jie nori kuo greičiau ką nors pasiekti, paskatino juos sutvarkyti savo kūną taip, kad būtų galima susidurti su griežtomis pasekmėmis. Paprastai trumpas laiko tarpas ir daug pasiekimų, intensyvumas didėja kartu su akimirksniu nustatytais tikslais.

Iš anksto pasikonsultuokite:

Pasikonsultuokite iš anksto

Prieš pradėdami šį dviejų savaičių ritualą, įsitikinkite, kad kartu su treniruoklių salės treneriu ir mitybos specialistu išklausėte konsultanto kursą. Ateinančias kelias dienas iki dviejų savaičių pabaigos turite atiduoti visas jėgas ir sunkiai dirbti.

Valgyk teisingai:

Valgyk teisingai

Kai kurie maisto produktai, kuriuos paskyrė dietologas, turėtų būti vieninteliai patiekalai. Šiuo metu laikykitės griežtos dietos ir į savo sistemą įtraukite tik būtinus sveikus. Šiuo metu nesveikas maistas gali sulėtinti kūno vystymąsi ir kartu augimą.

Prieš treniruotę pradėkite rytą baltymų kokteiliu. Jie turėtų būti sudaryti iš dviejų žalių kiaušinių, vienos stiklinės sojos pieno ir bananų, sumaišytų kartu. Po mankštos pusryčiai su duona ir du virti kiaušiniai su stikline pieno ir po to apelsinų ar laimų sulčių. Vidurdienį ir vakarienei valgykite daug vištienos ar jautienos, nes šie du yra praturtinti kūną stiprinančiomis maistinėmis medžiagomis ir padėtų jums greitai augti. Jūs netgi galite įmesti žuvį į sandorį. Priešpiečiams ar vakariniams užkandžiams pasigaminkite salotas su jogurtu ir žaliais lapais, tokiais kaip špinatai, pupelės ir salotos.

Dirbkite teisingai:

Jei dirbate nuo pat pirmos savaitės pabaigos, tikrai pajusite pokyčius.

Plaukimas:

Plaukimas

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, yra užregistruoti savo vardą plaukiant ir kiekvieną dieną bent 25 minutes be jokios praktikos jį praktikuoti. Plaukimas yra puikus būdas ištempti kūną ir sukurti raumenis, kad galėtumėte vystytis greičiau.

Kabantis:

Kabinimas yra patikrintas būdas ištiesti kūną. Tam jums reikia tinkamo pakabinamo strypo, kuris atlaikytų visą jūsų svorį. Dabar pakabinkite rankas ant juostos ir laikykitės dviejų pėdų atstumo nuo žemės. Dabar ištieskite kojų pirštus ir pabandykite paliesti žemę.

Važiavimas dviračiu:

Dviračių sportas

Dviračių sportas yra dar vienas svarbus pratimas, kuris padėtų jums tinkamai panaudoti apatinę kūno dalį. Lankstūs raumenys padės jums augti greičiau ir be jokių kliūčių. Kiekvieną vakarą važinėkite dviračiu po miestą.

Ištieskite:

Ištieskite

Atlikite pakankamai paprastus pratimus namuose, tokius kaip šlaunikauliai ar joga, kurie yra įrodytas būdas greitai padidinti ūgį be jokio šalutinio poveikio. Jūs visada galite kaitalioti abu arba skirtingą laiką skirtingiems pratimams.

Būkite be streso:

Būkite be streso

Stresas yra viena iš pagrindinių augimo sulėtėjimo priežasčių, todėl pasirūpinkite, kad atsikratytumėte streso pasirinkdami gerą miegą naktį.