Ar esate patenkintas savo ūgiu? Nusivylėte dėl savo trumpo ūgio? Jei taip, tada atidžiai perskaitykite šį straipsnį, kad gautumėte nuostabių patarimų, kaip padidinti ūgį po 16 metų.

Visi paaugliai nori tapti aukšti, kad įgytų patrauklią asmenybę. Kai kuriems iš jų įdomu, kaip tapti aukštesniais būdamas 16 metų. Tai tikrai nesudėtinga laikantis įvairių dietų ir pratimų.

Turite žinoti, kad ūgis priklauso nuo kelių veiksnių, tokių kaip ne genetiniai veiksniai, genetiniai, skaičiuojantys aplinkos veiksniai ir mityba. Manoma, kad sulaukus tam tikro amžiaus, tai reiškia vidutiniškai 16–18 metų, jūsų ūgis nustoja vystytis. Yra daug būdų, kaip padidinti savo ūgį.

kaip padidinti ūgį po 16 metų

Geriausi būdai padidinti ūgį po 16 metų:

Štai kaip natūraliai padidinti ūgį sulaukus 16 metų.

1. Subalansuota mityba:

 • Kalcis: Naudokite daugiau pieno produktų ir žalių daržovių. Tai padeda kaulų augimui.
 • Vitaminas D plius baltymai: Pagerinti augimo hormonus ir padėti tinkamai vystytis dantims, be to, kaulams. Valgykite daugiau liesos mėsos, ankštinių augalų, sūrio, tofu ir kiaušinio baltymo.
 • Cinkas: Jo vartojimas neleidžia jiems sulėtėti. Cinko turtingas maistas yra šokoladas, austrės, kiaušiniai, šparagai ir žemės riešutai ir kt.
 • Mineralai, vitaminai ir angliavandeniai: Naudojant subalansuotą mitybą, nepamirškite į savo racioną įtraukti pieno, kiaušinių, sojų pupelių, avižinių dribsnių, vaisių ir daržovių.

2. Gerkite daug vandens:

Geriamasis vanduo sustabdys organizmo toksinių medžiagų, kurios gali pakeisti organizmo medžiagų apykaitą, struktūrą. Geriamasis vanduo padės geriau virškinti ir išvalyti kūną. Kai organizmas bus pašalintas iš toksinų, medžiagų apykaita paspartės ir tai prisidės prie gero kaulų augimo. Kasdien išgerkite apie 8–10 stiklinių vandens. Be to, ryte gerkite 2 stiklines vandens ant pliko skrandžio, kad išvalytumėte virškinimo sistemą.

3. Venkite augimą stabdančių veiksnių:

Be galo nesaugu vartoti narkotikus su alkoholiu jauname amžiuje. Intensyvūs šie produktai gali paskatinti augimo sulėtėjimą ir netinkamą mitybą. Jie trukdo kaulų plėtrai mažiems vaikams, taip sutrikdydami jų ūgį.

4. Treniruotės:

I. Pakabinimas: Tai dar vienas paprastas ūgio didinimo pratimas mergaitėms ir berniukams. Štai kaip tai padaryti.

 • Įsigykite saugų, tvirtą daiktą, iš kurio galite pakabinti savo namuose. Siekdami geriausių rezultatų, pabandykite praleisti 30 minučių per dieną kabindami.
 • Norėdami pradėti, atlikite 10 sekundžių, pailsėkite ir pakartokite 10 sekundžių iki 30 minučių.

Pagaliau įgysite pagreitį, be to, būkite sumanūs pakabinti ilgesnį laiką.

II. Plaukimas sausoje žemėje: Sausas plaukimas yra pratimas, kuris įtraukia alternatyvios kojos ir rankos poros judesius. Jūsų dešinė ranka sujungs jūsų kairę koją, o dešinė – kaire ranka.

 • Atsigulkite gulimoje padėtyje ir pakelkite kiekvieną porą iš eilės, kiek įmanoma ištempdami kiekvieną galūnę.

Šis pratimas bus labai naudingas tiems, kurie turi ūgio problemų. Išbandykite šią treniruotę, kad padidintumėte ūgį po 16 metų.

III. Treniruotė tiesiomis kojomis: Tai dar vienas paprastas pratimas. Tačiau norint tai padaryti, reikės šiek tiek praktikos.

 • Atsigulkite ant nugaros ir kartu pakelkite kojas.
 • Laikykite juos tiesiai ore ir nuleiskite žemyn šalia žemės, laikydami juos kelis colius virš grindų.
 • Pakelkite rankas aukštyn 90 laipsnių kampu su grindimis ir pakelkite jas tiesiai virš žemės.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, atlikite 7–8 pakartojimus per dieną.

IV. Kojos smūgis: Tai taip pat žinoma kaip alternatyvi kojų treniruotė. Štai kaip tai padaryti.

 • Atsigulkite ant nugaros.
 • Abi kojas laikykite tiesiai. Vieną iš jų priartinkite prie krūtinės ir ištiesinkite.
 • Tą patį pakartokite su kita koja. Pakartokite judesį kaip dviračiu.

Nepamirškite, kad tarp kojų negalima remtis į žemę.

5. Patirkite hormonų terapiją:

HGH arba žmogaus augimo hormonas prisideda prie augimo, be to, mediciniškai padidinus šio hormono lygį, gali padidėti ūgis. Augimo hormonas klasikiniu būdu skiriamas tiems, kuriems yra natūralus hormonų trūkumas, nors vaikai, kurie yra neįprastai trumpi ir turi normalų hormonų kiekį, taip pat gali pasinaudoti HGH terapija. Paprastai hormonas skiriamas kasdien nuo ankstyvo iki brendimo, laukiantis 18 metų.

6. Joga:

Manoma, kad kai giliai įkvepiame per jogos pratimus, išsikrauname stresą, kuris sukelia nugaros raumenų įtampą, o tai savo ruožtu pašalina kliūtis pagerinti kūno augimą.

Ši jogos pozos palaiko jūsų kūną vertikaliai ir padidina aukštį taip:

Surya Namaskar: Tai senovės jogos pratimai, atliekami 12 skirtingų pozų ir atliekami chronologiniu metodu.

„Cobra Stretch“: Ši joga, skirta ūgiui padidinti po 16 metų, yra lengvai atliekama. Pažvelkite į veiksmus, kurių reikia tiksliai atlikti.

 • Atsigulkite ant pilvo.
 • Dabar pakelkite viršutinę kūno dalį.
 • Sulenkite tiek, kiek leidžia jūsų kūno tempimo jėga.

Šis masažas sustiprins augančias ląstelių galimybes.

Talasana: Talasna stiprina rankas, kojas ir stuburus. Laikykite savo kūną lygų. Palaikomasis aukščio padidėjimas.

Adhomukha Savasana: Be to, pripažintas žemyn nukreiptu šunimi. Ši asana padidina kraujo judėjimą į veidą ir kaklą.

Trikonasana: „Trikonasana“ padeda subalansuoti pusiausvyrą. Šis jogos pratimas suteikia jums aukštos kokybės laikyseną. Taip pat pripažinta trikampio poza.

Sukhasana: Manoma, kad tai yra centrinė padėtis, iš kurios vyksta papildomos jogos pozos. Atlikdami šią asaną, jūs valdote kvėpavimą, tonizuojate apatinę nugaros dalį ir klubus.

Tikrai įmanoma padidinti savo ūgį net ir sulaukus 16 metų, nesvarbu, ar esate vyras, ar moteris. Visos šios treniruotės ir jogos pozos sustiprins jūsų kaulus ir raumenis. Dieta užtikrins, kad jūsų kūnas būtų subalansuotas ir gautų reikiamą mitybą bei vitaminus, kurių reikia ūgiui padidinti. Griežtai laikykitės jų, kad pamatytumėte geriausius rezultatus.