Ar norite tapti aukštas? Nesijaudink! Mes esame čia, kad padėtume jums. Kartais atrodo, kad tam tikri vaikai tik nustoja augti, o tai jiems ir tėvams kelia pagrindinį nerimą. Turite žinoti, kad moterys, be vyrų, gali užaugti iki 21 metų, kol laukia 25 metai. Jei einate į mokyklą ar kolegiją, tai yra geriausias laikas pasiekti idealų ūgį. Jūsų ūgį lemia jūsų paveldėjimas ir aplinkos savybės. Jei norite tapti aukštas, galite sekti šiame straipsnyje aprašytus būdus, kaip tapti aukštu.

Kaip tapti aukštu

Kai kuriems žmonėms po 25 metų ūgis virsta sustingusiu. Asmenys, kurių ūgis normalus, turi stengtis treniruotis maistu ir miegoti ir pan. Normalus žmogus įprastomis priemonėmis gali pakilti bent iki 2–4 colių. Yra daug būdų, kaip tapti aukštu.

Geriausi patarimai, kaip tapti aukštu:

Žemiau mes paminėjome geriausių patarimų, kurie yra naudingi auginant ūgį, sąrašą. Jie yra tokie;

1. Papildai:

Kartu su tinkamais pratimais taip pat svarbūs tinkami papildai. Yra daug augimą skatinančių papildų, kuriuose yra esminių sudedamųjų dalių, kurios padeda augti aukštesniam skaičiuojant gliukozaminą, multivitaminus ir amino rūgštis. Išgėrę papildų, tinkamais papildais galite užaugti dar 2–3 coliais.

2. Joga:

Joga vaidina svarbų vaidmenį ugdant jūsų ūgį, be papildomo laiko, kurį galite skirti jai. Joga padeda atgauti daugybę centimetrų be skausmo ar jokio šalutinio poveikio. Atšokimai ir laikysenos ištempia stuburą, o po to lavina laikyseną, padėdamos išplėsti galimą aukštį. Daugelis žmonių mano, kad gilūs skundai gali pašalinti įtampą ir išvalyti energiją, kuri leidžia jums labiau subręsti.

3. Pratimai:

Tam tikri pratimai yra atsakingi už ūgį ar ūgio padidėjimą. Sportuojant atsiranda 3 vystymosi lygiai, o po to ūgis didėja.

Jie yra kaip sekėjai;

• 1 lygis: Stuburo raumenų raumenų ir tonų pagerėjimas.

• 2 lygis: Stuburo dekompresija plius Ištiesinkite.

• 3 lygis: Pažangus stuburo diskų atnaujinimas ir kondensacija.

i) šokinėjimas: Anksčiau atsistokite ant suoliuko ar tempo, kurio aukštis yra pėda. Pradėkite nuo šuolio 1 pėda, kad gautumėte 10 sumų. Šiuo metu pakartokite už kitos kojos. Kartokite šį rinkinį 3 kartus. Paėmimai ilsisi tarp masyvų.

ii) Dviračių sportas: Važiuokite ciklu, kur tik jūsų pirštai skleidžia pedalus, tada važiuokite dviračiu 10–15 minučių. Atlikite nejudantį ciklą. Atšokimas palietus pedalus pastums jūsų kojas.

iii) Spyrimas: Atsistokite kojomis atskirai ir plaukdami 1 koja greitai paspauskite. Atkartokite ne mažiau kaip 20 smūgių į vieną koją ir tada pereikite prie kitos kojos. Pakartokite šią treniruotę 20 kartų. Ši treniruotė prailgina blauzdą ir šlaunikaulį.

4. Reguliarus maitinimas:

Šešių valgymų per dieną planas pagerina jūsų medžiagų apykaitą ir padidina jūsų ūgį natūraliomis priemonėmis. Jei valgysite tinkamus valgius, jūsų kūnas bus aprūpintas mažiau riebalų, todėl logiškai galėsite pasiekti visą ūgį. Tai taip pat patvirtina, kad jūsų kūnas žavi energingus vitaminus ir mineralus.

5. Pakankamai išsimiegokite:

Remiantis tam tikrais tyrimais, pastebima, kad besivystantys jaunuoliai ir paaugliai nori 8,5 plius 11 valandų miego kiekvieną naktį. Kol ilsitės, jūsų kūnas vysto ir atjaunina audinius. Žmogaus augimo hormonas arba HGH natūraliai susiformuoja arba pagerėja mūsų kūne, ypač gilaus ar atsipalaidavusio bangos miego metu.

6. Žmogaus augimo hormonas arba HGH:

Vienas iš brangiausių vaistų yra sintetinis žmogaus augimo hormonas. Tai padeda per kelis mėnesius pakelti 5 cm aukštį. Galimos HGH injekcijos, tabletės, milteliai, kurie vartojami stebint gydytojams.

7. Pagerinkite savo mitybą:

Vienas iš geriausių būdų padidinti ūgį yra tam tikri maisto produktai, padedantys padidinti ūgį. Pavyzdžiui, maisto produktai, turintys didelę maistinę vertę, gali padėti padidinti ūgį. Maistas, kuris tarnauja jūsų kūnui, tikrai leis jums padidinti savo ūgį. Taigi atėjo laikas patobulinti savo mitybą ir pridėti keletą būtinų maisto produktų, kad galėtumėte aprūpinti savo kūną tik geriausiais.

8. Pakabinti atsitiktinai:

Be jogos ar pratimų, galite lengvai padidinti jų aukštį kabindami. Jei matote juostą, pabandykite šokti ant jos ir patraukti. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių būdų padidinti ūgį. Akivaizdu, kad praleisite gana ilgai. Tai įdomus, bet sudėtingas būdas padidinti ūgį. Daugeliui žmonių tai pasirodė veiksminga ir atėjo laikas vis daugiau žmonių pradėti naudotis šia linksma technika, kad padidintų ūgį.

9. Sportas:

Kaip tapti aukštu? Užsiimkite kokia nors fizine veikla ar sportu. Jei priklausėte mokyklos krepšinio komandai, jums turėjo būti lengva padidinti ūgį. Vienas iš geriausių būdų padidinti aukštį yra laipiojimas virve ar kopimas į kalnus. Tai yra vienas iš geriausių būdų padidinti aukštį ir turėti aukštą kūno sudėjimą. Šiais laikais ūgio problemos auga gana greitai ir daug žmonių kenčia nuo trumpo ūgio problemų, nes tai trukdo jiems atlikti tam tikrą veiklą. Kaip aptarta šioje pastraipoje, užsiimant kokiu nors sportu, kūnas bus pakankamai ištemptas ir raumenys augs, o tai dar labiau padės padidinti ūgį.

10. Plaukimas:

Vienas iš geriausių būdų padidinti ūgį yra plaukimas. Įrodyta, kad plaukiant atliekami judesiai gali padidinti ūgį, ir tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip lengvai padidinti aukštį.

11. Atlikite keletą super tempimų:

Yra tam tikrų pratimų ir tempimo procedūrų, kurios tankiai tempia kūną ir leidžia ištempti ir raumenis. Vienas iš geriausių dalykų yra pirštų prisilietimo pratimas, kuris yra vienas garsiausių įkrovos stovyklos užsiėmimų, kuriuos vaikai turi atlikti, kad gautų premiją. Matyt, daugelis vaikų to nesugeba. Tačiau visi žinome, kad tinkamai praktikuodami tai galės įvaldyti kiekvienas.

12. Gera laikysena:

nori patarimų, kaip tapti aukšta? Vienas iš geriausių būdų padidinti ūgį ir tapti gana aukštu gali būti geros laikysenos išlaikymas. Žmonės, kurie visą dieną išlaiko gerą laikyseną, yra mažiau linkę į trumpo ūgio problemas.

13. Imuninės sistemos palaikymas:

Norite sužinoti, kaip greitai tapti aukšta? Išlaikykite imuninę sistemą sveiką ir aktyvią. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių būdų sumažinti svorį ir padidinti ūgį. Žmonės, kenčiantys nuo imuniteto problemų, taip pat kenčia nuo mažo ūgio problemų.

14. Vanduo:

“Kaip aš galiu tapti aukštas?” Tai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių trumpo ūgio žmonių klausimų. Vienas iš geriausių būdų greitai įgyti aukštį yra tinkamas vandens suvartojimas ir vidinės sistemos hidratacija.

15. Medicininė pagalba:

Jei net nepradėjote augti net praktikavęsi ir pritaikę aukščiau išvardintus metodus, pats laikas kreiptis į medikus. Tai turbūt paskutinis dalykas jūsų sąraše, tai reiškia, kad turite teisę apsilankyti pas gydytoją tik tuo atveju, jei išbandėte ankstesnius metodus ir jie jums netreniravo.

šiame straipsnyje buvo aptarti kai kurie geriausi aukščio didinimo būdai ir patarimai. Šie patarimai ir gudrybės yra visiškai aktualūs ir pasiteisino daugumai žmonių, kurie žūtbūt nori padidinti savo ūgį. Galite išbandyti šiuos ir gana greitai padidinti savo ūgį.