Platinos auskarai yra vienas paklausiausių moterų papuošalų, nes jie yra labai lengvi ir gali būti pritaikyti prie bet kokios jūsų pageidaujamos aprangos. Šio tipo auskarai puikiai tinka paaugliams mergaitėms, vidutinio amžiaus moterims – akinantis ir diva. Platinos auskarai atrodo madingi ir madingi bet kuriuo metu ir yra visžalis ornamentas, kuris niekada neišeina iš mados.

platinos auskarai

Platinos auskarų dizainas su vaizdais:

Įspūdingi šių auskarų dizainai yra egzotiški ir puikiai tinka bet kokioms progoms. Pažvelkime į 15 geriausių platinos auskarų dizaino:

1. Putojantys Whorl platinos auskarai:

Blizgantys „Whorl“ platinos auskarai

„Whorl“ yra bet kokios formos apskritos kompozicijos, tokios kaip gėlė ar lapas, arba viskas, panaši į ritę. Šis platininis auskaras yra labai meniškai gražios formos, todėl atrodo nepakartojamai. Viršutiniame auskarų krašte yra įspausti putojantys smulkūs deimantai, todėl jie atrodo karališki. Jis yra nedidelio dydžio, bet dėvėdamas atrodo nuostabiai, todėl atrodo madingai ir madingai.

2. 18 k aukso žvaigždės formos oksiduoto šampano spalvos platinos auskarai:

18k aukso žvaigždės formos oksiduoto šampano spalvos platinos auskaras

Platinos auskarai taip pat yra oksiduotos formos. Štai jums unikalus ir išskirtinis auskarų gabalas. Šie auskarai pagaminti iš 18 karatų aukso, o tarp auskarų sukurta žvaigždės forma, iš kurios matomas mėnulis. Mėnulio spalva yra šampano, visa šio auskaro koncepcija yra nuostabi ir nuostabi. Šio tipo auskarai puikiai atrodo paaugliams ar merginoms, kurioms patinka koliažas, ir taip suteikia jiems šaunų vaizdą.

3. „Cluster Knot Platinum Diamonds“ auskarai:

„Cluster Knot Platinum Diamonds“ auskarai

Kaip deimantai visada atrodo stilingai ir karališkai ir gali būti dėvimi bet kurioje gyvenimo srityje be jokių abejonių. Šis auskaras turi klasterinių mazgų stilių visuose kraštuose, todėl atrodo nuostabiai ir skiriasi nuo kitų. Šio tipo auskarai puikiai tinka dėvėti kaip biuro drabužiai, taip pat gali būti dėvimi kasdien be baimės.

4. Paprasti lapų formos platinos auskarai:

Paprasti lapų formos platinos auskarai

Kadangi lapas yra susijęs su gamta ir simbolizuoja gyvenimą bei maistą, būdingą moteriai. Moterims ar moterims būdingos panašios savybės ir šie paprasti, bet elegantiški platinos auskarai atrodo nuostabiai ir stulbinančiai.

5. Platinos auskarai su kanalų rinkinio deimantais:

Platininiai auskarai su kanalų rinkinio deimantais

Deimantų įdėjimas ant šių gražių formų platinos auskarų vadinamas deimantų kanalų nustatymu. Auskarai buvo labai meniškos formos ir puikiai tinka bet kokiai grupei ir progoms. Kiekvienas gali nešioti šiuos gražius auskarus stilingai ir sukurti įspūdį kitiems bei atrodyti gražiai ir žavingai.

6. Ovalios formos deimantiniai platinos žiedai:

Ovalios formos deimantiniai platininiai žiediniai auskarai

Platininiai auskarai yra labai paplitę ir madingi, jų yra įvairių formų ir dydžių. Šis auskaras yra ovalo formos ir daugelis moterų mėgsta dėvėti kaip kasdien. Šie ovalo formos platinos auskarai atrodo nepaprastai, nes ant jų yra akinti deimantai. Auskarai gali būti dėvimi kaip gražus biuro drabužis ir puikiai atrodo ir jauniems žmonėms.

7. Širdies formos platinos auskarai mergaitėms:

Širdies formos platinos auskarai mergaitėms

Čia yra stilingi platinos auskarai jaunoms merginoms. Auskarai turi daugybę širdies formos pakabų, nukritusių nuo viršaus iki galo labai unikaliu būdu. Šio tipo auskarai leidžia atrodyti šauniai ir madingai, todėl juos galima derinti su bet kokia apranga.

8. Kelių lašų platinos auskarai:

Kelių lašų platinos auskarai

Ilgas auskaras suteikia pailgą išvaizdą. Šis platinos auskaras turi žvaigždžių motyvų sluoksnius, pakabintus labai gražiai ir meniškai. Šio tipo auskarai puikiai tinka dėvint vakare ar bet kokiuose šauniuose vakarėliuose. Tai suteikia akinančią išvaizdą ir verčia kalbėti apie vakarėlį.

9. Paprasti platininiai auskarai:

Paprasti platininiai auskarai

Kai kurios moterys nori nešioti paprastus auskarus, todėl šis auskaras jiems puikiai tinka. Šio tipo auskarai atrodo paprasti, bet elegantiški ir elegantiški. Auskarai gali būti dėvimi bet kokio amžiaus moterims ir tinka kiekvienai progai.

10. Kryžiaus formos lankų platinos auskarai vyrams:

Kryžminiai žiediniai platinos auskarai vyrams

Vyrai labai rūpinasi savo išvaizda ir vilki tuos daiktus, kurie tinka jų asmenybei. Platinos auskarai yra tie, dėl kurių jie atrodo žavingai. Ant šio auskaro yra įspausta maža kryžiaus forma, suteikianti išskirtinį šio lanko auskaro išvaizdą.

11. Oksiduoti dvigubo lašo platinos auskarai paaugliams:

Oksiduoti dvigubo lašo platinos auskarai paaugliams

Platinos auskarai taip pat yra oksiduotos; surūdijusi išvaizda leidžia atrodyti fantastiškai ir gražiai. Šio tipo auskarai atrodo labai stilingi ir atrodo bei žavi asmenybę. Šie auskarai atrodo gerai, jei nešiojami su džinsais ir marškinėliais, todėl atrodysite prašmatniai vakare.

12. Akinantis senovinis platinos Jhumka su perlais:

Akinantis senovinis platinos „Jhumka“ su perlais

„Jhumka“ yra labai tradiciniai auskarai ir dėvimi dešimtmečius. Tai pagerina moters išvaizdą ir daro ją patrauklesnę ir gražesnę. „Jhumkas“ atrodo labai nuostabiai, jei dėvimi su etnine apranga. Šiame platinos auskare yra deimantų, išmargintų visur, o žemyn spindintys perlai pakabinami, kad atrodytų dieviškai ir pasakiškai.

13. Nuotakos platinos auskarai:

Vestuviniai platinos auskarai

Kiekvienai moteriai jos vestuvių diena yra pati svarbiausia, nes ji ketina pradėti naują savo gyvenimo kelionę, todėl ji nori pasipuošti ir būti išskirtinė iš kitų. Platieji ir deimantiniai auskarai puikiai tinka jos dienai.

14. Spalvingi ašarų lašo platinos auskarai:

Spalvingi ašarų lašo platinos auskarai

Ašaros platinos auskarai yra labiausiai papuošalų tipas, tačiau labai išskirtiniai ir skiriasi nuo kitų. Šie platinos auskarai pakabinti spalvingais kristalais, todėl tai yra įdomiausi ir gražiausi auskarai jaunoms merginoms. Tai labai lengva nešiotis, taip pat yra įvairių dizainų ir modelių.

15. Drugelio formos platinos auskarai vaikams:

Drugelio formos platinos auskarai vaikams

Paskutinė, bet labiausiai paplitusi auskarų forma yra šie drugelio formos platinos auskarai mažiems vaikams. Kaip vyresnieji puikuojasi savo mada ir stiliumi, kodėl vaikai turėtų būti palikti? Kadangi drugelis plūsta iš vienos vietos į kitą ir yra labai nekaltas, panašiai vaikai yra to paties charakterio. Taigi maži gražūs ir išskirtiniai auskarai puikiai tinka ant mažų ausų.

Platinos papuošalai ir brangakmeniai yra paprasti, tačiau turi žvilgančią ir egzotišką išvaizdą. Auskarai turi madingą išvaizdą ir leidžia žmogui atrodyti šauniai ir madingai. Šio tipo auskarus dėvi tiek vyrai, tiek moterys iš visų amžiaus grupių. Auskarai labai traukia akį ir gali lengvai patraukti kitų dėmesį, taip paversdami jus traukos centru. Dabar galite pasirinkti auskarus pagal savo stilių ir skonį bei puikuotis madoje ir sukurti įspūdį savo draugų ir kolegų akivaizdoje.