Keshi incileri, Tahiti denizinden veya Avustralya Güney Denizi’nden elde edilen Doğal incilerdir. Ama tatlı sulardan elde edilen ve uçsuz bucaksız okyanuslardan elde edilenlerle aynı özelliklere sahip ekmek parçaları da vardır. Bu Keshi incileri farklı fiyat aralıkları ile piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. İncilerin fiyatı, orijinalliğin boyutuna, şekline ve kalitesine bağlıdır..

Görüntülü Kadın İçin En İyi Moda Keshi İncileri:

Kadınların çoğu bu tür Keshi incileri için deli oluyor, bu yüzden burada en iyi 9 geleneksel ve benzersiz model veriliyor..

1. Gerçek Tatlı Su İncileri Kolye:

Gerçek Tatlı Su İncileri Kolye

Bu tatlı su incileri kolye tasarımları, bu günlerde yeni moda moda takılar. Hem Keshi hem de barok incilerin birleşiminden oluşan şekliyle 120 cm uzunluğundadır. Kraliyet ile parıldamasını sağlayan parlak ve parlak beyaz görünüyorlar..

2. Büyük Kancalı Küpeler:

Büyük Kancalı Küpeler

Geçmişten beri çoğu bayanın moda trendi olan büyük Keshi inci küpelerini sunuyoruz. Bu küpeler her tür kostüme çok daha iyi uyum sağlar. İncinin ışıltılı güzelliği için ek bir özellik oluşturan kancalı modelde 14 ayar Altın tel kullanılarak yapılırlar..

3. Güney Denizi Keshi İnci Bilezikler:

Güney Denizi Keshi İnci Bilezikler

Bu güzel tasarımlı bileklik, Tahiti’deki lüks incilerden yapılmıştır. 7-10 mm radyal boyuta sahip çok kalın sedefli yüksek kaliteli Keshi inci bileziklerdir. Fransız Polinezyası güney denizinden elde edilen yüksek parlaklığa sahip fantezi tonlara sahip gri gölgeye sahiptir..

4. Yüzen Beyaz Keshi İnci Kolye:

Yüzen Beyaz Keshi İnci Kolye

Çok telli katmanlarda yüzen beyaz Keshi incilerine sahip bu inci mücevherlerinin çarpıcı koleksiyonu. Gümüş ‘C’ tokalı oniks ve tatlı su kristallerinden yapılmıştır. Bu inci kolye, özelleştirilebilir boyutta sipariş edildiğinde değiştirilebilen yaklaşık 45 cm uzunluğa sahiptir..

5. Sonsuzluk Sarı Keshi İnci Yüzükler:

Sonsuzluk Sarı Keshi İnci Yüzük

Burada 10 mm barok Keshi inci yüzük içeren Avustralya Paspaley güney denizi incileri koleksiyonunu görebilirsiniz. 0.30 karatlık yüzüğün üzerine işlenmiş sarı altın ve 10 pırlantanın bu çekici kombinasyonunu elde edersiniz. Sonsuza kadar sevilmek için yaratılmış tasarımdır..

6. Kapalı Beyaz Keshi İnci Takı:

Off White Keshi Pearls Mücevherat

Keshi inci kolye tasarımının daha az gösterişli modelidir. Güney denizinden kaynaklanır ve doğal parlaklığı için geliştirilmiştir. Burada kullanılan Keshi inci boncukların şekli ve boyutu değiştirilmemiştir, bu da ona doğal ışıltılı bir görünüm kazandırmaktadır..

7. Tatlı Su Kültürlü Keshi İnci Tasarımı:

Tatlı Su Kültürlü Keshi İnci Tasarımı

Kıyafetinizin, burada gösterilen türden biri gibi olması gereken aksesuarlarından en iyi şekilde yararlanmasını sağlayın. Bu, tatlı sudan iyi yetiştirilmiş siyah Keshi inci kolye tasarımıdır. Dayanıklı hale getirmek için bir CZ döşeme konektörü kullanılır ve en basit tasarım ve kalite ile en iyi parlaklığa sahiptir.

8. Pırlanta Çivili Keshi İnci Küpeler:

Pırlanta Çivili Keshi İnci Küpe

Doğal Keshi incilerine sahip parıldayan elmas saplama koleksiyonuna sahipsiniz. Keshi inci saplama küpeler, gerçek siyah rengiyle Tahiti denizinden. Ölçüsü yaklaşık 11.5 cm çapındadır ve üzerine elmas taş işlenerek çivinin değeri zenginleştirilir. Bunun yanında 18 ayar beyaz altın da kullanılmıştır..

9. Doğal Beyaz Barok Keshi İncileri:

Doğal Beyaz Barok Keshi İnciler

Bu gevşek Keshi incileri ile bu inci takılardan kendi koleksiyonunuzu yapmayı deneyin. 11-14 mm boyutlarında natürel beyaz tonlarındadır. Bu beyaz Keshi inci taramaları kolayca kullanılabilir ve kendi koleksiyonunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için üzerinde iki taraflı delikler bulunur..

Ortak tonlar saf beyaz, sarımsı beyaz ve ardından mavimsi siyah tonlu olanlardır. Moda tutkunları arasında çok talep gören barok şekilli Keshi incileri de var. Siyah Keshi incileri, en iyi aralıkları elde etmek için etnik kökeninde de durur. Bundan böyle, henüz denemediyseniz, en azından bu incilerin tek bir koleksiyonunu denemelisiniz. ona aşık olabilirsin.