Viena iš laimingiausių akimirkų tėvų gyvenime yra tada, kai jų kūdikiai pradeda judėti iš mažų ir mielų pėdų. Tai laikas, kai tikroji medžioklė pradeda atnešti tinkamus batus mažiems vaikams, kad tai suteiktų jiems komforto žengiant mažus žingsnelius ir netgi apsaugotų juos būnant lauke. Mažylio bateliai turi būti nepriekaištingo dydžio, idealiai prigludę ir turėti minkštą dugną, kad nepakenktų jų švelnioms pėdoms.

vaikiški bateliai

Naujausi ir gražūs batų modeliai mažiems vaikams:

Pažvelkime į 10 geriausių batų dizaino vaikams.

1. Mieli rožiniai bateliai mažyliui:

Mieli rožiniai bateliai mažyliui

Čia pasirodo žvilgantys ir išskirtinai rausvi bateliai mažyliui. Šio tipo batus gali dėvėti mergaitė arba berniukas, ir jie abu atrodo mieli. Batas yra atitinkamo pločio priekyje, kad jiems nepakenktų, o maža gėlė batų šonuose pagerina batų ir pėdų išvaizdą.

2. Kasdieniai bateliai vaikams:

Kasdieniai bateliai vaikams

Šie lapės formos kūdikio bateliai atrodo labai šaunūs ant apkūnių mergaičių kūdikio. Šio tipo batus galima dėvėti kasdien, tačiau tiesiog užsidėkite atitinkamą kojinę, kad ji atrodytų mieliau nei bet kada.

3. Rankų darbo nėrimo bateliai mažiems vaikams:

Rankų darbo nėrimo bateliai mažyliui

Nėrimas yra rankdarbis, kurio verpalai yra tekstūruoti patraukliai atrodančių batų pavidalu. Batai yra įvairių ryškių ir pastelinių spalvų ir atrodo labai skirtingi ir labai gražūs ant jaunų kojų.

4. Širdies formos auksiniai mažylio bateliai:

Širdies formos auksiniai vaikiški bateliai

Šie mieli, maži auksiniai bateliai suteikia madingą išvaizdą ir žavingą išvaizdą. Plokščias batelis turi minkštą dugną, o didelis lankelis diržo viršuje pagerina batų išvaizdą. Maža miela širdelė, nusagstyta priekyje, šiam mažylio batui suteikia daugiau šnypščių.

5. Minkšto kailio mažylio bateliai:

Minkšto kailio mažylio bateliai

Maži, mieli balti kailiniai batai puikiai tinka mažyliui, kai jie pradeda vaikščioti. Kadangi kailis yra labai minkštas, batai suteikia ypatingą komfortą kojoms ir yra gana patogūs vaikščioti. Kailiniai bateliai yra įvairių mielų ir juokingų formų, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris jūsų kūdikio veidui sukels šypseną

6. Purpuriniai vilnos batukai vaikams:

Violetinės spalvos vilnos bateliai vaikams

Vilnoniai bateliai vaikams idealiai tinka žiemą, nes net ir vaikščiojant jie sušildo kojas. Kadangi vilna yra poringa, ji netgi leidžia orui cirkuliuoti į vidų ir iš jos ir yra net lanksti. Šie batai yra įvairių ryškių spalvų ir suteikia jūsų kūdikiui mėgstamų spalvų batų.

7. Drobės vaikiški batai:

Drobės vaikiški batai - kopija

Drobės batai idealiai tinka mažiems vaikams, nes yra labai minkšti ir netgi lankstūs. Batas sukurtas raudonos ir baltos spalvos tikrintuvu, suteikiantis labai patrauklią ir išskirtinę kūdikio pėdų išvaizdą.

8. Dizainerių kūdikių bateliai kūdikiams:

Dizainerio bateliai kūdikiams -8

Šio tipo unikaliai atrodantys batai atrodo labai šauniai mergaitėms ir atrodo kaip princesė. Batas turi minkštą dugną, o leopardo raštas su rausvais raišteliais atrodo patrauklesnis jauniems.

9. „Nike Toddler Shoe“:

„Nike Toddler“ bateliai -9

Dabar daugelis didžiųjų prekės ženklų taip pat projektuoja batus mažiems vaikams, kad suteiktų didesnį komfortą mažoms kojoms. Šis batas yra gana platus nuo priekinės pusės ir turi storą guminį dugną. Tokie batai idealiai tinka dėvėti kasdien, taip pat progoms.

10. Stilingi vaikiški batai:

Stilingi vaikiški bateliai -10

Šio tipo stilingi ir šauniai atrodantys batai atrodo kaip kojinės ir yra labai patogūs dėvint. Batai yra tokie patrauklūs, kad lengvai atkreipia jaunų žmonių dėmesį ir tampa protingesni nei anksčiau.

Vaikiškų batų galima įsigyti daugelyje parduotuvių, tačiau būdami tėvais turėtumėte įsitikinti, kad jie jiems tinka ir gerai priglunda. Vaikiški bateliai labai patrauklūs akims, todėl mažieji atrodo kaip niekada mieli ir protingi. Taigi pasiimkite gražius ir patogiai atrodančius batus savo kūdikiui ir suteikite jiems žemišką ir tvirtą išvaizdą.